Skocz do zawartości
MARTINUS

Na jakim ciągniku uczyliście się jeździć

Polecane posty

arbuz89    0

pierwszy raz jechałem sam w wieku 8 lat C-328 B) to był mój sprzet przez jakieś 3 lata pózniej opanowałem resztę :)

Wiadomość z agroFakt.pl

grzecho106    0

ja pamiętam jak by to było wczoraj miałem 4 lata i jeździłem C-360 wtedy woziliśmy słome

zetor12245    4

moje pierwsze jazdy odbywaly sie na ursusie C-360 potem byl zetor 7211 kolejnym U 1201 potem 1604 a teraz to wszystkim smigam:D:D

Kamiiill    0

A ja zaczołem ursusem 330 w wieku 6 lat potem zetor 7211 ursus 360-3p mtz 82 no i pronar a teraz tylko czym się da aby 4 koła i jazda!!!!

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja na Władimircu sobie jeździlem jak miałem 8 lat, a potem jak miałem z 10 to C-360

bandi61    0

Ja zaczynałem na Ursusie C-4011 następnie przesiadłem się na C-360 a od czerwca zaczynam naukę na Zetorze 7211 <_< <_< :lol: ( w czerwcu ma być on zakupiony :P:):( ).

Kristofer    0

Ja zaczynałem na władimircu <_< w wieku 6 lat miałem wtedy troche problemu z dżwigniami <_< bo nie miałem siły niektórych przestawiać potem była C-360 w wieku 10 lat a teraz to wszystkim ale i tak władka lubie najbardziej :lol:

Krystian93r    0

Ja jak miałem 4-5 latek,zetorem 5211+przyczepa <_< Tata wbił bieg a ja jechałem pod góre na blokadzie(mokro stlaśnie było) <_<

pieter251    6

ja też na zetorze 5211 przy koszeniu, jeszcze tata pomagał mi skręcać bo może z 7 lat miałem ^_^

Mechaniki    5

Ja uczyłem się jeździć na T-25, później c-360 i tak różnymi ciągnikami kierowałem mf, zetory, ursusy raz Casem jechałem i raz Duetz fahrem, obecnie to przeważnie Zetorem 6748 jeżdżę a brat C-360.

Gość wolf19   
Gość wolf19

ja pierwszy raz to podjeżdzałem c-360 w wieku 10 lat, póżniej jeżdziłem ursusem 3512 i na koncu doszedł case 845 xl ;):)

trq    1

Ja uczyłem się jeździć na T-25. I już na 4,5 roku przyjechałem sam z pola ciągnikiem (oczywiście pole było niedaleko domu,tak że się nie jechało drogą, tylko polnymi ścieżkami)

Trafik    0

ja swoją przygodę z ciągnikami zacząłem w wieku 5 lat a mianowicie podjeżdżałem pod paczki był to ursus c-330 ale sprzęgło ciężko chodziło musiałem 2 nogami się zapierać zeby go zatrzymać na początku umiałem tylko jak wrzucić z 4 na luz ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez semos
      Mam taki mały problem, co kupić dziewczynie pod choinkę? Ma 24 lata.

A więc tak:
      -kolczyki i wisiorek odpadają, bo otrzymała je na mikołajki.
      -co do perfum to trochę głupio mi jest je kupić ponieważ ona pracuje w jednej z ogólnopolskich sieci drogerii wiec zna wszystkie perfumy oraz kremy i może zawsze porównać cenę tych perfum, a tego bym nie chciał aby wiedziała ile prezent kosztował.

Pluszaka już kupiłem do tego chce coś jeszcze w kasie max 80zł.
    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez valeTudo
       Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Kanuni5125
      A więc tak jak w temacie po prostu co lubicie jeść. Dla mnie najlepsze jedzenie to ziemniaki ze skwarkami i kwasem mmmm to jest najlepsze. A po jakiejś robocie lub nawet w trakcie dobrze jest coś przekąsić i wypić a tu najlepsza jest zasolona słonina z cebulą a jakby do tego na popitke trafiła by się jakaś ekologiczna to już wogóle jest super