mszk8

Monitoring gospodarstwa

Polecane posty

mtracz    76

Dobrze jest montowac kamery ukryte aby ktos sie nie spodziewał ich tam, oraz kamery badz ich atrapy w widocznym miejscu aby odstraszały. Jesli ktos sie jednak napali na włam to zniszczy atrapy a ukryte kamery wszystko zarejestrują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19
co z tego ze jest dobry pies,gazem albo palkom go potraktuje i po psie ;/

Najlepszym rozwiazaniem jest zalozenie kamer i przesylanie obrazu przez internet. To dla osob ktore nie mieszkaja w miejscu gdzie znajduje sie gospodarstwo. U mojego dziadka zakladal jeden kolo kamery w zakladzie ok 10kamer z monitorami,serwarami i dostepem przez neta to wyszlo w granicach 20tys zl.. Tylko jest taka sprawa ze internet musi byc szybki i oczywiscie pieniadze ida na marne za tego neta,ale mysle ze to mala sprawa jesli ma sie sprzet,zboze za ponad 2mln zl..

 

gaz... to problem.. :angry: :D

ale, dobry pies to z palą sobie poradzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Ja mam monitoring w postaci Brytana,Funi,Pucka i Blacki ego gdy załączy się alarm robią hau hau hau....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

a co wy tam zloto trzymacie czy tak kradna u was u mnie wszystko stoi na polu nie mam ogrodzenia dom przy drodze i nic nie ginie


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

wiesz u mnie też ale wszystko do czasu

u niektórych nawet taczek nie ukradną a u niektóryczh to ciągniki a nawet bizona ukradną,

a poza tym "strzeżonego Pan Bóg strzeże"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hehe no tak u mnie chcieli kiedys ukrasc wyciagarke ale moj brat ich przylapal ale uciekli ;) a teraz jest na stale w mtz'cie to nie ukradna ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj