Matey

Konflikt Rosja - Gruzja i tarcza antyrakietowa w Polsce

Polecane posty

milanreal1    319

Ja powiem tak. Husajn nie był dobrym władcą ale w takiej dziczy jak Irak czy Afganistan trzeba wszystko trzymać w garści. Tam demokracji wprowadzić się nie da.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiak    10

PAMIĘTAJCIE NARODZIE POLSKI to ROSJA wybawiła nas z opresji w czasie II wojny światowej! To ich Armia dała nam to co inne nie potrafiły wolność i stabilizacje. Dzięki ich uporowi powstały ZAKŁADY, HUTY, PORTY I DROGI. Wszyscy mieli pracę darmowe wczasy w ośrodkach wczasowych, tanie paliwo, energię itp. A co mamy teraz jesteśmy na garnuszku UE i co drugi POLAK jezdzi niemcowi, TYŁKI podcierać.

 

A i jeszcze coś jak będziecie głosować za wstąpieniem Polski do strefy EURO to tylko wtedy kiedy euro będzie po 5zł bo wtedy będziemy mieć wysokie emerytury, dotacje, i wszystko będzie proEXPORTOWE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie ukryć że Rosja wybawiła nas w czasie 2 wojny. Szzcegolnie bylo to widać 17 wrzesnia 1939...


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@paktofonikas1987 to tylko interesy, natomiast prawda jest, ze rosja wypedzila od nas niemcow, to ze mogla to zrobic optymalniej to druga sprawa, trzecia jest natomiast to co sie dzialo po wojnie.

jak wiadomo ustroj socjalistyczny dobry nie byl, ale w tamtych czasach pewnie nie wydawal sie taki zly, pamietajmy, ze przed wojna byla tak przeogromna bieda glownie na wsiach, ze najwazniejszym kryterium bylo dostanie pracy, jakiejkolwiek pracy. zycie pokazalo, ze ten ustoj byl niekonkurencyjny i nie dawal szans na rozwoj - czyli utopia. moglby byc mniej znienawidzony gdyby nie powszechny aparat terroru (u nas bardziej strachu), kablowanie i propaganda, ale coz...

 

natomiast widac ze post @anusiaka to typowa podpucha, znalazl sie troll i chce zrobic zamieszanie, wiec prosze nie dawajcie sie mu podpuscic, nie zwracajcie uwage na obelgi. jak powie cos glupiego to sie go wywali :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

@anusiak to gada jak moja babka komunistka :D a tak przy okazji Anus to z angielskiego odbyt, niezła ksywa nie ma co :lol:

A tak na poważnie. Widzę, że A_F to forum o bardzo szerokim spektrum zainteresowań. Jestem tylko ciekaw ile osób wie kto kogo na Kaukazie pierwszy zaatakował :)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

prosilem, zeby nie zwracac sie bezposrednio do @anusiaka, bo to troll, a przynajmniej ten post mu wyszedl trollowo, czy to tak trudno zrozumiec??

 

anusiak to postac fikcyjna takze, wiec daruj sobie uwagi z anusami

konflikt w gruzji to dawno i nieprawda wiec po co do niego wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

No dobra, co do tarczy to polecam

altair

nie do końca bezstronnie, ale zawsze wszystko po kolei.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz52    17

nom czerwoni przyjaciele niejedną fabryke przewieźli do siebie ... dziadek opowiadał ile wagonów szło po wojnie.. takie czasy i ludzie..

"Ciężkie czasy powiedział czerwonoarmista kradnąc zegar z wieży kościelnej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Na temat Rosjan wypowiadać się nie będę, bo bana dostane, ale że po wojnie Czerwonoarmiści nawet zapałki wywozili do ZSRR to akurat prawda :lol:


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiak    10

@brzozak2 to (napisalbym kilka słow ale...) znajde na Ciebie paragraf i zobaczymy kto sie bedzie smial ostatni, przepraszam ale musialem to napisac bo mnie obraziłes piszac o mnie ze jestem "troll". Moderatorowi forum to chyba nieprzystii? Zrobilem zrzut ekranowy tak na wszelki wypadek dla prawnika. Zreszta wy Polacy to nigdy przedsiebiorczy nie byliscie i nie bedziecie w tym czasach kto handluje z Rosjanami ten gosc :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Ty jesteś śmieszny i się z ciebie jeszcze długo śmiać będziemy.

Jak ktoś ma jakieś pytania z tematyki militarnej to chętnie odpowiem, bo akurat mam pewne doświadczenie w tych kręgach i od dłuższego czasu interesuję się tym tematem. Dodatkowo działam na kilku forach o tej tematyce więc jak coś to pytać.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian1985    0

Jak dlugo zyje tak nie widzialem tak idiotycznego posta #86. Zrob trolu zrzut takze mojemu postowi, bo tez nazywam Cie trolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz52    17

Sami jej nie mieli...

Ruskich zniszczy wóda, koks i aids zresztą powoli wymierają (przyrost ujemny) tylko to trochę potrwa... sporo ich jeszcze.. najlepiej na wojnie ginęli na jednego szkopa 4 a oprócz tego kolejnego zastrzelił swój z NKWD.. szkoda narodu zapomnianego przez Boga i ludzi..batiuszka też był niezły wymordował dowódców, powołał osłów i szkopy walili jak do bydła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

LWP za czasów wojny zabiło 170tyś żołnierzy Wermachtu, a pochowało 190 tyś swoich :lol:

Jak by nasi generałowie dobrze zarządzali wojskiem, poprawili łączność i logistykę, to Niemcy by się znacznie więcej przy nas namęczyli, choć i tak uznali, że do 1943 roku to z nami mieli najwięcej problemów przy opanowywaniu ziem bo postawiliśmy największy opór.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

To że po 1945r. znaleźliśmy się pod strefą wpływów ZSRR zawdzięczamy w równym stopniu Rosji, Anglii, Francji i USA (konferencja Jałtańska).

Ruscy kradli na potęge ale Polacy wcale im nie ustępowali. Dziadek mówił, że jak sprowadzili się na ziemie odzyskane 1948r.(3 lata był na odminowaniu na mazurach) to w domu nie było nawet okien bo ci którzy tu dotarli zaraz po wojnie wszystko rozkradli...

Zresztą złodziejstwo i krętacwo to nasza cecha naradowa...

Polacy przez te wszystkie lata komuny tak się przyzwyczaili do wielkiego brata ze wschodu, że gdy go zabrakło to zaczeli szukać nowego przyjaciela tym razem zza wielkiego morza...

Czy my Polacy nie możemy być neutralni??? Co nam dał Irak??? Co nam daje Afganistan???

Kupiliśmy przestarzałe F-16, zabytkowe Herkulesy, nasi żołnierze giną w Afganistanie a wcześniej w Iraku, amerykańscy żołnierze którzy mają stacjonować w Polsce nie będą podlegać naszemu prawu...

W zamian żeby zobaczyć statuę wolności musimy ubiegać się o wizy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

A ja się się pytam kto w takim razie dał nam wolność ? Anglia?, Francja? a może USA. A może urzędowy język niemiecki, niemieckie nazwy ulic i dymiący komin Oświęcimia były wolnością a potem była niewola. Stalin był oszołomem i niema dwóch zdań ale nie można zapominać tysięcy młodych chłopaków którzy zgineli wyzwalając nie swój kraj. Ruscy przeszli przez nasz kraj bo inaczej nie szło, szli w lini prostej na Berlin a Polska się na niej znajdowała chyba że ktoś uważa że lepiej byłoby gdyby szli przez biegun północny a w tym czasie u nas miłościwie panowałby Adolf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Wolność od nazistów wywalczyliśmy sobie sami 4 armia walcząca z Hitlerem. Jednak po niewoli niemieckiej przyszła niewola radziecka :lol:


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarki    1

właśnie "wyzwolili"nas bo inaczej nieszło a jak in zależało pokazali w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Witam-co do prawdziwych intencji Stalina to polemizowałbym-ostatnimi czasy czytam sobie Suworowa (co prawda jest on wyznawcą spiskowej teorii dziejów biggrin.gif -ale naprawdę zgrabnie i wiarygodnie potrafi swoje teorie udowodnić )-co by nie powiedzieć-wyzwolenie Polski zdecydowanie nie było zamiarem Stalina-już prędzej jej zniewolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja określiłbym to określeniem że wpadliśmy z deszczu pod rynne.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qamil    0

Tarcza moze u nas być ale powinna być tajna, po co inny kraj ma wiedzieć czy my mamy i gdzie ona jest. podczas gdy kto miałby nas atakować to odrazu będzie wiedział co ma pierwsze zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj