Skocz do zawartości
rolnikbbr

John Deere 6430

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
Maweric82    0

spokojnie poradzi sobie ze 100 a nawet ze 150 ha takim ciągnikiem to sie nie narobisz a jezdzi się nim lepiej niż mercedesem S-klasa

Wiadomość z agroFakt.pl

robertbara    57

Ile Ty masz lat? Takie pytanie? Ty kupiłeś czy tatuś kupił? A wogóle jakie wyposażenie, ile mtg? Nowy czy używany? ;)

lysyrolnik    14

Po pierwsze idzie kupić model 6430 za 165tys? Bo na moje to nie bardzo się tak da ;)

Myślę, że temat podlega zamknięciu ;)

Honda - The Power of Dreams :)

Adik_ziel    3

Taki jest http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B63980 ale cena jest netto. Chyba kolega se jaja robi jest 2008rok chyba, kradzionego i sprzedany bo sprzedany LoL

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

kalus77    24

Naprawde to tata nie ja ale kupiony był w BISie w radomsku a wersja to 6430 classic a cena to 165.000 netto

Henius91    609

no uzytkownik ma 14 lat i w opisie o sobie na profilu ma napisane ze posiada taki ciagnik ale nie uwieze dopuki nie zobacze. no bo naprawde 165 tys prawie nowy... czuc tu przekretem.

"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Your Working Machine

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

kalus77    24

bez amortyzowanej kabiny a siedzenie jest mechaniczne a nie pnełnumatyczne i cena bez obciązników

Danex89    0

Zależy też jaki był brany przelicznik walutowy. Np przy cenie euro 3,30 ciągnik wychodzi 50000 euro netto. Nie znam dokładnie cen ale za classica bez żadnego dodatkowego wyposażenia wydaje mi się to całkiem realne.

W cenniku przygotowanym przez użytkownika zetor na naszym forum widnieje cena 51 362 euro netto.

szczewko    31

Cena wydaje sie w miare realna gdyz niedaleko mnie jest firma ktora sprzedaje nowe JD w bardzo niskich cenach.Myk jest taki ze sa to ciagniki od jakiegos dealera z Niemiec i nie wiem jak wyglada sprawa gwarancji.Sam sie zastanawiam nad 6530 ale to jeszcze długa droga.

robertbara    57

No jak gwarancja jest chyba międzynarodowa to w czym problem, był okres bardzo taniego euro i wszystko możliwe z tą ceną, ale po co po kupnie pytać się czy dobrze kupiłem. Rozumiem przed ale po ;)

majranjd    8

jak przeczytałem, to jest tzw golas... czyli nic nie ma... to mi juz szkoda pieniedz od razu mowie...

DEZERTER

coolman111    54
Cena wydaje sie w miare realna gdyz niedaleko mnie jest firma ktora sprzedaje nowe JD w bardzo niskich cenach.Myk jest taki ze sa to ciagniki od jakiegos dealera z Niemiec i nie wiem jak wyglada sprawa gwarancji.Sam sie zastanawiam nad 6530 ale to jeszcze długa droga.

To u mnie jest podobnie. Normalnie JD sprzedaje firma Chemirol. Ale znalazła się jeszcze firma co sprzedaje te ciągniki dużo taniej. Tak jak napisałeś ciągniki są brane od dealera z Niemiec, nawet są tam rejestrowane. Potem są przerejestrowywane u nas i niby wychodzi to taniej.

Jak się pytałem w obu tych firmach o model 6430 premium to w Chemirolu zawołali 58,5tys zł a w tej drugiej firmie niecałe 55tys zł.

kamil41    28

chłopaki to jest możliwe, jak kupowałem pług w KUHNie w Suchym Lesie to za JD 6330 classic 43,5tys euro ciagnik miał klime, pneumatyczne siedzenie i obciażniki. Euro było wtedy około 3.4zł. Myśle ze coś by jeszcze urwał z tej ceny ale nie za dużo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jacek5227
      Czy jest jakaś zasada na odczytanie z nazwy ile Km ma ciągnik albo jaka wersja wyposażenia?! Czy poprostu trzeba to wiedzieć...?
    • Przez TheZielonyJohny
      Witam serdecznie. 

Mam mały problem z zakupionym używanym JD 6930 premium. 

Problem polega na tym, że po puszczeniu pedału hamulca słychać strzał w przedniej osi TLS. 
      Podejrzewam, iż wynika to z faktu załączania przedniego napędu podczas hamowania, a następnie jego wyłączanie po puszczeniu hamulca. Więc może to być kwestia różnicy prędkości pomiędzy przednią osią a tylną. 
      Dodam, że po zahamowania tylko jednym hamulcem ( nie ważne czy lewy czy prawy) nie zanotowałem ani razu takiego uderzenia. 

Opony na ciągniku : 
      Przód 540/65 R28 - nowe 100 % protektora
      Tył 650/65 R38 - ok. 20% protektora

Przednia oś zalana olejem Spirax. 

Zastanawiam się czy te opony mogą razem ze sobą współpracować. 
      Sama oś TLS chodzi perfekcyjnie, nie jest jeszcze wybita. 

W instrukcji spotkałem się tylko ze wzorem na procentowe wyprzedzenie w prędkości pomiędzy przodem  a tyłem. Nie ma jednak podane jakie konkretne rozmiary opon mogą ze sobą współgrać bądź też nie. 

Jakieś sugestie, doświadczenia, podobne problemy ? Z góry dziękuję  
    • Przez MateuszCiurysek
      Witam przymierzam się do malowania błotników w Zetorze 5340 i o to moje pytanie czy ktos juz zdejmował te błotniki w podobnym zetorze czy trzeba tapicerkę ściągać by wyjąć błotnik  po prostu czy jest ona przytwierdzona do niego jeżeli ktoś już wyciągał błotniki to niech się odpowie jak to wygląda
    • Przez KierowcaJCB
      Witam chciałbym się dowiedzieć coś na temat skrzyni Autopower w jd 6920  , ile wytrzymują , czy często się psują oraz czy drogie są koszty naprawy.