ariss

Co wam się podoba w zetorach a co was denerwuje

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość tomasek   
Gość tomasek
ty już swoje zaczynasz

zazdrosny jesteś że na nią cię nie stać albo nigdy nie kupisz nowego ciągnika czy co nic prawie o niej nie wiesz nawet nią pewnie nie jeździłeś a wypowiadasz się na jej temat B)

:lol: B) B)

po pierwsze sam go nie kupiłes i ciesz sie ze ojciec da ci sie przejechac B)

po drugie w chwili obecnej stac mnie na takie "cudo"

po trzecie nie zyje z gospodarstwa i dlatego nie kupie nigdy nowego ciagnika i maszyn no chyba ze mtza 82

po czwarte temat brzmi: "co wam sie podoba w zetorach a co was denerwuje" wiec sie wypowiedzaiłem na dany temat

a po piate cena pomiedzy zetorem a nh jest nie duza a NH jest jak dla mnie lepsza marka i doskonalsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
:lol: B) B)

po pierwsze sam go nie kupiłes i ciesz sie ze ojciec da ci sie przejechac B)

po drugie w chwili obecnej stac mnie na takie "cudo"

po trzecie nie zyje z gospodarstwa i dlatego nie kupie nigdy nowego ciagnika i maszyn no chyba ze mtza 82

po czwarte temat brzmi: "co wam sie podoba w zetorach a co was denerwuje" wiec sie wypowiedzaiłem na dany temat

a po piate cena pomiedzy zetorem a nh jest nie duza a NH jest jak dla mnie lepsza marka i doskonalsza...

a ty się ciesz że w ogóle możesz pracować na gospodarce B)

z tym czy cię stać to było pytane retoryczne bo prawie każdy może pozwolić sobie na taki kredyt

każdy ma swój gust i przekonania co mię to obchodzi czy Zetory Ci się podobają czy nie

mój Zetor i maszyny też nie były brane na kredyt


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

hahahaha każdy robi to co lubi chciałem to mam Swoje gospodarstwo, ja nie mówię o kredycie... i chyba cie to interesuje co ja mysle o zetorze skoro napisałes wczesniejszy post i powtórzę to jeszcze raz ze Zetror 9540 ma to cos w sobie a reszta produktow tej firmy mi sie ni podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My kupiliśmy Zetorka 5340. Braliśmy go nowego. Teraz ma około od 4 do 6 lat. Drobne usterki były. Z ciągnika jesteśmy zadowoleni. Spalanie jest takie jak w każdym ciągniku tej mocy.Nie którym palą dużo jak 80 konnym ciągnikiem ciągają sprzęt po c 330 albo c 360


Sprzedam kolepkę od foliarki do stawiania bel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
hahahaha każdy robi to co lubi chciałem to mam Swoje gospodarstwo, ja nie mówię o kredycie... i chyba cie to interesuje co ja mysle o zetorze skoro napisałes wczesniejszy post i powtórzę to jeszcze raz ze Zetror 9540 ma to cos w sobie a reszta produktow tej firmy mi sie ni podoba...

a juz 8540 ci sie nie podoba???????????? :lol: lecz prawie to samo hahaha


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

z nawet nie wiedziałem ze taki jest a 9540 jezdziłem i jak dla mnie fajny ciagnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

o to widze ze jeszcze dużo rzeczy nie wiesz :lol:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181
mnie w 8441 denerwuje trudny dostęp do sprawdzenia poziomu paliwa w silniku, ponieważ jest zamontowany tur. A wszystko jest jak na razie wporządku. Najlepsze jest to że wajcha od biegów jest z boku i że jest tylny tuz z hakami bo to bardzo poprawia robotę

To jakiś masz dziwny ten ciągnik, co przez tura nie widzisz wskaźnika na desce? :lol: a nawet jak nie wskaźnik to można do baku zajrzeć B)

Aha! chyba poziom paliwa to się sprawdza w baku, a nie w silniku B)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam według mnie Zetory to bardzo dobre ciągniki a niezastąpione w ciężkich pracach polowych. A z tym spalaniem to mit miałem już wiele ciągników Zetory i zagraniczne różnych marek i powiedział bym że Zetor pali tyle samo co one albo nawet mniej a jest od nich o wiele silniejszy. Denerwuje mnie w nich tylko to że mają taki biedny środek nie tak jak w zagranicznych ciągnikach cały bok jes zabudowany ładnym kokpitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
To jakiś masz dziwny ten ciągnik, co przez tura nie widzisz wskaźnika na desce? :lol: a nawet jak nie wskaźnik to można do baku zajrzeć B)

Aha! chyba poziom paliwa to się sprawdza w baku, a nie w silniku B)

Wydaje mi się że chodziło mu o poziom oleju. Tą miarkę wymieni ci serwis Zetora tylko musisz ich oto poprosić B)


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Wiem dobrze że oto mu chodziło (domyślam się) ale tak chciałem dla żartu B) :lol:

Mi odrazu jak zakładali tura to dali mi już tą miarke "elastyczną" i jeszcze w tym samym miesiącu dwóch moich znajomych brali 8441 też z turami i też dostali takie miarki.


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

no kolorek jest ładny ale widziałem kiedyś w necie niebieską Proxe i też fajnie wyglądała :lol:


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

co ma pamięć sięga zetor zawsze miał czerwoną maske, w innym kolorze go sobie nie wyobrażam, to tak jaby zobaczyć JD w innym kolorze niż zielono-żółtym, hehe kidyś na allegro widziałem zetrora w barwach JD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

bo to wersja komunalna :lol:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
co ma pamięć sięga zetor zawsze miał czerwoną maske, w innym kolorze go sobie nie wyobrażam, to tak jaby zobaczyć JD w innym kolorze niż zielono-żółtym, hehe kidyś na allegro widziałem zetrora w barwach JD

też go widziałem, ale niektóre służby drogowe malują te ciągniki na pomarańczowe albo je zamawiają z takim kolorem więc jest możliwe że są pomarańczowe albo niebieskie :lol:


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

zetory mają dosyć dużą kabine ale na ogół ok wszystkie wajchy rozsądnie są na miejscu, teraz te nowe zetory w brzydkich maskach wypuścili jeszcze jak na wąskim ogumieniu i braku obciążników lipnie wygląda te starsze proximy były ładniejsze ale to zależy kto jaki ma gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
zetory mają dosyć dużą kabine ale na ogół ok wszystkie wajchy rozsądnie są na miejscu, teraz te nowe zetory w brzydkich maskach wypuścili jeszcze jak na wąskim ogumieniu i braku obciążników lipnie wygląda te starsze proximy były ładniejsze ale to zależy kto jaki ma gust.

mi też się podoba Proxima do 2007r. nie dlatego że ja taką mam ale dlatego że ta maska jest delikatnie ścięta a w nowej jest prosto ale tak to wszystko jest ok, szczerze mówiąc przypadkiem mógł bym mieć tą nową Proximę (2008r.) zamiast tej (2007r.) ponieważ zakupiłem ją w 24.12.2007r. więc dostałem świetny prezent pod choinkę :lol:


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

szkoda że takie prezenty drożeją, mi też podobały sie wersje eko czy clasic te podobne do tych serii 52,72,77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    856
To jakiś masz dziwny ten ciągnik, co przez tura nie widzisz wskaźnika na desce? :lol: a nawet jak nie wskaźnik to można do baku zajrzeć B)

Aha! chyba poziom paliwa to się sprawdza w baku, a nie w silniku B)

pomyłka nie chodziło mi o paliwa tylko oleju. źle napisałem. sorka mój błąd B)


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ceres2
      To jak?? Nowy stary nabytek😁 i na sobotę jest taki plan....
    • Przez Rafał2222
      Witam. Pytanie to użytkowników traktorów zetorów które powstałych w latach --80. Czy u was też jest tak że na tabliczce znamionowej Vin poprzedza 0? I numer silnika też poprzedza 0 a na ramie i w dowodzie tego 0 nie mam.  Też tak macie?
    • Przez Marcin7745T
      mam problem z zetorem ciężko pali na zimnym długo kręci i robi kupe siwego dymu nim załapie na ciepłym pali dobrze silnik po remoncie, odpalał gdy początek wtrysku był przy gmp bo jak przyspieszyłem było gorzej a ze znaków nie ustawi bo sie nie godzi pewnie był zle rozrząd poznaczony, wcześniej palił dobrze a pompa wtryskowa była max przyśpieszona i wtrysk był prawie 5mm przed gmp i na tyle teraz ustawiłem, glowice zdjęte bo były mokre wtryski i myślałem ze puszcza też na tłoki ale jednak nie, zauważyłem ze są pęknięcia na trzech głowicach pomiędzy otworem wtrysku i zaworem wydechowym były sprawdzane i niby są szczelne ale chyba kupie nowe a i były źle założone uszczelki odwrotni, miało by to znacznie przy odpalaniu ? ktoś doradzi co jest nie tak ?

      jak przenieść temat bo znowu źle dodałem ?

      https://youtube.com/shorts/8qn3dtQzdZE?feature=share
      https://youtu.be/wXqhwmXQjFQ
      https://youtube.com/shorts/xuI-WtauziA?feature=share
    • Przez Mateusz_105
      Był ktoś oglądać, warto?
       
      https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-7245-88r-polecam-CID757-IDRoB9L.html
    • Przez kamilkowgier
      Witam,
       
      Potrzebuje pomocy przy Zetorze Major 80. Mam problem z wyskakującą dzwignią wom. Po załączeniu i puszczenia sprzegla wałka, dzwignia wyskakuje  i wyłącza wałek. Czy powodem będzie uszkodzona zębatka czy jest na to jakis inny sposob? Jesli zębatka to w jaki sposob sie tam dostac? 
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj