rolnikbbr

John Deere 6430

Polecane posty

Maweric82    0

spokojnie poradzi sobie ze 100 a nawet ze 150 ha takim ciągnikiem to sie nie narobisz a jezdzi się nim lepiej niż mercedesem S-klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kupiłem ciagnik deere 6430 za 165.000 PLN 2008 rok czy to byl dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Ile Ty masz lat? Takie pytanie? Ty kupiłeś czy tatuś kupił? A wogóle jakie wyposażenie, ile mtg? Nowy czy używany? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Po pierwsze idzie kupić model 6430 za 165tys? Bo na moje to nie bardzo się tak da ;)

Myślę, że temat podlega zamknięciu ;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Taki jest http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B63980 ale cena jest netto. Chyba kolega se jaja robi jest 2008rok chyba, kradzionego i sprzedany bo sprzedany LoL


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Naprawde to tata nie ja ale kupiony był w BISie w radomsku a wersja to 6430 classic a cena to 165.000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bez amortyzowanej kabiny a siedzenie jest mechaniczne a nie pnełnumatyczne i cena bez obciązników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danex89    16

Zależy też jaki był brany przelicznik walutowy. Np przy cenie euro 3,30 ciągnik wychodzi 50000 euro netto. Nie znam dokładnie cen ale za classica bez żadnego dodatkowego wyposażenia wydaje mi się to całkiem realne.

W cenniku przygotowanym przez użytkownika zetor na naszym forum widnieje cena 51 362 euro netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Cena wydaje sie w miare realna gdyz niedaleko mnie jest firma ktora sprzedaje nowe JD w bardzo niskich cenach.Myk jest taki ze sa to ciagniki od jakiegos dealera z Niemiec i nie wiem jak wyglada sprawa gwarancji.Sam sie zastanawiam nad 6530 ale to jeszcze długa droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

No jak gwarancja jest chyba międzynarodowa to w czym problem, był okres bardzo taniego euro i wszystko możliwe z tą ceną, ale po co po kupnie pytać się czy dobrze kupiłem. Rozumiem przed ale po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

jak przeczytałem, to jest tzw golas... czyli nic nie ma... to mi juz szkoda pieniedz od razu mowie...


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
Cena wydaje sie w miare realna gdyz niedaleko mnie jest firma ktora sprzedaje nowe JD w bardzo niskich cenach.Myk jest taki ze sa to ciagniki od jakiegos dealera z Niemiec i nie wiem jak wyglada sprawa gwarancji.Sam sie zastanawiam nad 6530 ale to jeszcze długa droga.

 

To u mnie jest podobnie. Normalnie JD sprzedaje firma Chemirol. Ale znalazła się jeszcze firma co sprzedaje te ciągniki dużo taniej. Tak jak napisałeś ciągniki są brane od dealera z Niemiec, nawet są tam rejestrowane. Potem są przerejestrowywane u nas i niby wychodzi to taniej.

Jak się pytałem w obu tych firmach o model 6430 premium to w Chemirolu zawołali 58,5tys zł a w tej drugiej firmie niecałe 55tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

chłopaki to jest możliwe, jak kupowałem pług w KUHNie w Suchym Lesie to za JD 6330 classic 43,5tys euro ciagnik miał klime, pneumatyczne siedzenie i obciażniki. Euro było wtedy około 3.4zł. Myśle ze coś by jeszcze urwał z tej ceny ale nie za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Johny7430
      Witam, mam problem z ciągnikiem JD 7430 po wyskoczeniu komunikatu ecu 84.31 "ograniczona prędkość drogowa" traktor przestaje jechać po usunięciu komunikatu traktor pracuje dalej lecz po kilku minutach jest to samo. Proszę o pomoc.
    • Przez ejczbio
      Witam, mam pytanie chyba bardziej do serwisantów, ale może i nie tylko. Chciałbym wyłączyć włączanie przedniego napędu przy wciskaniu hamulca, ponieważ uważam to za najbardziej debilny patent w moim ciągniku (6230) Wg. mnie to powinno działać dopiero przy prędkościach większych niż 10km/h W sumie nie mam pojęcia jak to rozwiązać, czy wpiąć się gdzieś w układ elektryczny, np. za czujnikiem który jest odpowiedzialny za włączenie napędu po wciśnięciu hamulca i zastosować włącznik ON/OFF?
      Jak myślicie, da się coś z tym zrobić?
    • Przez Omniq
      Witam,
      Posiadam instrukcję serwisową do JD 7430 i 7530 Premium. Instrukcja w języku angielskim w formacie PDF, nie skan książek tylko porządny pdf. Mogę się podzielić gdyby ktoś potrzebował
       

    • Przez dawwro03
      Wita mam problem z tls-em w john deere 6430. Dokładnie chodzi  o to że po odpaleniu traktora gdy oś chce wrócić do swojej wysokości nie podnosi płynnie tylko szarpie ( jest ustawione na auto), ale da się sterować wszystkimi jej funkcjami ( auto, max, manual). Jednak po jakimś czasie wyskoczy błąd- TSC 523976.04 i wtedy nie da się ustawiać między tymi funkcjami. Gdy traktor się zgasi i odpali na nowo wszystko jest znowu ok ( oprócz szarpania tlsem) ale błąd za chwilę znów wyskoczy i nic nie da się ustawić. Traktor mam od niedawna więc nie za bardzo wiem od czego mam zacząć szukać dla tego piszę tu. Z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi.


    • Przez dawwro03
      Witam mam problem w ciągniku john deere 6430 premium z tlsem. Dokładnie chodzi o to że zaraz po odpaleniu ciągniku gdy oś ustawia się do swojego poziomu( jest ustawione na auto) nie podnosi płynnie ale mocno szarpie ale da się przełączać między funkcjami( auto, max, manual) i na wszystko reaguje ale zawsze szarpie. po jakimś czasie wyskakuje błąd ( TSC 523976.04) i już nie da się nic zrobić to znaczy przełączać miedzy tymi funkcjami. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu traktora wszystko jest ok oprócz szarpania, ale po jakimś czasie znów to samo. Traktor mam od nie dawna więc nie za bardzo wiem co by mogło być problemem. Z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi. 

      20240308_170545[1].heic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj