Zaloguj się, aby obserwować  
DJBOMBA12

Kogut W NH

Polecane posty

DJBOMBA12    12

Ostatnio Zakupiliśmy z Tatą na giełdzie koguta do NH, i mamy mały problem... w NH Mamy Specjalne Gniazdo do Podłączenia Koguta Ale Wtyka Nie pasuje do tego co jest w NH, a nigdzie nie możemy dokupić takiej wtyki pasującej do gniazda w NH Może Znacie jakiś inny Sposób przez który mógł bym Podłączyć Tego Koguta. Oczywiście Bez żadnego Grzebania w Instalacji... ;):);)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Tylko Żeby chcieli Sprzedać bo będą chcieli złapać klienta i wciskać całego Koguta... i cieekawe ile taka wtyczka może kosztować? ;)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Eh też fakt z tymi serwisantami ;) Słuchaj o może jakiś znajomy elektryk da rade coś wykombinować ? Ja w ruskim dorabiałem sam wtyczkę do pulpitu sterującego od prasy ;)

 

A właśnie jak możesz to daj fotkę jak wygląda to gniazdko w ciągniku.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
A jaka jest wtyczka w kogucie taka jak do zapalniczki?

tak Identyko...

Chciał bym mieć kogut założony przed Czwartkiem...


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Nie wiem Czy tak zrobię najlepiej to chciał bym zamienić Wtyczkę w kogucie. Ale jednak może tak zrobię jak ty mówisz... ;)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Powiem tak co Ci z tego gniazda jak nie masz co podłączyć no ale to jeszcze zależy ile kosztuje ta wtyczka w serwisie bo jak nie doga to lepiej wymienić wtyczke.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Na razie koguta założyłem po swojemu na klapie od szyberdachu(jedyna część blaszana i magnez łapie) jedynie na czas jazdy po drogach go będę Wystawiał na dachu, bo gdy wjeżdżam do garażu to bym go zbił. Koguta podłączam do zapalniczki w kabinie ciągnika, kabel wsuwam przez Szyber dach i podłączam gdy trzeba... Na razie tak będę go zakładał... Dzięki Wszystkim Tym Co się Wypowiedzieli na ten temat... Na razie będę myślał jak go na stałe podłączyć do ciągnika i morze korzystać z waszych rad... ;) ;) :) :)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxx

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorychar    1

ja bym zrobił tak

wyciągnął bym kable od akumulatora a w kogucie wtyczke bym obciął same kable potrzebne no i zlaczyc je razem i dac jakis wlacznik na desce


I love quad !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciow    125

Dlaczego nikt nie wpadł na pomysł aby ominąć wtyczkę? Wtedy nic nie grzebiemy, nie dorabiamy przełączników.


Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majcholl    50

jedź do serwisu niech ci założą :) a najlepiej brać odrazu z kogutami bo nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj