Skocz do zawartości
dzik82lysy

Deutz Fahr Agrotron 4.85- Ile kosztuje remont silnika?

Polecane posty

dzik82lysy    0

ILe może kosztować remont kapitalny do DF 4 cyl np. AGROTRON 4.85 .Wiadomo jak się kupi taką maszynę to nie jest nówka.Różnie to bywa.Takowa maszyna może wymagać remontu.W jakich granicach on może się mieścić???
AA i jeszcze czy te ciągniki są wadliwe??

luk2782    19

z tego copamietam to jeden komplet naprawczy do takiego silnika od 700 chyba do 1500 zl za orginał cos koło tego a szlif wału to w dobrym zakładzie zrobia. wadliwa moze byc pojedyncza sztuka a nie cała seria ja mam dwa nie narzekam a u mnie w okolicy jest sporo agrotronów mniejsze i wieksze, starsze i nowsze, w prywatnych rekach i w wielkoobszerowych gospodarstwach. jak trafisz to juz twoja sprawa

Arek    113

Tylko chyba lepiej nie kupować części w serwisie DF tylko poszukać sklepu z częściami silników Deutz

Wiadomość z agroFakt.pl

volf    3

No, ale w tym agrotronie to będzie silnik z serii 1012, którego budowa jest całkiem inna niż starsze FL 912 czy 913, a i remont może być znacznie kosztowniejszy i trudniejszy. Może jednak nie trzeba się martwić na zapas, producent przewiduje okres pracy do naprawy głównej na ponad 10 000mtg...

pynczor    2

a latwo jest dostac te czesci jak jest z DEUTZ-FAHR DX 110 ?? w jakich zagladach najlepiej kupowac czesci i ile trzeba czekac

luk2782    19

bez problemu dostaniesz czesci do dx 110 naprosciej u dilerów DF ja w promieniu 70km mam 3 dilerów DF(URPOL, TECHROL, TORAL) i do tego 2 serwisy silników DEUTZA( Lubin, Głogów) zagłebie miedziowe oni tam w wiekszosci na Deutzu pracuja i to nie tylko na nowszych silnikach BF ale takze na starszch modelach FL

Arek    113
bez problemu dostaniesz czesci do dx 110 naprosciej u dilerów DF ja w promieniu 70km mam 3 dilerów DF(URPOL, TECHROL, TORAL) i do tego 2 serwisy silników DEUTZA( Lubin, Głogów) zagłebie miedziowe oni tam w wiekszosci na Deutzu pracuja i to nie tylko na nowszych silnikach BF ale takze na starszch modelach FL

A miałeś jakieś doczynienia z serwisem silników deutz ? bo ja słyszałem same złe opinie ;)

luk2782    19

miałem. zanim kupiłem ciagniki to potrzebowałem kogos kto naprawi mi zatarty silnik w ładowarce Zettelmeyer 502 92r. bazowałem na czesciach kupionych w serwisie silników deutza w Lubinie i w głogowie a naprawe przeprowadzili w Głogowie. pózniej wyrególowanie zapłonu przeporwadził mi miechanik któy na codzien pracuje w kopalni przy takich silnikach. Nie moge zarzucic komus złej obsługi nie tym z którymi miałem do czynienia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się