Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kuba__7
      Witam, wycinak wchodzi 30cm w kukurydzę i się zatrzymuje, kosy cały czas chodzą lecz rama tnąca się zatrzymuje zamiast iść dalej do dołu. Co może być przyczyną: rozdzielacz czy może siłownik?
    • Przez pawlok
      Witam , czy mając w wozie paszowym przekładnie dwubiegową to można mieszać wóz na szybkim przełożeniu , bo słyszałem że to tylko służy do wyrzucenia resztek , jeśli coś zostanie przy rozdawaniu i że nie można, czy to prawda???
    • Przez MariuszZakrzewski
      Kupiłem ostatnio wóz paszowóz seko samurai s100 i nie działa mi waga,podłączyłem wtyczke do ciągnika i nic nie działa,a dobrze by było żeby działała:D
    • Przez grzesiek1524
      Witam wszystkich Od jakiegoś tyg mam problem z wagą wczesniej było dobrze i nie wiem dlaczego tak jest, otóż gdy ztaruje wage, załuduje wóz powiedzmy na 3000 kg zgaszę ciągnik i przy ponownym uruchomieniu gdy waga na chwilkę się wyłączy i włączy (jak magnetofon w samochodzie przy rozpalaniu) na wyświetlaczu pokazuje mi już z 1000 kg mniej albo z 800 albo ponad 1000 kg mniej... Co to może być za przyczyna? I jak to naprawić? Z góry dzieki za odpowiedź
    • Przez miti199444
      Witam, 
       jak w temacie mam problem z przekładnią, mianowicie nie mogę jej załączyć. Zauważyłem, że z tyłu skrzyni brakuje jakiejś części. Czy może mieć to związek z przełożeniem. Zastanawiam się nam kupnem tego wozu lecz bez sprawnej przekładni do 60-tki będzie słabo. 
      Rok produkcji 1999, na przełożeniu które jest obecnie działa bez problemu lecz nie mogę przełączyć.
      Dołączam zdjęcia na których widać miejsce, w którym chyba coś było. 
      Nie znam się na tym, więc proszę o pomoc, z góry dzięki.