yacenty

Kuhn Logisieme M3000 - znaczniki hydrauliczne problem

Polecane posty

yacenty    3883

Witam,

nie wiem czy wiecie jak działaja, ale mam podpięte jednym wężem i jak najpierw je oba podniose to pozniej taka kostka sama steruje przepływem oleju i tak opuszczam na dół - chowa się jeden, podnosze do góry podnosi się - dochodzi do max i koniec, teraz jak zaczynam opuszczac to spada 2, podnosze to sie podnosi, opuszczam i znow ten pierwszy opada.

 

2 razy jednak zdarzyło mi się, że owa kostka nie przełączyła się i cały czas chodził tylko prawy znacznik, lewy wogole sie nie ruszał, dopiero po kilku stuknięciach w kostke załapał, pózniej przez 6ha siał dobrze i nagle znow to samo, stuknołem kilka razy, dalej nic, dopiero po dłuższej chwili zaskoczył i juz do końca siał dobrze.

 

jakies pomysły co może być nie tak?

Jak podejsc do próby naprawy tej kostki? Jak sie domyslam nowa pewnie bedzie kosztowac grubo ponad tysiaka, bo za elektromagnes do sciezek zawołali mi 1400netto na super promocji.

 

Pozdrawiam

YacentY


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką, jak to nazwałeś "kostkę" swego czasu montował do obsługi znaczników famarol, jak znajdę katalog części to podam ci numer katalogowy, napewno będzie tańszy niż oryginał Kuhn'a.


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, zwie się to zawór znaczników i Famarol'owski tego odpowiednik ma Nr katalogowy 8243-074-350-127


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

ok popatrze ile taka kosteczka moze kosztowac?

tutaj jest sprawa hydrauliczna wiec zbytnio nie chcialbym pakowac swoich lapek do srodka,

@chłop z mazur - ta ksotka jest jakos rozrysowana co tam w srodku piszczy i jak to dziala dokladnie?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

odkrecone węże, nic nie było widać siteczka przeczyszczone, złożone i 10ha obsiane bez zająknięcia - czyzby jakis farfocel tylko podszedł?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Nieładnie Yacenty post po poście. I jaki przykład dla pozostałych forumowiczów.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj