MARTINUS

Na jakim ciągniku uczyliście się jeździć

Polecane posty

marcin320    0

Ja tez zaczynałem od C 330 heh kiedy to było :P


................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor16145    2

ja tez c360 3p.jak mialem 6lat to zaczynalem.ale jak mialem 12 to docieralem c330m.normalnie co dzien po szkole jazda przez50 mtg.super sprawa.az sie do szkoly nie chcialo chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik95    0

Jak miałem 8-9 lat to podciągałem pod snopki c360, a wieku 10 lat juz pierwszy raz jechałem sam. Kiedy miałem 13 lat pierwszy raz orałem i od tego czasu jeżdżę każdymi ciągnikami po trochu.


Pozdrowienia dla użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1994    0

Ja zaczynałem już w wieku 4lat kierować T25a ojciec ustawiał mi bieg i pojeżdżałem przy zbieraniu słomy jak miałem 6 lat to sam biegi sobie przełączałem a potem to już było c360 w wieku 9 lat to MTZ 82 a 2lata temu pronarek1025a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi777    3

Ja pierwszy raz usiadłem za kierownica "esa" czyli po naszemu ciagnik składak.Teraz nieustajaca c-360 i chyba jeszcze długooooooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaldo    2

moja pierwsza jazda była ursusem c360 puźniej kupiliśmy ursusa1604 no i na nim a po nim massey ferguson 3690

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

no ja też sie uczyłem na c-360 ;)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas111    0

Ursus 902 :D to były czasy :) w 2004 ojciec sie go wyzbyl :) na zetorka :)


Ursus C-360 / Mtz 82 / Zetor 7340 / Ursus 1224

Moja Stajnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

ja zaczynałem odrazu od konkretnego sprzętu - Ursus 1212 albo 1204 - nie pamiętam w którego najpierw siadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

ja uczyłem sie Urusem c-4011 potem przerobiliśmy go na C-360 a w polu uczyłem się MTZ 82 :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sauber15    0

Niewiem czy zdaje to pytanie w odpowiednim miejscu ale mam pytanie . Czy trudno jest sie nauczyc jeździc na Ursusuie C -360?


28.07.2008r. -28.07.2010r to już 2 lata na Agrofoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Żeby nauczyć się jeździć najlepsze są własnie C-4011 i C-360 małe zwrotne Ależ żeby się nauczyć na tych ciągnikach musza być sprawne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3

Ja uczyłem sie na c330;)


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Ja sie uczylem na U2812 i Z8145, na ciapku nie miałem okazji, bo już nie ma 11 lat ciapka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj