Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez MECHANIZATOR
      czy ktoś z was miał styczność z tym kombajnem i jakie znacie opinie na jego temat - głównie chodzi mi o awaryjność spalanie i wydajność
    • Przez Damian987
      Witam mam pytanie odnośnie Forshritta 323a jak przerobić lewarek skrzyni biegów, bo słyszałem że się da założyć z 303. Ktoś coś wie na ten temat?
    • Przez senator18
      witam wszystkich i jednoczesnie pozdrawiam moje pytanie dotyczy ustawienia sit w e-514 przy omlotach zboz i rzepaku moza ktos wie z praktyki
    • Przez osmy888
      Problem dotyczy kombajnu E512. Po uruchomieniu młocarni nagrzewa się koło na osi odrzutnika i koło młocarni (koła po stronie skrzyni biegów). W pierwszej kolejności nagrzewa się koło na osi odrzutnika do takiego stopnia że nie można go dotknąć - troszkę chłodniejszy jest pas i najchłodniejsze ale również ciepłe jest koło na osi młocarni. Na osi odrzutnika wymieniłem wszystkie łożyska. Na kole młocarni wymienione również wszystkie łożyska i dodatkowo nowa duża tuleja i mała tulejka + nowy trzpień / klin. Wymieniłem również pas działający na opisywanych dwóch kołach. Każde koło ładnie się schodzi i rozchodzi.
      Jakieś pomysły co może być przyczyną ?
    • Przez emilchaja
      Witam,noszę się z zamiarem kupna kombajnu, i znalazłem takie oto ogłoszenie.Dzwoniłem do sprzedającego powiedział że kombajn jest w dobrym stanie, ale mówić to można ,dowiedziałem sie też że maszyna została sprowadzona z Czech , a na forum wyczytałem że maszyny z tamtąd mają różne opinie.Prosił bym Was o zerkniecie na to ogłoszenie i napisanie Waszych opinii.Za wszystkie porady z góry dziękuję.pozdrawiam