Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Fendt seria 800

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Koledzy za jakis miesiac ma do mnie dotrzec FENDT serii 800 prawdopodobnie 824:0 I tu pojawia sie moje pytanie do was o to czy moglibyscie podac mi jakies info o tym ciagniku, albo ogolnie o tej serii:) Bo w necie nigdzie nie moge znalesc info. na temat tego ciagnika:) Uzytkownikow prosilbym o podanie spalania, awaryjnosci, wydajnosci itp:) No i jakie maszyny sa do niego odp. aby nie byly za amle i za duze ze ebedzie sie ,,pocil,, z nimi:) Z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak kolego ale mi chodzi o strony w jezyku Polskim:)xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Sorki e nie w temacie, ale fendt serii 800 to cudo nie maszyna a najbardziej na wystawie przypadł do gustu mojej sostrze, zapowiedziała że następny ciągnik to tylko fendt ;)

ps. ile taki model co kupujesz kosztuje lub model 820? jeśli mozna wiedziec, jeśli nie oficjalnie to jak możesz podaj na pw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolego takie to od 120-w zwyz stoja:) My jeszcze nie wiemy ile chca za niego wiemy tylko ze jest na sprzedaz:) Nie ma wlasciciela bedzie dopiero za 2-3 tygodnie i dlatego tyle czekamy:) Ale i tak zalezy czy dadza nam jeszcze te 100ha pola, bo jak tak to kupujemy go na 100% a jak nie to cos mniejszego albo zaden ale na 75% kupujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Koledzy za jakis miesiac ma do mnie dotrzec FENDT serii 800 prawdopodobnie 824:0

kupujesz ciagnik a nie wiesz jaki?? tak w ciemno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie nie w ciemno tylko zastanawiam sie nad ta seria bo z tej serii 800 jest do sprzedania 5 ciagnikow:) I zastanawiam sie ktorego wziasc:) a z tym ciagnikiem to jest tak ze jak bede mial kase to jade do niemiec a na drogi dzien juz moge nim u sibeie w pole wjechac takze wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja tez mam ochote na tego 240 konnego Fendta ale narazie nie znalazlem w dobrej cenie i jakosci. U mnie jest tak ze albo pewnie bedzie Fendt 824 uzywany albo JD 7930 Waterloo nowy ale na tego wiecej kasy i dofinansowanie trzeba pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ja jakos do JD nie mam przekonania bo pali za duzo:P A u mnie to zalezy czy bedie ten 100ha kawalek pola bo jak tak to musze kupic cos wiekszego a jak nie to cos mniejszego:) A apropo JD to nie mam z wielu powodow przekonaia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na 100ha kupujesz takiego byka?

U mnie w rodzinie na drugim gospodarstwie jest FENDT 818 VARIO TMS i sprawuje sie nie najgorzej , jego moc 190HP nie jest mala,ale kupiony byl bo przyjechal na pokaz pluga gregorie-besson i tak razem z nim zostal kupiony od korbankow,ciagnik ok230tys i plug 117tys.

Pali w orce na torfach i kawalki 4klasy ponad20l(troche duzo) ogolnie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

Oj coś cenę tego Fendta 818 to mocno zaniżyłeś no chyba że to w euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

w ogole kolega genialny post nasmarowal, nie wiadomo za bardzo o co mu chodzi, informacje sa nieprecyzyjne, a wrecz bledne. jak na kogos kogo stac na taki ciagnik to moze byc co najwyzej synem tego kogos, albo synem pracownika tudziez sasiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde taki tani byl ten ciagnik! moze o 10tys sie pomylilem,kupywalismy TVT195 i byl drozszy,a za 300km NH chcieli ponad 300tys.

Dokladnie to moj dziadek ma takie maszyny,nie zagladam do niego zbyt czesto bo zajmuje sie swoja ziemia! ale za nic nie zamienilbym tego fendta i tvt za tm swojego!~Prawie 8lat a jak noweczka wyglada,wrzuce moze kiedys fotki to mozecie zobaczyc jak wyglada zadbany ciagnik.Nawet dealer AGROS-Wronscy dal jakies koszulki i inne duperele za to jak maszyna jest utrzymana,sami byli zdumieni jej stanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

818 to koszt bodajże około 360 tys zł netto.

 

Jeśli piszesz ze pali 20 litrów w orce na prawde jest oszczedny i przy pełnym obciazeniu to i 25 moze spalic takze pojecia kolego nie masz za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

a no wlasnie, a sa takie dosc wrazliwe punkty oceny ciagnika, jak spalanie, czy awaryjnosc o ktorych powinien sie wypowiadac wlasciciel i to jeszcze musi byc obiektywny i krytyczny, dopiero wtedy to ma sens, wiesci zaslyszanych od kogos lepiej nie powtarzac, bo nawet nie masz zadnych argumentow by obronic swoja teze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek98    0

U mojego Ojca w pracy maja 2 fendty 824. Bardzo dobre maszyny,jeden ma 17tys mth i niedawno robili pierwsza kapitalke silnika, choc czerwcu mial pierwsza powazna awarie (brak cisnienia w jednym polbiegu) i troche zaplacili za serwis bo sami skrzyni nie mogli rozkminic. A drugi fendt ma 9tys mth i jezdzi, odpukac, bezawaryjnie. Chociaz ten fendt co ma juz 17tys mth przez dwa lata jezdzil z troche za duzym siewnikiem dla siebie i sadze ze moze tez przez to ta skrzynia sie troszke wysypala. Prawdziwa moc tego ciagnika to 210 KM, 230 podaje sie jako max. moc. Moim zdaniem fendt 824 to jeden z najlepszych modeli jakie kiedykolwiek powstaly w fabryce fendta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No tez tak słyszłaem ale teraz to kurde nam nie chca dac tych 100ha ziemi i d*pa ciagnik nie potrzebny;/ Chyba nic z tego nie wyjdzie bo gmina klreci jak cholera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez bastek2210
      Witam czy powie mi ktoś z jaka siła docisnąć głowice w fendt 816 man d0826? Oraz jaki powinien być luz zaworowy pozdrawiam 
    • Przez impres-me
      Witam. Może już ktoś przerabiał temat bądź ma wiedzę czy się da albo jak to wykonać.  A mianowicie chciałbym dołożyć sterowanie z zewnątrz przednim tuzem . Niestety nie mam ehr na przód.  Ale Widziałem W ogłoszeniach podobny ciagnik który również go niemiał ale posiadał przy tuzem sterowanie góra dół.  Takie rozwiązanie w zupełności by mi na chwilę obecną wystarczyło. Gdyby ktoś coś wiedział proszę dać znać.   Pozdrawiam
    • Przez impres-me
      Witam czy mógłby mi ktoś wyjaśnić zasadę działania i użytkowania tych elementów w fendzie 800 favorit. 
      1 to zbiorniczek na alkohol W instalacji pneumatycznej .  Instrukcja niewiele o tym mówi.  
      2 jakiś przycisk gumowy z drugiej strony tej cewki jest taki sam ,
       
      Może mi ktoś wytłumaczyć jak tego używać? 


    • Przez lolo32
      Interesuje mnie ten typ z lat 1995-1998 silnik ,skrzynia, hudraulika tylko to mnie interesuje.
    • Przez nobi123
      Witam mam problem z EHR w Fendt 824 rok 2000. Nie działa cały panel sterowania, błąd jaki mi pokazuje to 33.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj