rolnikbbr

John Deere 6430

Polecane posty

jaro    166

Zgoda-ale zostaje jeszcze serwis-wolę mieć go bliżej niż dalej.Podczas zakupu ciągnika też miałem do wyboru nieco tańszą ofertę-ale serwis odległy o ponad 300 km i nieco droższą ale z serwisem odległym o 70 km-wybrałem tą drugą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciekJD66    0

JOHN Deere 6430 z 6 cylindrowym silnikiem bo o ile wiem to ten fendt jest 4 cylindrowy i przy ciezkich sprzetach bedzie podnosił mu sie przód ale z drugiej strony fendy maja tuz w standardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

6430 to jest 6430 i ma 4 cylindry, poczytaj tr0oszke folderów to będziesz wiedział że 6 cylindrów to ma 6530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Jak byś czytał @Bogdan owe foldery biggrin.gif to wiedziałbyś że 6530 spada a w jego miejsce wchodzi 6534-właśnie czterocylindrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Mimo wszystko pozostańmy przy ofercie na dzień dzisiejszy, a ta nie wspomina w folderach nic poza 6430 4 cyl i 6530 6 cyl :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No tak ale do lutego 2010 to raptem tak ciut ponad miesiąc jest biggrin.gif .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butchless    0

Mam taki dylemat wybrać fendta 412 vario, czy może john deere 6430 Premium.Proszę pisać kto jest za jakim ciągnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

mialem taki sam dylemat i wybralem fendta, cena podobna a skrzyni nie ma co porownywac jesli chodzi o APQ Plus a Vario. AP w JD slyszalem ze sie sypie i jest bardziej skomplikowana, sam diler mi ja odradzal


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik85    13

Też stałem przed takim wyborem 6430p cz 312tms jeszcze miesiąc temu i wybrałem JD a w twoim przypadku jeśl chcesz serie 400 to weź Fendta . Ja mam Fendta 718 tms i jestem z niego bardzo zadowolony tylko dopłać za TMS naprawde warto mnie od Fendta 312 tylko odciągło to że nie ma możliwości nawet w opcji elektrycznie sterowanej hydrauliki a 412 masz to w standardzie . Jak bym miał wybierać miedzy 6430 a 412 to napewno i bez zastanawiania 412.


Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butchless    0

Dostałem prozpozycje na Jd 6430 Premium TLS za 68tys Euro.Co myslicie o tej cenie bo jak dla mnie troche przesadzili.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

no przegiecie zdecydowanie, co tu duzo gadac, realizacja wnioskow ruszyla i trzeba wydrzec swoje.


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom,ok 4-5tys euro powinni zjechać z tej ceny.A za ile wycenili fenda.A i jeszcze jedno nie wiesz ile chcą za 716 przypadkiem,bo się zastanawiam nad nią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butchless    0

Tez tak mysle ze te 68 tys Euro to troche za duzo.Moim zdaniem te 64tys to mozna dac, a co to tych fendtow to 716 to ponad 80 tys lekko.412 ponad 70 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy to jest temat o fendt'cie?

A to już się k**wa spytać nie można??!! :D

 

@butchless dzięki.Powiec im że jak ci te 4tys nie opuszczą to pójdziesz do drugiego i tyle z handlu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butchless    0

A co do wypowiedzi moderatora,to wiesz smieszny jestes zaraz zaczniejsz pisac, ze nie mozna uzywac nazwy "fendt" w tym temacie.Brak słow na takie cos.Ten ktos jest moderatorem forum <lol>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

wez sie ogarnij czlowieku, jestescie jak swiete krowy, zwrocenie uwagi to widze obraza majestatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

6430 Premium TLS + tuz + wom ze skrzynią Power Quad plus oddałbym za 314 tyś zł brutto

 

6430 Premium TLS + tuz + wom ze skrzynią Auto Quad plus Eco oddałbym za 320 tyś zł brutto

 

mialbym gwarantowana cene, ale wtedy byla amortyzacja kursu euro, ostatecznie wybralem 412


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Omniq
      Witam,
      Posiadam instrukcję serwisową do JD 7430 i 7530 Premium. Instrukcja w języku angielskim w formacie PDF, nie skan książek tylko porządny pdf. Mogę się podzielić gdyby ktoś potrzebował
       

    • Przez Johny7430
      Witam, mam problem z ciągnikiem JD 7430 po wyskoczeniu komunikatu ecu 84.31 "ograniczona prędkość drogowa" traktor przestaje jechać po usunięciu komunikatu traktor pracuje dalej lecz po kilku minutach jest to samo. Proszę o pomoc.
    • Przez ejczbio
      Witam, mam pytanie chyba bardziej do serwisantów, ale może i nie tylko. Chciałbym wyłączyć włączanie przedniego napędu przy wciskaniu hamulca, ponieważ uważam to za najbardziej debilny patent w moim ciągniku (6230) Wg. mnie to powinno działać dopiero przy prędkościach większych niż 10km/h W sumie nie mam pojęcia jak to rozwiązać, czy wpiąć się gdzieś w układ elektryczny, np. za czujnikiem który jest odpowiedzialny za włączenie napędu po wciśnięciu hamulca i zastosować włącznik ON/OFF?
      Jak myślicie, da się coś z tym zrobić?
    • Przez dawwro03
      Wita mam problem z tls-em w john deere 6430. Dokładnie chodzi  o to że po odpaleniu traktora gdy oś chce wrócić do swojej wysokości nie podnosi płynnie tylko szarpie ( jest ustawione na auto), ale da się sterować wszystkimi jej funkcjami ( auto, max, manual). Jednak po jakimś czasie wyskoczy błąd- TSC 523976.04 i wtedy nie da się ustawiać między tymi funkcjami. Gdy traktor się zgasi i odpali na nowo wszystko jest znowu ok ( oprócz szarpania tlsem) ale błąd za chwilę znów wyskoczy i nic nie da się ustawić. Traktor mam od niedawna więc nie za bardzo wiem od czego mam zacząć szukać dla tego piszę tu. Z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi.


    • Przez dawwro03
      Witam mam problem w ciągniku john deere 6430 premium z tlsem. Dokładnie chodzi o to że zaraz po odpaleniu ciągniku gdy oś ustawia się do swojego poziomu( jest ustawione na auto) nie podnosi płynnie ale mocno szarpie ale da się przełączać między funkcjami( auto, max, manual) i na wszystko reaguje ale zawsze szarpie. po jakimś czasie wyskakuje błąd ( TSC 523976.04) i już nie da się nic zrobić to znaczy przełączać miedzy tymi funkcjami. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu traktora wszystko jest ok oprócz szarpania, ale po jakimś czasie znów to samo. Traktor mam od nie dawna więc nie za bardzo wiem co by mogło być problemem. Z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi. 

      20240308_170545[1].heic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj