Zaloguj się, aby obserwować  
pronarek

3340 czy 4340 czy 5340???

Polecane posty

pronarek    2

A juz sam głupieje co do tych zetorów dzisiaj jednego oglądałem i własciciel mówił mi ze nie jest z niego zadowowlony a gadałem z kumplem co ma 5340 to mówi ze by sie na mojego mtz zamienił bo ze duzo mu pali ale juz sam nie wiem a jak jest z czesciami do tych zachonich typu case lub renault ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Powiem Ci tak 3340 spali w lekkiej pracy ok 4l/mth sam oceń czy duzo czy mało.

A do zachodnich części znajdziesz ale będą sporo droższe niz do Zetora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiRol    53

No a ze spalaniem zetorów to różnie bywa... kumpel kupił ze 4 lata temu 4340 z Turem, przesiadł się z C-360 no wiec szał- wspomaganie kabina komfortowa no ale w baku wysychalo, wysuchalo no i chyba wyschlo calkiem bo teraz kupił sobie starego Internationala z Hawajska kabina z Turem i zetor odpoczywa ;)


http://www.youtube.com/user/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

A jak by porównac ltz z zetorem ??? tylko ze nigdzie nie moge znalez dilera ltz ale czesci mam 20 km od domu i jak sie pytałem to wszystko sprowadzą a duzo mają na stanie najdłuzej czeka sie ok 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiRol    53

no wiec porównując 4340 do ltz 55a to w orce takim samym plugiem zetor ma wiekszy problem z uciagiem, spalanie ltz ma mniejsze. w zetorze poszla mu pompa wtryskowa po 2 latach, jakos po gwarancji. po wzgledem spisywania sie w ciezkich pracach polowych wole LTZ ;)


http://www.youtube.com/user/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

3340 spali na pewno wiecej niż 5340... to nic ze to trojka... mniejsze zetory maja wiekszy apetyt niz te wieksze... im wiekszy silnik tym wykorzystanie paliwa lepsze...

hmmm no ja juz drugi raz nie kupiłbym zetora... moze byłoby lepiej gdyby poprawili im moment obrotowy, ale jak to jest mozliwe w tak archaicznej juz konstrukcji...

o Turze do tego ciągnika nawet nie marze... z tym sprzegłem i ta skrzynia długo by nie pochodził... nie wiem jak sie sprawuje z rewersem... ogolnie to lepszy ciągnik na pewno od Ursusa, jesli ktos nie jest zbyt wymagajacy i nie ma weza w kieszeni na paliwo to jak najbardzej ;)


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiRol    53
z tego to mozesz gadac tak samo jak skuter mial palic 2,5l na 100km a pali ponad 4

sqtery maja palic 2.5 l ale tylko jesli jezdzisz do tych 45 km/h gdy jest zablokowany... moj skuter jest odblokowany i na maxymalnych obrotach jezdzi to pewnie ze ponad 4 na 100 km lyknie..

tak samo ciagnik, zalezy od eksploatacji


http://www.youtube.com/user/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj