Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez tnaglak
      Witam. Planuje zakup jakiegoś wycinaka do kiszonki pod tura. Zastanawiam który byłby lepszy z tych dwóch typów:

Mój ciągnik to John Deere 2140 (taki jak na tym drugim filmiku). Obecnie nie wycinam dużo towaru (jak narazie do 30szt, ale w przeciągu 3 lat będzie już ok 80szt bydła. Osobiście wydaje mi się że ten z ruchomymi nożami wycina lepiej, dokładniej. A wy który byście polecili? Rozglądam się nad jakimś używanym w dobrej cenie jak się trafi, a jak nie no to może nowy.

• Przez dawid141413
      Witam, interesuje się zakupem wozu paszowego sgariboldi monofeeder st 14 i mam kilka pytań do użytkowników. Jakim ciagnikiem mieszacie? Ile kg? Jak z awaryjnoscia?
    • Przez witek
      witam zastanawiam sie nad zakupem wozu paszowego firmy metal-fach T-659/1 co o nim sadzicie??
      Parametry techniczne:
      T-659/1
      Pojemność (m3)
      9

Zapotrzebowanie na moc (KM)
      60

Wymiary gabarytowe:
      Długość A (mm)
      5480

Szerokość C (mm)
      2500

Wysokość B (mm)
      2490

Masa (kg)
      3950
    • Przez Vroobel
      Witam.

Chcę uruchomić wycinak, stoi nieużywany od 10 lat, wymieniłem wszystkie uszczelnienia w siłownikach kos, problem polega na tym że kosy nie chodzą, ma ktoś schemat podpięcia węży przy rozdzielaczu?
    • Przez Hubertusq
      Witam,chciałbym zapytać o cenę wozu Alimy,10 metrów, wyposażenie, taśma,kontranoże,ślimak pionowy z prętem KO, przekładnia 2 biegowa wycenili go na 75tyś,dało by coś utargować?