Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szupersznikersz

hodowla duńskich swiń w polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Hodowla dunskich świń w polsce

Szukam ludzi którzy wstawili takie świnie i są na miesięcznej wypłacie, jak to wchodzi, czy jest to opłacalne bo chce w to wejść.

Wiadomość z agroFakt.pl

talek48    0

dlatego ze z takimi swinmi jest jak ze starym uzywanym i malospotykanym zachodnim sprzetem...jest dobrze dopuki nie zacznie sie psuc...

nie bedziesz mial problemu ze zbytem??pytales juz o to??

dlatego ze z takimi swinmi jest jak ze starym uzywanym i malospotykanym zachodnim sprzetem...jest dobrze dopuki nie zacznie sie psuc...

nie bedziesz mial problemu ze zbytem??pytales juz o to??

powiedziano mi że to oni beda ode mnie odbierać tuczniki

vvojtas1    25

znam kolesia który odchowuje 3 tygodniowe prosięta, później jak już maja dobra wagę przyjeżdżają i wiozą je dalej na tucz Jak mu płaca nie mam pojęcia. przy tuczu ponoć płacą 30zł za tucznika dają prosię, paszę i lekarstwa, a od ciebie jest woda prąd i obsługa, zostaje jeszcze obornik lub gnojowica jest jeszcze % upadków i tu może być czasami problem bo jak jest za duży to trzeba im płacić. Znajomy chciał robić to o czym ty myślisz, ale trzeba mieć budynki na 1000 tuczników w rzucie.

dunczyk    0

A jakie one dunskie , w kraju sie urodzily , tylko wlasciciel dunski .

vvojtas1

Nie wiem czy mogę , ale ciekawy jestem o kim piszesz ? (czysta ciekawość )

Której firmie , jeśli to nie legal na forum rzuć na PW .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kopokop
      Witam mam taki pytanie jak myślicie przez ile czasu w Polsce  będzie jeszcze pomór świń.Proszę o  komentarze i wiele odpowiedzi.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    • Przez jan2130
      Witam pomuszcie co mam zrobic juz niemam sił az strach wejsc do szopy cholery obgryzaja sobie uszy i to tylko jeden skojec jest ich tam 50 juz prubowałem wszystkiego pryskałem je takim sprejem zapachowym zucałem i plastkowe butelki sypałem proszek na uspokojenie do pasz i nic :angry:
    • Przez Gospodar55
      Witam mam na oku 2 chlewnie do dzierżawy jedna 500 m2 a druga 1900m2 i mam pytanie jak wygląda kontrakt na świnie z różnych firm.Mogł by ktoś opisać jak to wygląda,ile dostajecie za sztuke i czy można wziąć kontrakt że oni dają paszę i weterynarza,jaki rodzaj podłoża czy można wziąc głęboką ściółke?
    • Przez keeway
      Witam kupie male prosieta w rozsądnej cenie woj maloposkie

• Przez karolcia06063
      Witam.Mam problem, kupiłam knura hodowlanego,ale nie "sprawuje się".Hodowca nie zamierza go wymienić,co mogę zrobić.Czy ktoś coś wie,albo miał taki problem.