RafalWLKP

Co przydało by się zrobić

Polecane posty

RafalWLKP    0

Witam?

W tym temacie piscie co przydało by się zrobić w waszych "obejściach" (Podwórko, Garaże, Stodoły, Obory itp.)

U mnie trzeba by naprawić posadzkę na bojowicy w stodole, oraz utwardzić drogę do silosu z kiszonką i bytłokami.

Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

U mnie to nowa wiata na maszyny,remont obory lub budowa nowej przejazdowej,postawic silos.I wywalic stary niepotrzebny złom ale wg.mojego ojca "to sie jeszcze moze przydac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

U mnie to postawić taka jakby "wiatę" murowaną,którą kilka lat temu trąba powietrzna rozwaliła,odnowić stodołę drewnianą.Deski od balotów tak się powyginały,że są bardziej naprężone niż łuk-NA PRAWDĘ,UWIERZCIE!!!


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

u mnie to najlepiej wyburzyć całe gospodarstwo i postawić od nowa racjonalnie przemyślanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ambitny jesteś ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Przebudować starsza obore na wiate na maszyny, zburzyć stary dom i postawić z 2 silosy, położyć kostke na podwórko, kupić ciiągnik, wyremontować dom ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

sąsiada przesiedlić bo ciągle mu mało drogi i ciągle wyjeżdżając przyjeżdża moje pole na wprost bramy jego. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimny90    1

Ja taki wymagający nie jestem. Mam nowa obore, nowa wiate, nowe maszyny, i jedyne czego bym potrzebował to jeszcze troche ziemi tak około 200ha by mi starczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerak    0

U mnie tak samo areał uprawy powiększyć, jakieś maszyny, no też płyta obornikowa by się przydała i wiele innych rzeczy ;)


Green power ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1

No to zaczynamy: naprawic plot, wyremontowac przyczepe, dokonczyc zalewanie plyty obornika betonem, umyc od srodka obore myjka cisnieniowa. Plany ambitne, zobaczymy co sie uda zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Remont ciągnika to już prawie pewne. Budynki wyremontowane ;) By się więcej ha i większą hodowle ;)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

@zimny90 to już tochę masz.Ja też płot,przyczepe malować,złom wywieść i dokończyć malowanie C-330(może dziś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Zrobienie płyty obornikowej,wymienić dachy na oborze wyremontować przyczepe,powiększyć areał(gdzieś do 30 ha jaszcze tylko 25 ha mi brakuje.) lepsze maszyny, wymalować ciągnik, wyremontować obore od srodka i wiele innych rzeczy które nie bede pisał bo za dużo czasu bi mi to zajeło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wiata 65x15 i nową obore a i jeszcze płytę obornikową ;) i dużo, dużo więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATUS2    3

napewno jeszcze lepiej wypoziomowac podwórze aby woda spływała za oborę :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Zwiększyć areał uprawy, przebudować lub dobudować jeszcze chlewnię to i przy okazji powiększyć płytę gnojową i trochę powiększyć podwórko <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj