RafalWLKP

Co myślicie?

Polecane posty

RafalWLKP    0

Witam!

Co Myślicie o zestawie Ciągnik 60KM i 2 przyczepy po 8t każda naładowane pszenicą???

Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Na asfalcie to i może by było ale pierwsza górka go przystawi a w terenie to tylko z jedną.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2

Wg mnie niema szans !!!!! 2, 6 tonowe mogły by mu stanowic problem a co dopiero 8 do Pronara 1025 mam przypiętą 18t i 8t pod górke jest duży problem niemówie już o jeździe po polu


Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Co nie da rady.Chyba 60 nie da rady bo 3p moj ojciec takie zestawy ciagał przez całe zniwa do PZZ jak jeszcze nie mielismy JD i jakos dawał rade.Brutto bez ciagnika przyczepy ważyły ok 20 ton.I nie piszcie mi zaraz ze głupoty wypisuje bo wiem po ile zbiorników sypałem na te przyczepy.Fakt ze z pola to pojedynczo trzeba było wyciagac i na drodze zczepiac pod gorki zchodzic nawet do "dwojki" ale ciagał bo nie było innego wyjscia.Bo z jedna przyczepa jechac 25 km i stac w kolejce 24 godziny to bez sensu było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

pamiętam jak ciągłem ursusem c360 skład 2x6ton przyczeki pełne pszenicy ;) pod lekką górke to juz na 3 sie schodziło, oj ciągnik miał co robić ;) Ale najlepsze było jak widziałem kolesia który c330 ciągnął 2 przczepy buraków na polowym zaczepie ;) takiej chmury dymu to jeszcze nie widziałem ;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafalWLKP    0

Witam ponownie!

Co Myślicie nad zestawami:

1.) Ciągnik 4x4 100KM + 2 przyczepy dwuosiowe o ład 8t, każda

2.) Ciągnik 4x4 80KM + 2 przyczepy dwuosiowe o ład 8t, każda

3.) Ciągnik 4x4 80KM + 2 przyczepy dwuosiowe o ład 6t, każda

4.) Ciągnik 4x4 70KM + 2 przyczepy dwuosiowe o ład 6t, każda

5.) Ciągnik 4x4 70KM + 2 przyczepy dwuosiowe o ład 5t, każda

 

Pozdrawiam i liczę na szybkie odpowiedzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

Wam sie nudzi okrutnie że aż takie tematy zakładacie......


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VWPASSATB6    0

Ja mam elegancką 360 po kapitalce. W żniwa przeszła próbe. Na swoją przyczepe 6 t zmienioną na 10 t nasypałem pszenicy ile tylko mogło wejść. Odstawiłem na polu lamborghini podczepiłem c- 360 czy da rade? Jak rozbujałem ten zestaw to wyszła jak pocisk, ale niepowiem miała ciężko, na początku troche się kopała, ale jakoś wyjechałem ;) . Myśle że zestaw 2x 6 t też mogłaby pociągnąć. Jak przetestuje to wam powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

3p z 2x6t po asfalcie to idzie. fakt gorka to trzeba zredukowac. teraz ludzie maja maszyny ze szok a dawniej niebylo. i jak ktos jechal po material itp to niejechal z jedna przyczepa tylko zapinal 2 i heja. a 60 to z dwiema 6-tkami to idzie.

 

pamietam jak u nas zwozili zuzel z HSW 36kilometrow to kursowaly 2x 360-3p z przyczepami 6t i jedna 380 z dwiema i tak przez 2tydnie


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19
Witam!

Co Myślicie o zestawie Ciągnik 60KM i 2 przyczepy po 8t każda naładowane pszenicą???

Pozdrawiam!!!

 

 

jak to mowia: "jak jest ochota to i pies kota wyłomota". :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

heehehe

dobre

a co do tematów to chyba sie nudzi ludziom :P

- zima idzie i to dlatego (zaczynają myśleć :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdt309ci    1

Jeśli ktoś lubi katować ciągniki to może spróbować ale o takim zestawie to można pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ciekaw jestem ile taki ciągnik by posłużył w takim katowaniu....


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginter    0

Zależy jaki ciągnik 60km z napedem to może w lato po ściernisku da powoli rade a po asfalcie to nie powinien byc problem zależy czy to bedzie teren prosty bez wzniesień bo jak będą górki to bendziesz wjeżdżać na dwujce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

A teraz mam pytanie do kolegów co ciągają 60-tkami, 30-tkami i 3P, takie załadowane przyczepy, co ile miesięcy robicie remonty w waszych ciągnikach?? bo nie wierzą ze bez remontów od nowości śmigaja.


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

nie, za duże wyzwanie dla takiego ciągnika max. to 2x6ton i nie wspomnę o hamulcach w obu przyczepach muszą działać na 100% :P


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
A teraz mam pytanie do kolegów co ciągają 60-tkami, 30-tkami i 3P, takie załadowane przyczepy, co ile miesięcy robicie remonty w waszych ciągnikach?? bo nie wierzą ze bez remontów od nowości śmigaja.

co ma remont ciągnika wspolnego z transportem? bardziej odpowiedni byłby dział o ursusach lub o ciągnikach ogolnie

remont to też pojecie bardzo zwględne, bo jak pęknie ci jakas rurka to maszyna stoi i trzeba ja naprawic i pytanie czy to już remont czy tylko łatanie drobnej usterki?

czy awaria kostki od elektromagnesu załączającego przedni napęd to już remont? czy dopiero rozpołowienie ciągnika tudzież zdjęcie głowicy z silnika?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

no bo jak dostaną po d... to i remont będzie, ale bez przesady pewnie to są sporadyczne wyczyny 2-4 razy w roku to nie zużyje silnika. U mnie to 330 raz leciałem 5-6 tylko nie pamiętam 2 czy 3 zbiorniki bizona. Mniejsza o to najgorzej miała przyczepa bo by nie zmieniać biegu trzeba mieć gaz w podłodze, a dziur pełno w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj