Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez FakerSkt3
      Witam 
      Posiadam ursus c-335m i mam problem z wybiciem końcówek drążka z ramienia zwrotnicy i ramienia mechanizmu kierowniczego. Próbowałem już chyba wsztstkiego uderzałem 3kg młotem , pod końcówke dawałem podnośnik i podnosilem cały ciągnik, używałem sciągacza i palnika, a końcówki ani drgnął. Może ma ktoś jakiś sposób i mógłby coś podpowiedzieć. Ursus c-335m ma układ kierowniczy od 60 jeżeli to ma jakieś znaczenie.

• Przez Vroobel
      Witam!
      W końcu po wielu trudach udało się przerobić wspomaganie w Zetorze 8045 na orbitrol, problem w tym że dużej różnicy w kierowaniu nie ma, jeszcze dodatkowo kierownica zmienia swoje położenie w czasie jazdy, a jak się skręci maksymalnie to z oporem ale daję się dalej krecić, zastanawiam się czy ten typ tak ma, że dopiero od 2000 obr bardzo lekko się kręci, podejrzewam, że orbitrol przepuszcza i jest zbyt wysoko ustawiony zawór przelewowy w orbitrolu, pompę wymieniałem z 2 lata temu. Też u was działają te wspomagania ? czy mi się trafił lipny orbitrol. 
    • Przez Michal984
      U mnie w zetorze nie kręci się tak jak powinno ale z drugiej strony też nie aż tak bardzo źle. Mam orbitrol pod chłodnicą i do niego jest przykręcona taka kostka zaworowa o grubości ok 2cm a dopiero do tej kostki węże, na tej kostce jest coś takiego moim zdaniem do regulowania ciśnienia coś w tym stylu ale nie jestem właśnie pewny. Jeżeli ktoś się lepiej zna mógłby mi napisać czy tą kostkę lepiej ściągnąć( czy wgl to można ściągnąć) czy co z tym mogę zrobić bo już sam nie wiem, jutro będę coś z tym próbował działaś ale jeśli ktoś wie o co z tym chodzi to niech napiszę, chociaż czas zaoszczędzę i szybciej będzie założyć nowy jak nic się nei da zrobić. 
    • Przez Adam-94
      Mam problem ze wspomaganiem w Zetorze 12045 po zmianie serwa na orbitrol i uruchomieniu silnika 4obroty do oporu kręciło się leciutko można było jednym palcem skręcać a później widocznie się zapowietrzył bo nie można kierować jedynie na wolnym biegu i dużych obrotach próbowałem już luzować węże na siłowniku i kręcić na zgaszonym i zapalonym i kręcić do oporu na obrotach ok 1800-2000 macie może jakieś pomysły jak go odpowietrzyć?
    • Przez bubel500
      Witam, mam okazję kupić używanego orbitrola Danfoss 150. Czy wystarczy on do zetora 8045 z turem, chodzi mi czy będzie odpowiedni skręt i siła, tzn czy będzie lekko się skręcał. A jeszcze, jaki siłownik do niego dobrać?
      Pozdro

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.