agrokrzys

Zgrzyty skrzynia biegów CASE 5140

Polecane posty

agrokrzys    0

zakupilem ciagnik case 5140 skrzynia z powershift i mam problem z ta skrzynia a mianowicie przy zmianie biegow na postoju slychac zgrzyt w trakcje jazdy wszystko jest dobrze nic nie zgrzyta prosil bym kogos kto mial podobny problem o porade dziekuje bardzo za pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2

Przy zakupie nie było tego problemu? Robiłeś coś przy ciągniku od czasu zakupu? Masz olej w skrzyni?


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrokrzys    0

mam go juz 3 lata przy zakupie nic w skrzyni nie zgrzytalo pracuje na 100ha w tym roku wymienilem olej i filtr w skrzyni biegow moze to wina linki sprzegla bo jest podciagnieta do samego konca ale pedal jest dosc wysoki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2

Olej lałeś wysokiej klasy, zalecany przez producenta czy jakiś ciulowy przepalony?


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrokrzys    0

lałem olej kupowany w grene fush kosztował 17 zł za litr .Może znasz kogoś kto by mógł przyjechać do mnie i to zrobić bo dzwoniłem do dwóch serwisów to tylko obiecują że przyjadą a do dziś ich nie widać [mieszkam w woj.pomorskim].Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2

Też mieszkam w pomorskim, dzwoniłeś do torunia do centrali? Jak nie to go im tam zawieź...


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrokrzys    0

Dzwoniłem pół roku już jadą .A poza tym słyszałem że Toruń przechodzi w maszyny budowlane a rolnicze zostają na boku i dałem sobie z nimi spokój ale tak jak piszesz spróbuję go zawieźć może go zrobią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2

No nic innego chyba nie zostało. Ew. jak oni tego nie zrobią to poszukaj jakiegos dobrego mechanika, powinien to zrobić


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2

To takie narodowe zboczenie chyba ;) oni tylko grzebią przy zetkach ursusach itp. A przecież AŻ tak zaawansowany technicznie traktor to to nie jest :)


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrokrzys    0

Dokładnie a tym bardziej że maszyna była wyprodukowana 14 lat temu.Ale jak by ktoś chciał się podjąć to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2

A kiedy pojedziesz do case'a? Napisz wtedy jak cie potraktowali i czy naprawili ok?


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrokrzys    0

Jak się obrobię w polu bo jeszcze zostało mi trochę orki i siewu a wszystko robię nim. A tak poza tym to wczoraj wyskoczył mi nowy defekt ,sam przebija sobie półbiegi z 2 na 1 i z 3 na 4 ale nie zawsze , jak przebije to giną 2i3 .Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2

Trudno coś orzec na odległość. Przejechać raczej nie przyjade do ciebie....chyba pozostaje tylko serwis....

 

A właśnie może zadzwon do case'a a nuż powiedzą ci ile to może kosztować.... ;)


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

naucz sie pisac gimnazjalisto!


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj