r10tomek

Ciągnik na 50 ha [połączone]

Polecane posty

Daniel215    1
AGROFARMY:

85: 4/cylindry 82km 298Nm

100:4/cylindry 96km 352Nm

 

te modele teraz są zastąpione nową serią

 

Agrofarm 410,420,430 z silnikami Euro3

widze że jakiś nowy agrofarm wyszedł, slavo@ daj link do nich, skoro twierdzisz, ze owy jest........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalKa    0

Agrofarmy są takie jak były :P 85 100 i niedługo powinien się pojawić 110, na stronie Lamborghini pojawiła się już informacja na temat R3EVO 110, więc skoro to jedno i to samo co DF i Same więc tu też niedługo będą odpowiednie modele...

 

Nowe oznaczenia mają Agrotrony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milek    0

bOgdan to ty przeczytaj i dowiedz się dokładnie o czym chcesz napisąć (oczywiście ze zrozumieniem) ja wiem co piszę i co pisza inni i ja to rozumiem jestem przedstawicielem handlowym gdzie deutz-a mamy w ofercie i od listopada są AGROFARMY w ofercie te o których ja pisałem pod koniec lutego będziemy mieli te nowe modele na placu to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

ooo akwizycja :P Już przeczytałem , ale Ty znów nie, Dwa posty wyżej napisałem że doczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalKa    0

cóż rzeczywiście się zmieniają nazwy :D

poczekamy do marca aż wejdą na polski rynek bo na polskich stronach SDF ciężko coś znaleźć... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john6630    0
kurde 200 tysiaków ja osobiscie kupiłbym sobie oddzielnie ładowarkę i ciągnik bo wiadomo tur zżera traktor a jak musi byc tur to ci proponuje zeby była solidna rama w ciagniku wiec john deere mysle ze trafny wybór :P pozdr.

Więcej niż 200tyś coś ok 249\260tyś oczywiście to jest cena brutto z turem ale nie jestem pewien tej ceny a tur musi być bo prasuje prasą balującą i muszę czymś to zwieź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

to nawet nie tak dużo, napewno brutto?? skąd masz taką oferte?? tur z jakim wyposarzeniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milek    0

bOgdan najpierw napisałem a póżniej przeczytałem co napisałeś tak akwizycja tylko płatna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

ja tak samo :P Coś nowego dodali do nowych agrofarmów, czy tylko nazwę zmienili?

Co do akwizycji, to kolega ma na razie plus, bo nie wychwala , swoich marek uber alles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milek    0

a co kolego oferujesz? jeśli chodzi o zmiany to silnik euro 3 ,większa kabina ,nowy dach ,trzy wielkości mocy to ważniejsze zmiany a więcej napiszę jak zobaczę je wychwalam wychwalam ale są granice marki deutz i same są znane serwis mamy dobry a reklama idzie sama ja mam osobiście lambo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New1    17

do john 6630

 

 

Niezła sumka ale ciągnik naprawde bedzie długo służył sam pojedziesz ,zwieziesz, niezalezność :P Z pewnością w tej sytuacji masz racje bo ja swój ciagnik też kupywałem głównie w tym celu zeby samemu sobie zwieźć baloty i takie tam ;)

Rozumiem przez to ze jak taka cena to i wyposażenie jest na fullu :lol: .. Myśle że ma gazowy amortyzator do tura bo bez tego w takim cudeńku to ani rusz :lol: a tak pozatym super sprzet z tego co słyszałem .. i wiadomo jak cos kosztuje to nie bez przyczyny wkoncu amerykanska technologia pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario23    0

jaki ciągnik mozecie mi polecić, żeby wziąć na prow. na razie mam koło 50 ha, ale być może dojdzie jeszcze trochę. Ciągnik ma być tym głównym wołem pociągowym ;). Czy na PROW dadzą mi ciągnik z 6 cylindrowym silnikiem. zastanawialem się nad NH z serii T6000 oraz nad JD 6330 i 6430. też nie wiem czy nie lepiej wziąć wersję ciągnika 4 cylindrowego z 4 zaworami na cylinder, czy 6 z 2 zaworami. No jak mniej więcej ceny tych ciągników się kształtują, bo tak liczę, że jakby przeszło na Prow, to spokojnie może być cena powyżej 200 tyś zł.

 

P.s. wiem, że to nie ten temat, ale jaki ciągnik spokojnie poradzi sobie z pługiem 4 obracalnym (teraz pytanie czy na sprężynach czy hydraulika) z jakimś wałem w dodatku albo kolczatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3

polecam 6 garow john deera skoro masz zamiar ciagac duzy obrotowy plug z walem;] pozdrawiam


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dobrym wyborem byłby MF 3095 ciągnik ma 107km i niezłe wyposażenie EHR i Dyna shift albo większy Case.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam mały dylemat poszukuje dwóch ciągników na 90 hektarów Na razie posiadam dwa MTZ, C-385 i C-360. Chce sprzedać moje ciągniki i zostawić tylko c-360. Bo mam zamiar kupić jakieś dwa dobre nowe traktory. Mój budżet to max 350tys zł Aha nie mam żadnych hodowli. Aha jeden żeby z nich pracował pod tuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Korzystasz z PROW-u? Jaka moc cie interesuje ok 2x100km czy jeden wiekszy drugi mniejsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaJacek    4
Witam mam mały dylemat poszukuje dwóch ciągników na 90 hektarów Na razie posiadam dwa MTZ, C-385 i C-360. Chce sprzedać moje ciągniki i zostawić tylko c-360. Bo mam zamiar kupić jakieś dwa dobre nowe traktory. Mój budżet to max 350tys zł Aha nie mam żadnych hodowli. Aha jeden żeby z nich pracował pod tuta

Ja na podobnym areale bez problemów daje radę 2 ciagnikami. lepiej zostaw sobie C-385, załóż do niego tura, a "60" sprzedaj. Jako główny ciagnik, w zalezności od tego jaką masz technologię uprawy i co on będzie musiał uciagnąć, wystarczy Ci 100-130km. Ja robię Claasem, jestem zadowolony, do tego kupiłem za bardzo konkurencyjną cenę. Za 350 tys. nie kupisz przy dzisiajszym kursie euro dwóch traktorów. Podobno tylko NH ma jeszcze ceny w PLN, więc mogą być na tą chwilę najtańsi.


Claas Ares 657, Ursus C-385
Dominator 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Tak jak mówi jacek zostaw sobie jeden i drugi sprzedaj i kup coś "pożądnego" (do głównej, cięzkiej pracy). Ja bym polecał coś ze 150-180km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

na 50 ha, 150-180 KM??? Gratuluje racjonalności zakupu? taka moc to na 150 ha. Przecież do tego trzeba kupić cały osprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Na przyszłość, bo po co wydawać klejną forse na większy

 

P.S może troche przesadziłem ale tak 140-150km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario23    0

jesli nie planuje się potężnych zakupów ziemi (czyli dokupienia drugie tyle co się ma - łącznie 100 ha) to chyba ciągnik 120 konny to już max jakiego ja potrzebuję do swojego 50 ha gospodarstwa?? czy mi się tylko wydaje ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez endrju
      Witam. Niestety nie znalazłem podobnego tematu pod który mógłbym się podpiąć więc zakładam nowy. Mam otóż taki problem z John deerem 6610 z 1998 roku. Silnik po odpaleniu pracuje równo zarówno na niskich jak i wysokich obrotach, z komina nie wydobywa się żaden niepokojący dym. Natomiast, gdy ciągnik schodzi z wysokich obrotów (np. z około 2tys )  i puszczam gaz to gaśnie po czym można go odpalić  bez problemów i znów pracuje bez zarzutów . Filtry wymienione, zero brudu w filtrze, paliwo z baku spuszczone również nie budzi zastrzeżeń. Gdzie szukać przyczyny ?  Poniżej filmik

      2019-06-10_09_21_56.mp4
    • Przez pp1208
      Witam. Jak wyłączyć blokada podośnika (świeci sie "kłódka")   w Agrotronie 630 TTV ? Żadnego przycisku nie widziałem którym mozna by było to odblokowac. Dodam ze ciągnik ma dośc spory komputer na którym wszystko sie konfiguruje ale tam tez nie znalazłem zadnej blokady. Orientuje sie ktos jak to zrobic ?
    • Przez AchimR
      Udało nam się przerobić eS-kę na wersję brazylijską.
      Nieważne czy wersja z 9l czy z 13l silnikiem. Wszystkie kombajny JD z DPF i dodatkowym kompresorem śrubowym można przerobić na wersję brazylijską, czyli z odłączonym kompresorem co dodaje mocy!!!
      Wkrótce więcej zdjęc.
      Kombajn już po testach.
       
      Tak było


      A tak jest teraz.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj