gregor6

internet, szybkość łącza internetowego

Polecane posty

gregor6    0

Witam jeśli ktoś chce sprawdzić szybkość swojego łącza to jest tu link , niektórzy operatorzy zaniżają prędkość ,po sprawdzeniu chociaż wie się za co się płaci ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sprawdzić można, ale testery prędkości też zawyżają bądź zazniżają prędkość łącza , ale dosyć dokładnie pokazuje ;) Mnie operator nie oszukuje:

Prędkość do 7.2 mb/na sekundę ale gdy na stronie mapkę sprawdziłem to tylko w jakiś większych miatach jest taka szybkość. Na wsiach poczekamy na UMTS/3G moze za 2 lata ale to marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

lepsza jest ta :) na tej czeskiej też nie raz sprawdzałem ale jak przyjechał serwis do neta to zasugerowali mi tą

 

www.speedtest.pl


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Download: 637 kbps

Upload: 193 kbps

 

Do Counter Strika i przeglądania stron starcza :) ale mogło by być lepiej :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

Upload: 155 kbps

Download: 1065 kbps

 

 

neonka 1024


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandi61    0

Download: 958 kbps (119.8 KB/s)

 

Upload: 246 kbps (30.8 KB/s)

 

Radiówka lokalna 1Mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Download: 4827 kbps

 

Upload: 443 kbps

:)

 

Radiówka :)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Download: 1574 kbps

 

Upload: 68 kbps

 

iPlus <_<


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Download 9969kbps

Upload 1009kbps


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISH    0
Prędkość do 7.2 mb/na sekundę ale gdy na stronie mapkę sprawdziłem to tylko w jakiś większych miatach jest taka szybkość. Na wsiach poczekamy na UMTS/3G moze za 2 lata ale to marzenie...

 

Na "głębokich" wsiach nigdy takie systemy nie powstaną, bo to się nigdy nikomu nie opłaci. Proponuję pytać o usługę Orange Freedom Pro. Jest to usługa oparta o technologię CDMA na częstotliwości 450MHz zwolnionej po NMT (takich dużych komórkach modnych z 10 lat temu:)). To jest system odpowiedni dla terenów wiejskich (czyt. opłacalna dla operatora). Proszę mnie nie posądzać o promowanie Orangę, bo tą firmę najchętniej wystrzeliłbym daleko w kosmos, ale aspekty techniczne i zalety systemu, które przeanalizowałem swego czasu dokładnie, wydają się bardzo atrakcyjne. Na stronie operatora dostępne mapy z zasięgiem.

 

A najlepszy test to chyba tutaj: http://www.speedtest.net/


Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja te zalety o których pisał kol.Fish testuję od dwóch miesięcy w praktyce-krótko-mam nienajgorszą Neostradę tyle że bez kabli :).

PS.Nie należy też sugerować się mapkami zasięgu-u mnie nie było (na mapce) a w praktyce mam lepszą jakość niż kolega u którego ten zasięg był .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISH    0

Zgadza się. Mapki mają charakter informacyjny. O zasięg najlepiej pytać w lokalnym salonie. Ewentualne braki zasięgu można nadrobić dokupując antenę zewnętrzną o dużym zysku. Pełno takich na allegro. Również sam modem korzystniej kupować przez internet. Umowę przynosi kurier.

jaro to jaki masz dowload i upload konkretnie? Mi w domu za dwa miesiące kończy się umowa z Orange na internet w technologii EDGE i jeśli tyko będę miał zasięg to chcę wziąć ten Freedom Pro, bo na nic innego nie ma szans.


Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Download max. 1400 kb/s

Upload max.400 kb/s-z tym iż takie szybkości mam przy Axestellu powieszonym na rurce od kaloryfera :) (tylko w takiej pozycji obora nie zasłania nadajnika :))-w odwodzie mam jeszce antenę zewnętrzną z Dipola ale będę ją instalował jak będzie ładniejsza pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

Download: 1065 kbps

Upload: 269 kbps

 

neo 1024


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj