Zaloguj się, aby obserwować  
yacenty

Stół do rzepaku i sieczkarnia do kombajnów z serii 10 i 11

Polecane posty

yacenty    1658

Witam,

ile moze kosztowac i gdzie pytac o stol do rzepaku i sieczkarnie do takich kombajnów?

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

yacenty    1658

a ja sie spotkałem i to nawet nie raz ;)

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Wiadomość z agroFakt.pl

Grześ    4

No ja takiego mam bez sieczkarni jakaś biedna wersja z Węgier

The Truth Is Out There

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez norbertkaczmarek_62205
      Witam. Mam problem w kombajnie John deere 2056. Na początku kiedy mialem joystick w kierunku poruszania sie do przodu nie moglem podniesc ani opuscic przystawki, musialem sie zatrzymac i wtedy można bylo regulowac wysokoscia, teraz juz nawet gdy zatrzymam sie nie chce podniesc, ale w dol idzie. 
      Jedynie podnoszenie działa poprzez wcisniecie przycisku zaznaczonego na bialo na zdj. 
      Jak wciskam przycisk zaznaczony na niebiesko do gory, przewod dochodzacy do elektrozaworu napręża sie, ale przystawka caly czas nie unosi sie. 
      Moze mial ktos podobmy problem. 
      Prosze o pomoc, pozdrawiam. 

• Przez celeronik
      Dane dotyczące poszczególnych ustawień spisane z instrukcji obsługi JD serii 10xx, ale do innych modeli też pasuje.
      Ustawienia.doc
    • Przez kedzik28
      Czy ktoś by mógł wypisac mi + i - kombajnu zbożowego John Deere 1065
    • Przez Marcins1315
      Witam , jak u Was wbija się biegi w tym modelu ? 
      pytam ponieważ u mnie bardzo ciężko to działa 
    • Przez zizu21
      Witam, mam taki problem w John deere 7800 nie  pokazuje na zegarach prędkości, ani obrotów silnika ani temperatury,wskazuwki się nie podnosza, szukać po czyjnikach? Jak tak to proszę o podpowiedź gdzie one są. Ja podejrzewam licznik ale może się mylę. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj