Pronar15

Kombajn zbożowy Vektor

Polecane posty

Chegewara    0

Wolał bym już takiego wektora od tych zachodnich jak padnie mi coś większego w Zachodnim to poprostu w czasie żniw nie bedzie mnie stać na części gdzie ceny niektórych dochodzą nawet do 40 tys a w tym wektorze bym wymienił połowe kombajnu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Dla nie wiedzących dobrze. Pronar tylko sprzedaje te kombajny. Ściagane są w całości ze wschodu. Choć widać na teledysku ze naszpikowany elektroniką jest jak zachodnie. Tylko ceny tych części to jak kolega powiedział za 40 tyś pol kombajnu wymieni :)

 

Napisano 13 October 2009 - 18:39

byłem na pokazie pronara na kturym był wektor i moge zapewnić że to szajs. Podczas pokazu wielokrotnie gasł i zapychało młockarnie, z trudnością ruszał młockarnie

a ja moge zapewnic że masz 12 lat nie wiecej... W minikowie to z 5 ksibówką byczeko McCormicka na 2 koła postawili bo sierota jechała... :)

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

A wogóle sprzedają te kombajny wektor Pronar mi się wydaje że nie bo nikt nie zamawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syty    0

To czy ktoś woli nowy ze wschodnimi korzeniami czy używany to jego sprawa. W zależności gdzie masz swoje gospodarstwo to nawet zachodni może sprawiać problemy bo gdy pękło mi koło pasowe to nawet u korbanków trzeba było czekać na sprowadzenie a gdy już objechałem kilku co ciągną kombajny na części (500km) to za koło dałem 200zł, prawie tyle co za nowe. Posiadam dominatora 78s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

Mój odnośnik Oficjalna prezentacja ciekawy filmik żeby kosztował tyle co u nich to nie trzeba by się napalać na szrot od Adolfów na mniejsze areały :D

 

a ten na wieksze

Edytowano przez Vladoo1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiupila    1

A ile u nich? Jak by ten duży kombajn kosztował z 250-300 tyś to za porównywalny kombajn (500-600 tyś) mam 2 :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Ktoś wyżej wrzucił parametry tego wektora i przede wszystkim jedna młocarnia w XXI wieku jeszcze troche licha 80cm , i kąt opasania 130stopni szału nie robi. Bs110 bije go na łeb, a to że ładnie wygląda to tylko dodatek wyglądem się nie młóci, chcecie ładny kombajn to kupcie dynamica ja ładniejszego nie znam, a też parametrami bije tego ruska na łeb.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BestFarm    2

witam:)posiadamy taki kombajn-Pronar Wektor i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.łatwy w obsłudze,bezawaryjny od 4 sezonów i bardzo wydajny.Więc bardzo proszę jeśli ktoś nie ma pojęcia o tym sprzęcie niech się nie wypowiada.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

Ile hektarów obrabiasz nim i wrzuć jakieś zdjęcia tego cuda

Edytowano przez kapi123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BestFarm    2

obrabia u nas około 50 hektarów ale kosi także na zarobek a wiec w ciągu sezonu wykosi na pewno ponad 150 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

A ile on kosztowal w chwili zakupu? i jaka ma wydajnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF2007    1

Nie wiem skąd sie bierze ta ogromna wydajność skoro młucarnia jest klasyczna i ma tylko 120cm szerokości. Z parametrów technicznych to on by miał problem żeby zrobić to co Bizon Rekord. Oczywiście chodzi mi o Rekorda w pełni sprawnego, a nie jakiegos starego trupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

nie ma co porównywac rekorda bo marnie wypada przy wektorze, który jest zbudowany na licencji case bodajże .Widziałem to w pracy i myślę że nie ma tragedii podobno cena sporo niższa niż zachodnie marki ale ciekawe jak bedzie się sprawował po 2000mth... czy materiały z których jest zbudowany wytrzymają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Nie wiem skąd sie bierze ta ogromna wydajność skoro młucarnia jest klasyczna i ma tylko 120cm szerokości. Z parametrów technicznych to on by miał problem żeby zrobić to co Bizon Rekord. Oczywiście chodzi mi o Rekorda w pełni sprawnego, a nie jakiegos starego trupa.

Ma jeszcze coś takiego Автономное домолачивающее устройство роторного типа. Przetłumaczyć?

Poza tym bęben młócący jest większej średnicy, to i cepów ma więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF2007    1

No przetłumacz jak możesz. Średnica bębna nie ma nic do rzeczy bo wystraczą wyższe obroty dla małego bębna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr1980    2

Jest to sprzęt nie wiem jakiej jakości ale wiem że oparty na produktach marki Fortschritt mają pokosówki, sieczkarnie i kombajny na tej licencji jeśli chodzi o kombajny to fortschritt miał partię bardzo ciekawych prototypów i chociażby w kombajnie TORUM jest tzw. system ARS pomysł Fortschritta - bęben młócący w tym kombajnie jest inaczej umiejscowiony niż tradycyjnie wzdłuż kombajnu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiupila    1

Vector 300 tyś netto. Nawet nie źle wygląda :) Kiedy się skuszę :lol:

Źródło:

http://moto.allegro.pl/rostselmash-vector-420-nowy-f-vat-i1693556383.html

I tak tańszy od Lidy(nie wiem o co chodzi, ale jakiś ruski na licencji Case).

Źródło:

http://moto.allegro.pl/lida-1300-kombajn-nowy-i1692431958.html.

Ten Vector ma fajny heder. Znaczy nazwę: Power Stream. Fajnie się słyszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BestFarm    2

Gdy mój tato kupował go to kosztował 275 tyś a jeśli chodzi o wydajność to najwięcej w ciągu dnia (11 godzin) wykosił 28 hektarów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

Vector 300 tyś netto. Nawet nie źle wygląda :) Kiedy się skuszę :lol:

Źródło:

http://moto.allegro.pl/rostselmash-vector-420-nowy-f-vat-i1693556383.html

I tak tańszy od Lidy(nie wiem o co chodzi, ale jakiś ruski na licencji Case).

Źródło:

http://moto.allegro.pl/lida-1300-kombajn-nowy-i1692431958.html.'>http://moto.allegro.pl/lida-1300-kombajn-nowy-i1692431958.html.

Ten Vector ma fajny heder. Znaczy nazwę: Power Stream. Fajnie się słyszy :D

 

 

mówisz o tym: http://moto.allegro.pl/lida-1300-kombajn-nowy-i1692431958.html


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Witam, szukam instrukcji obsługi kombajnu massey ferguson 31xp lub dronningborg 8500 z racji ze to bliźniacze konstrukcje, nigdzie nie mogę znaleźć, liczę na moc forum agrofoto 💪 ZDU

    • Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez farmer_89
      Witam, ma ktos wiedze czy dronningborg d 4000 na pomaranczowym spodzie wychodzily orginalnie bez  kabin? czywiscie niektore egzemplarze.
    • Przez szakal911
      Witam.
       
      Przeszukałem forum i nie znalazłem nic odnośnie tych kombajnów, mogłem coś przeoczyć oczywiście.
       
      Zakupiłem niedawno sampo 580 rocznik 90. Poszukuje katalogu części oraz instrukcji użytkowania.
       
      Będę ogromnie wdzięczy za pomoc : )
    • Przez Dariusz12
      Witam moj john deere 2064 nie może się zatrzymać na hydrostacie zawsze jedzie powoli do przodu lub do tyłu co moze byc tego przyczyna ?  Jest lekki wyciek z rozdzielacza (tego od sterowania na linke ) czy to może być przyczyną?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj