Polecane posty

ja wam powiem że jak ma już ursusa c-360 to jeszcze mu wystarczy ursus 914 albo jakiś zetor 3-cylindrowy bo 4-cilindrowe to smoki na paliwo

 

radze ci kupić 914 albo zetora 3 cylindrówkę

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

DANONEK151197 co ty wgl mówisz ja posiadałem 7745 zetora 4 cyl i jakos nie narzekałem smokiem nie byl to dlaczego polecasz 3cyl zetora a 914 ile ma cztery to tez możesz powiedzieć że smok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9
takie komentarze nic nie wnoszą do dyskusji wiec sobie daruj.druga sprawa ze jak na strajk pojedziesz zwiazanym na sznurki c360 to wiedz ze policja szybko sie toba zainteresuje.
jak dbasz tak masz chyba ty masz związany ciagnik na sznurki jak taki szpec jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrektoja    0

Witam zastanawiam się nad zakupem ciągnika głównego myślałem nad zetorem lub renault który byłby lepszy z turem i na cięższą orke dodam że posiadam 10 ha ornego i 4 ha łąk. Na ciągnik mogę przeznaczyć 40 tys. Czekam na wasze opinie i propozycje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Ja kilka lat temu miałem tez do wydania tyle kasy i kupiłem zetora 7745 była to fajna maszynka sily miala napęd do tura w sam raz traktorek a cos z ursusów 914??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

ja ci polecam wyjechac na wakacje za te kase a reszte przepic i przpuscic na dziewczyny

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

powodzenia z takim podejsciem

gratulacje dla tego co kilknal na reputacje

a wracajac do tematu, dostepnosc czesci to slaby argument, czesci do ursusa czy zetora moze i sa dostepne, ale ich jakosc jest taka sobie

polecam renault, ciagniki naprawde bardzo dobre, sam rewers ulatwi prace przy ladowaczu, male spalanie i mala awaryjnosc, czego wiecej chciec, kazdy wlasciciel renault Ci to powie

  • Like 1

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

nie daj sie zbajerowac na starą renie bo wyjdzie ci bokiem chyba ze trafisz na dobry egzemplarz ja nadal radze jednak zebys wyjechał se na wczasy w te mazurskie lasy i jeziora

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

ciebie to bawi?

jesli nie masz nic zwiazanego z tematem do napisania to nie nabijaj postow piszac takie glupoty


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

AGROUKI nie musisz opowiadac na co wydajesz kasę czy na wyjazdy czy na alkohol czy na laski to jest forum i każdy rozsądny uzytkownik chce doradzić jak najlepiej umie założycielowi tematu lub zadającego pytanie

 

Renia moze byc dobrym traktorem nie brałem go pod uwagę bo przewaznie to zetora czy ursusa słychać ale z tym rewersem może byc dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

no to jak na poważnie to ja ci radze wziąść jeszcze kredyt ze 100tyś i bedziesz już miał 140tyś za 40 kup ursusa a za 100 jedz na wczasy w te mazurskie lasy i jeziora ps. tylko nie kupuj traktora od tego co nowego ma na prow bo to najbardziej zapuszczone ciągniki potem odpicowane na styk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

agrouki masz czasem normalane posty a czasem nie w większości zachowujesz się jak 10 latek a co do tematu to nad jakim zetorem i nad jaką renią się zastanawiałeś :D?

Edytowano przez Damianursus30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie miałem żadnego z tych modeli więc nie będe ci nic polecał :D a cenowo dużą masz różnice ? a co powiesz na zetor 5245 przecież na 15 ha nie trzeba dużych ciągników:D

 

PS: A jaki masz jeszcze ciągnik oprócz tego który chcesz zakupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrektoja    0

5245 też mógłby być ale cenowo są podobnie i bardziej do reni jestem przekonany bo rewers do ładowacza ułatwiłby pracę a takto posiadam jeszcze c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też mam c330 i 15 ha xD i kup sobie tak jak ja lepiej zetora 6211 :) zawsze to jak się pojedzie z ojcem na 2 ciągniki to inaczej weźniemy 3 skibowy i 2 skibowy i już 5 jest i kupisz za 20kilka tysięcy :P i w razie możesz dokupić osprzęt ale to zależy czy coś trzymasz sądząc po tym że masz łąki to krowy :D no to pewnie tak jak ja :) ale twój wybór bo wiadomo każdy chwali to co ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrektoja    0

I tu sie mylisz chowam 12 byków a ciągnik pasowałby mi z przednim bo mam 3 ha pola na którym jak troche popada to woda stoi i się 330 nie da wjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

ursus 5314 dobry chodz nie doceniany ciagnik do tej pory był moim głównym na 40ha i on doprowadził do rozkwitu mojej gospodarki teraz znacznie zwiekszył mi sie areał i kupiłem nowy dwa razy wiekszy ale polecam 5314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrouki    9

nowy dwa razy wiekszy ale pewnie nie ursusa? wiec nie wciskaj innemu takiego padła jak ursus 5314 bo to szajs już lepsza jest 914

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcę kupić ciągnik taki do 50km zęby pracował za ursusa c330 mam na wydanie tak do 90tyś zł nie wiem co wybrać myślałem o nowym ursusie 5034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

agrouki jak sie nie znasz albo nie uzytkujesz czegoś takiego to sie nawet nie wypowiadaj. bo ja go uzytkuje i moge potwierdzić ze jest to dobry tani i oszczedny ciagnik i nic złego sie z nim nie dzieje (i otrząśnij się :D)

 

Edytowano przez bocecek087

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj