Skocz do zawartości
rolnikbbr

John Deere 6430

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
jaro    163

Zgoda-ale zostaje jeszcze serwis-wolę mieć go bliżej niż dalej.Podczas zakupu ciągnika też miałem do wyboru nieco tańszą ofertę-ale serwis odległy o ponad 300 km i nieco droższą ale z serwisem odległym o 70 km-wybrałem tą drugą opcję.

maciekJD66    0

JOHN Deere 6430 z 6 cylindrowym silnikiem bo o ile wiem to ten fendt jest 4 cylindrowy i przy ciezkich sprzetach bedzie podnosił mu sie przód ale z drugiej strony fendy maja tuz w standardzie

Wiadomość z agroFakt.pl

b0gdan    85

6430 to jest 6430 i ma 4 cylindry, poczytaj tr0oszke folderów to będziesz wiedział że 6 cylindrów to ma 6530

jaro    163

Jak byś czytał @Bogdan owe foldery biggrin.gif to wiedziałbyś że 6530 spada a w jego miejsce wchodzi 6534-właśnie czterocylindrowy.

b0gdan    85

Mimo wszystko pozostańmy przy ofercie na dzień dzisiejszy, a ta nie wspomina w folderach nic poza 6430 4 cyl i 6530 6 cyl :unsure:

jaro    163

No tak ale do lutego 2010 to raptem tak ciut ponad miesiąc jest biggrin.gif .

butchless    0

Mam taki dylemat wybrać fendta 412 vario, czy może john deere 6430 Premium.Proszę pisać kto jest za jakim ciągnikiem.

statek    137

mialem taki sam dylemat i wybralem fendta, cena podobna a skrzyni nie ma co porownywac jesli chodzi o APQ Plus a Vario. AP w JD slyszalem ze sie sypie i jest bardziej skomplikowana, sam diler mi ja odradzal

Rolnik85    4

Też stałem przed takim wyborem 6430p cz 312tms jeszcze miesiąc temu i wybrałem JD a w twoim przypadku jeśl chcesz serie 400 to weź Fendta . Ja mam Fendta 718 tms i jestem z niego bardzo zadowolony tylko dopłać za TMS naprawde warto mnie od Fendta 312 tylko odciągło to że nie ma możliwości nawet w opcji elektrycznie sterowanej hydrauliki a 412 masz to w standardzie . Jak bym miał wybierać miedzy 6430 a 412 to napewno i bez zastanawiania 412.

butchless    0

Dostałem prozpozycje na Jd 6430 Premium TLS za 68tys Euro.Co myslicie o tej cenie bo jak dla mnie troche przesadzili.??

statek    137

no przegiecie zdecydowanie, co tu duzo gadac, realizacja wnioskow ruszyla i trzeba wydrzec swoje.

Nom,ok 4-5tys euro powinni zjechać z tej ceny.A za ile wycenili fenda.A i jeszcze jedno nie wiesz ile chcą za 716 przypadkiem,bo się zastanawiam nad nią??

butchless    0

Tez tak mysle ze te 68 tys Euro to troche za duzo.Moim zdaniem te 64tys to mozna dac, a co to tych fendtow to 716 to ponad 80 tys lekko.412 ponad 70 tys.

czy to jest temat o fendt'cie?

A to już się k**wa spytać nie można??!! :D

@butchless dzięki.Powiec im że jak ci te 4tys nie opuszczą to pójdziesz do drugiego i tyle z handlu :D

butchless    0

A co do wypowiedzi moderatora,to wiesz smieszny jestes zaraz zaczniejsz pisac, ze nie mozna uzywac nazwy "fendt" w tym temacie.Brak słow na takie cos.Ten ktos jest moderatorem forum <lol>.

brzozak2    236

wez sie ogarnij czlowieku, jestescie jak swiete krowy, zwrocenie uwagi to widze obraza majestatu.

statek    137

6430 Premium TLS + tuz + wom ze skrzynią Power Quad plus oddałbym za 314 tyś zł brutto

6430 Premium TLS + tuz + wom ze skrzynią Auto Quad plus Eco oddałbym za 320 tyś zł brutto

mialbym gwarantowana cene, ale wtedy byla amortyzacja kursu euro, ostatecznie wybralem 412

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MarekZulawy
      witam. chcialem spytac jak zwiekszyc moc w ciagnikach johne deere? interesuja mnie 6 cylindrowe serii 6030. ponadto ile tej mocy bezpiecznie mozna dodac, ile bedzie to kosztowało, czy nie koliduje z gwarancja i czy trzeba do tego mocniejszej skrzyni bbiegów?
    • Przez dexter00
      Witam. Posiadam elektrozawory i mam problem w 2 parami wyjść hydraulicznych dokładniej to podłączone przewody wyskakuja. Kiedy bez przewodów poruszam przyciskami  otwierającymi zawory widzę że gniazda są wypychane co zapewne sprawia że przewody wyskakują, Nawet gdy uruchamiam 1 gniazdo to wypycha też to z drugiej pary. 3 para działa ok.Proszę o pomoc
    • Przez JohnDeere6610
      Witam. Potrzebuje informacji na temat błędu DSM 523533.10(widocznego na zdjęciu). Problem w tym że ciągnik po właczeniu świateł załącza zapłon bez przekręconego kluczyka, załącząją się zegary i CommandCenter, dodatkowo nie ma świateł krótkich, tylko długie(przełączając krótkie/długie nic się nie zmienia, cały czas pokazuje niebieską kontrolke na zegarach).
      Polska instrukcja tłumaczy to jako: 
      Układ elektryczny
      Zablokowany przycisk na module przełączającym.
      Czy spotkał się ktoś z podobnym problemem, lub jest w stanie pomóc ?

• Przez Kamil1804
      Witam. Od nie dawna jestem posiadaczem John Deere 6320 premium 2004 roku . Po odpaleniu i przejechaniu kilku metrów zapalają się kontrolki nr 8 i 3 po czym gasną . Nie mija chwila i zapala i zapala się kontrolka nr 2 . Ciągnik pracuje normalnie hydraulika tez . Olej i filtry wymieniłem , ikonki zapalają się po każdym odpaleniu . Może ktoś miał podobny problem ? Pozdrawiam .

• Przez TheZielonyJohny
      Witam serdecznie. 

Mam mały problem z zakupionym używanym JD 6930 premium. 

Problem polega na tym, że po puszczeniu pedału hamulca słychać strzał w przedniej osi TLS. 
      Podejrzewam, iż wynika to z faktu załączania przedniego napędu podczas hamowania, a następnie jego wyłączanie po puszczeniu hamulca. Więc może to być kwestia różnicy prędkości pomiędzy przednią osią a tylną. 
      Dodam, że po zahamowania tylko jednym hamulcem ( nie ważne czy lewy czy prawy) nie zanotowałem ani razu takiego uderzenia. 

Opony na ciągniku : 
      Przód 540/65 R28 - nowe 100 % protektora
      Tył 650/65 R38 - ok. 20% protektora

Przednia oś zalana olejem Spirax. 

Zastanawiam się czy te opony mogą razem ze sobą współpracować. 
      Sama oś TLS chodzi perfekcyjnie, nie jest jeszcze wybita. 

W instrukcji spotkałem się tylko ze wzorem na procentowe wyprzedzenie w prędkości pomiędzy przodem  a tyłem. Nie ma jednak podane jakie konkretne rozmiary opon mogą ze sobą współgrać bądź też nie. 

Jakieś sugestie, doświadczenia, podobne problemy ? Z góry dziękuję