MARTINUS

Na jakim ciągniku uczyliście się jeździć

Polecane posty

HorPol65    1

Ja uczylem sie jezdzic u c360 a nauka jazdy tym traktorem to po prostu byla dla mnie frajda tylko musialem prawa noga sprzeglo wyciskac bo tak ciezko ze nie szlo lewa a do tego mialem te 10 lat.

Teraz jak wyciskam to juz normalnie ale tez musze trzymac sie kabiny bo do tej pory chodzi ciezko.

Moja historia pozniej zaczela sie z c 355 u szybkiego00 miedzy czasie u kumpla c330 i MF 255 poziej znow szybki00 i jego u 1002 do tej pory troche zmodernizowany pozniej zetor 8111 i ostatni jego nabytek to 12145 jak sie nie myle.

No to chyba wszystkie maszyny jakimi sie tluklem.:D


URSUS C-360 to potega polskiego rolnictwa!!

URSUS C-360 jakies 12 tys 350 ha z gospodarstwem 9 mln radocha z bronowania bezcenna:)

Jesli chcesz wykorzystac moje foty z AF to pamietaj o prawach autorskich.
Jesli skusisz sie zapytac o nie to i tak Ci pozwole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek4312    0

ja pierwszy raz jechałem ursusem 2812


Zapalniczka- 2 zł
Benzyna- 50 zł
Widok palącej się szkoły- bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Ja uczyłem sie na MF 255 i Zetorze 7745 :D bo C360 nie chciałem jeździć bo wyła (zwolnice) ale w polu szła jak głupia


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek330    0

mnie tata uczył na c 330 :D


Ursus jest bogiem, orka nałogiem, ropa podstawą, a żniwa zabawą..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel55    0

JA uczyłem się na URSUSIE C-330 i nadal nim jeżdżę i jeszcze jeżdżę U3512 i CASE 4210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miczu    15

Ja uczyłem się na 3P Zetorze 8045 którego ma stryjek trochę się szlifowałem na Zetorze 7745 Turbo którego mamy dotychczas


"Ziemia człowieka wydała
i Ziemia człowieka zje,
ale za to trzeba ją wielbić..."
Piękne słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek3110    0

A ja jak miałem jakieś 7lat to zacząłem jeździć SAM-em, pierwsze powolutku tata mi ustawiał wszystko a ja tylko kręciłem kierownicą :huh:, później sam zacząłem jeździć i jest tak do dziś, aż wstyd mi sie przyznać ale tylko raz w życiu jechałem innym ciągnikiem, był nim ursus c360 dziadka kolegi, wrażenia miałem super bo całkiem mocniejszy ciągnik niż mój SAM, Zatem moge powiedzieć że uczyłem sie tak jakby na c330 bo mój SAM ma silnik 2 cylindrowy i pali podobnie ja ciapek :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

A ja w wieku 7 lat nauczyłem się jeździć ciągnikiem:) zaczynałem na zetorze 7245 a jak podrosłem to mf 255 :rolleyes:


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek123    0

Ja uczyłem sie jezdzić w wieku 5 lat zetorem 7211 :D

a puzniej jak opanowałem to jush wszystkim jezdze :):)

ale zetorem najlepiej :)


KPK Kumurun Team - zastępca Prezesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Wieku 7 lat na ciapku.


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maresek2    0

A ja zaczynałem na C-360-3P, podjeżdzając pod baloty i buraki, bo tylko trzeba kierownica operować, i z roku na rok poprzeczka wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek7    0

C 330M, ech to było chyba z 10 lat temu już... :)


...być kimś, będąc jednocześnie sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja na ursusie c330 słuzy mi do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj