News
patrystyka

Dlaczego skrzynia przyczepy nie opada po wywrocie ?

Polecane posty

patrystyka    1

witam mam taki problem kupiłem dwie nowe przyczepy zasław i w dwóch mam taki problem ze jak podniosę przyczepę do góry lub w bok na maxa to nie chce opadać co moze być ??

Wiadomość z agroFakt.pl

zetores    16

Czyli tak, gdy po podniesieniu przyczepy na maxa. Niechce się ona opuścic, a wąż nadal naprężony-winne szybkozłącze.

Ja gdy założe przejściówke z szybkozłącza na zwykłe wkręcane, mam tak samo przy prasie.
Ktoś pisał na forum że są dwa radzaje-twarde i miękkie. Wymień końcówki i powinno działać

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

patrystyka    1

Czyli tak, gdy po podniesieniu przyczepy na maxa. Niechce się ona opuścic, a wąż nadal naprężony-winne szybkozłącze.

Ja gdy założe przejściówke z szybkozłącza na zwykłe wkręcane, mam tak samo przy prasie.

Ktoś pisał na forum że są dwa radzaje-twarde i miękkie. Wymień końcówki i powinno działać

ja przyczepa jest na maxa u góry to moge odpiąć przewód i końcówke mogę wciskać i wciskam az olej spłynie dopiero sie opuszcza 

zetores    16

Załóz koncowke z innej maszyny i sprawdz wtedy czy opadnie. Koncówka ma mocniejszą sprężyne. I przy próbie opuszczania się cofa i zamyka dopływ oleju

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.

Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio

sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez MarcoWzu
      przymierzam się do zakupu przyczepy 12 ton i mam duży problem co wybrać. Chodzi o to że te przyczepy mają różne wymiary skrzyni ładunkowej a ja nie chciał bym dzielonych burt na środku po przez słupek. Zasław robi 12 ton o długości 4,50 i 5,20 ale ta druga ma słupek i jeśli bym chciał wozić obornik to będzie on przeszkadzał, lecz jeśli chodzi o bele na 5,20 wchodzą 4 bele.
      Doradźcie mi co mam wybrać bo Joskin robi 12 ton ze skrzynia 5,50 bez słupka czyli dobra do bel obornika no i więcej na nią wejdzie.
      A jesli chodzi o firmy to z których mam wybrać: Joskin, Zasław, Wielton, Metaltech, może jakaś inna firma???
      Wiem że zamotałem ale pomóżcie mi.
      Z góry dzięki.
    • Przez Tadimirr
      Witajcie, byłem dzis na arenie agro w Ostródzie, widziałem tam ciekawą nowość jaką wprowadził Zasław, z tego co wiem mają zamiar zmodernizować wszystkie przyczepy na wzór tej którą pokazali, mam juz jedną przyczepę ich produkcji i spisuje się dobrze. W nowej którą dziś pokazali jest dużo nowych rozwiązań, np plandeka rozwijana z ziemi przy uzyciu linki w 4 sekundy(naprawde, sprawdzaliśmy), w przedniej ścianie skrzyni jest okno rewizyjne, zmienili tez konstrukcję zamków ryglowania, przyczepa ma podłogę z jednego arkusza blachy podobno grubości aż 5mm i zrobiona jest w wersji bezuszczelkowej, zmienili też mechanizm zsypu tylnego i dołożyli maskownice żeby woda nie zaciekała do wnętrza przez otwór zsypowy, szkoda że zmiany wprowadzili teraz bo kupiłem przyczepę 3 lata temu, może uda się ją wymienić na nową  wrzucam zdjęcie tej przyczepy co o niej sądzicie?
    • Przez Qba1
      Mam do zaoferowania nową przyczepę 14 ton firmy ZASŁAW. Bogate wyposażenie:
      D-737AA-14
      - plandeka + stelaż
      - zaczep automatyczny z szerokim kołnierzem
      - koła 385/65 R 22,5
      - koło zapasowe
      - wciągarka koła zapasowego
      - osie z homologacją do 40km/h
      - pneumatyka dwuobwodowa
      - skrzynka narzędziowa, klucze do kół

Cena katalogowa netto: 69 630.00 PLN

Nasza cena netto: 59 900.00 PLN

Po więcej informacji i zdjęcia proszę na priv lub: 500 401 523

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.