Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Grzesiu95
      Witam

Chciałbym poznać wasze opinie na temat tych 3 wozów, który polecacie i dlaczego?? Albo którego nie polecacie i dlaczego?? Ponieważ chce kupić wóz paszowy i rozważam własnie te 3 firmy, chyba że ktoś poleca jakąś inną w podobnych pieniądzach

Chodzi o wóz z pionowym ślimakiem o pojemności 8m3, z przednią taśmą wyładowczą.
    • Przez Halex
      Witam. Poszukuję posiadaczy paszowozu frasto. Chciałbym zdjęcie przedniego sensoru wagi oraz jaki kolwiek jego numer katalogowy 
    • Przez przemek308
      Witam, tak jak w temacie chodzi mi o wagę w paszowozie faresin problem polega na tym, że były pozrywane przewody od sensorów wszystko podłączyłem i waga ruszyła lecz po włączeniu pokazuje ponad 4,5t po wyzerowaniu jest chwile zero a potem skacze od - kilkunastu do jakichś trzydziestu paru.😐 Jestem w tym temacie zielony proszę o pomoc 😊
    • Przez martin0000
      Zna ktoś jakiegoś dilera najlepiej z warmińsko mazurskiego tych wozów paszowych?
    • Przez mariusz19890807
      Witam panowie.Co może być przyczyną iż sensory nie odczytują wagi.Nom stop pokazuje zero a przedtem waga pokazywała dobrze.Kombinuje na wszystkie strony i nie wiem co tutaj wymysleć.Dodam że to jest wóz Sano 3. Panowie proszę o radę bo wiecie że bez wagi w paszowozie to jak bez ręki

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.