Skocz do zawartości
pawlus224

Przednie opony do c-330/c-360/pochodnych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opony
tata1    0

Ja kupiłem oponki Good Year, ale produkowane w Turcji, kosztują po 165zł, czyli tyle ile Dębica, ale mają dwa rowki i szeroki pasek w środku. Tylko te były z takim bieżnikiem. Zobaczymy ile wytrzymają. w końcu to Goog Year.

matios34    1

witam mam pytanie jakie oponki założyć do c-360 3p z przodu zeby były szersze słyszałem ze od busa jakies ale jakie zeby pasowały dokłóadny ozmiar bo takie 225/75 r16 to by były eleganckie tylko czy będą pasować na felge bo takie to w wulkanizacji zdarte to sie po 20 zl kupi a przy traktorze to by jeszcze duzo pochodziły

zenas    6
:) no ale kolego na ci zdarte opony,16 calowe na pewno by pasowały ale nie od busa tylko z terenówki z ładnym jeszcze bieżnikiem na all...o znajdziesz bez trudu :)

Wiadomość z agroFakt.pl

matios34    1

a po co ci dobry bierznik w traktorze z przodu jak nie ma 4x4. chodzi tylko o to zeby była szersza i mocniejsza niż orginał i pytałem sie o rozmiar czy wejdzie

michaelo90    0

przedmowca ma racje. lyse opony sie nie nadaja bo gdy ciagnik zlapie troche blotka pod przednimi kolkami to nie skrecisz tylko bedzie cie sunac prosto.osobiscie wole te opony standardowe z tymi paskami.glupi tego nie wymyslil i takie w traktorach bez 4x4 powinny byc.chyba ze potrzebujesz na laki.to wtedy rozgladalbym sie za oponami z terenowki.

wojtas972    8

ja mysle ze to nie bedzie za dobre rozwiazanie bo bedzie za maly bierznik i na polu bedzie ci sie przod slizgal przy skrecaniu szczegolnie przy orce lub wywozeniu obornika wiec radze troche zainwestowac i kupic zwylke oponki

matios34    1

co wy mowicie ja mam teraz przy 3p od takiego małego woza tam były 16 więc założyłem ale one sa takie samo waskie jak normalne i bieżnika mają bardzo mało i przy niczym mi nie przeszkadzają no moze najwyzej troche trudno było by nawrócić jak by na błocie na uniesionym agregacie bo wtedy przodek robi się leciutki

farmkam    0

Skombinuj sobie felgi od ostrowka pasuja do c 360 a sa troszke szersze, jeszcze jak ktos ma tura to idealne rozwiazanie.

limusine    8

Przecież 30 nie ma napędu to według mnie przednie kapcie są mało ważne. Chyba że mówimy o szerokości to jak miałem bliźniaki w c360 to sie troche lepiej wiosną wjeżdzało :)

antonio86    38

Ja kupiłem oponki Good Year, ale produkowane w Turcji, kosztują po 165zł, czyli tyle ile Dębica, ale mają dwa rowki i szeroki pasek w środku. Tylko te były z takim bieżnikiem. Zobaczymy ile wytrzymają. w końcu to Goog Year.

czyli wytrzymają ci 'dobry rok" :lol:

andrzej2110    529

Mam taką oponę jak w drugim linku. Mam ją koło 2 lat. Ciągnik pracuje głownie z turem i jest przeciążony i za duże ciśnienie w kole. Nie widać aby opona miała jakieś ślady uszkodzenia.

Roki212    83

andrzej2110 a wiesz może jak sprawują sie w polu

Edytowano przez Roki212

andrzej2110    529

Ciągnik w polu to pracuje tylko z opryskiwaczem i rozsiewaczem nawozów oraz transport słomy/siana. To nie jest opona napędowa wiec się zachowuje tak samo jak i inne tego typu.

matava    19

Panowie

Opony na przód do c330 z turem, używanym niezbyt często, ale intensywnie, ok 30 t nawozów w bigbagach po 500 kg. Do tego nawozy pogłównie i opryski.

Które wybrać?

http://allegro.pl/opona-6-50-16-tf-03-8pr-tt-mitas-i5996489767.html

http://allegro.pl/mitas-tf-03-6pr-6-50-16-91-a6-83-a8-tt-radom-i5390085973.html

A może 6.50R16C od żuka?

Może jakieś inne propozycje?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!