Skocz do zawartości
ffox

Jaki akumulator do Ursusa C-330?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Roki212    83

Koledzy jakiego producenta akumulatory na dzień dzisiejszy są w miarę ?

Przychodzi czas na wymianę bo podczas porannego odpalania bez prostownika nie podchodź, a i tak nie spodziewałem się że tak długo wytrzymają bo obie Centry są z 2004 roku. Chcę tak samo 2x6V tylko jakiego producenta wybrać

sibik    0

Witam,

Czy ma ktoś jakieś doświadczenie z akumulatorami Dublet ??

Kiedyś były to bdb aku, a teraz Dublet to wytwór Autocraftu.

Planuje zakup 2x6v 195Ah.

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    217

Osobiście używam kilkunastu akumulatorów Centry i nie narzekam działaj bez zarzutu.

Roki212    83

Centra na chwilę obecną jak dla mnie przereklamowana kiedyś była dobra a teraz kilku kolegów miało problemy u mnie w aucie tak samo po 2 latach padł...

Zastanawiam się nad AutoPartem Galaxy Plus 6v 195 Ah 1000A w drugim ciągniku mam tej firmy od 2009 roku i bez problemów

corrado    217

Nie wiem czy przereklamowana czy też nie. Mam ich trochę poczynajac od małych kończąc na całkiem dużych i najmłodszy ma 3msc a najstarszy 7lat i jak na razie bezproblemowo.

sibik    0

Do Centry trochę się zraziłem, ponieważ miałem z nimi problem.

Cena aku Dublet raczej jest dobra bo wynosi 210 zł za sztukę, dlatego się zastanawiam

kamil927    169

Ja poleciłbym ZAPa bo miałem 12V i 5 lat siedział w ciapku owszem że ostatnie pół roku to była mordęga ale to za to że nie zadbałem o dobre ładowanie od samego początku. Miałem z ojcem ten sam problem co kupić tydzień temu bo pojeździłem troche i popytałem to ponoć z Centrą jest teraz tak że wytrzymają gwarancje i szlag ich trafia (Centra Agri 6V 165Ah 900A - 300zł/szt). Wciskał mi typek Bergeny 6V 165Ah i chyba 690A prądu ale zapoznając się z opiniami które mówiły iż to chiński szmelc z naklejką austriackiej firmy no i ciut mały prąd to zrezygnowałem (cena 250zł/szt). Patrzyłem też VOLTy ale niestety nie udało mi sie ich dorwać a ostatecznie padło na WorldBatty Agro 6V 165Ah 850A (240zł/szt). Poszliśmy z ojcem w stronę pewnej opcji która mówi skoro markowe wytrzymują tylko gwarancje to czemu by nie spróbować jakiegoś chinola (cholera wie skąd to jest ale chyba Centra to ściąga)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się