Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kabus55

Płukanka u krów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
krow
kabus55    54

ja sam nie jestem za bardzo zorientowany w temacie więc wpisujcie swoje opinie, spostrzeżenia i doświadczenia.

Henius91    574

o ile sie nie myle plukanke stosuje sie jezeli po pierwszym pokryciu krowa nie bedzie cielna. zaznaczam nie jestem pewien.

Wiadomość z agroFakt.pl

KAROL4    3

pierwszą ruję po płukance i tak trzeba odpuścić.stosuje się ją jak po 3 inseminacjach jest nie cielna krowa, lub ma ropny wyciek dłużej niż 2tyg. po wycieleniu.

andrzej2110    529

nie konieczne trzeba odpuścić. zależy ile czasu po płukance jest ruja. po 10 dniach jeśli wystąpi to można kryć.

pieter251    6

trzeba krowie zrobić dobrze przed kryciem i jak przypuści śluz to wziąć do ręki i popatrzeć czy jest czysty, jeżeli są smużki ropy to do płukania. Czasem nawet po odklejaniu łożyska krowa tak ładnie sie wyczyści że nie trzeba płukać ale to rzadko

milanreal1    290

U mnie krowa nie mogła sie zacielić 3 razy próbował byczek i nic. Zrobiliśmy płukankę byczek zrobił swoje i jest cielna. A po ocieleniu miała problemy z oczyszczeniem.

vvojtas1    25

przychodzi student weterynarii do baru po niezdanym egzaminie, załamany każe barmanowi polać 50, barman polewa, pyta co się stało, ten na to polej drugą i tak z pięć razy ... w końcu odpowiada barmanowi, czy można krowie zrobić płukankę, na to barman, ależ żeś się chłopie wpierdolił.

nie mogłem się oprzeć ten kawał tak dobrze pasuje do tego forum

szczygel18    1

ja płucze prawie każda krowę po wycieleniu nawet do 3 razy lekarz bierze około 40 zł za usługę a potem mniejszy problem z pokryciem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować