Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kiken
      Witam sprawa dotyczy oryginalnego zaczepu nowego typu jak ten na zdjęciu w 3p konkretnie jego zamocowania. Korpus pośredni łożyska wałka WOM uniemożliwi przykręcenie w dolnej części na zdjęciu jest mniejszy okrągły który mieści się wewnątrz mocowania czy to przeróbka czy oryginał? czy takie coś jest do zdobycia? pozdrawiam
    • Przez Marecki2922
      Jaki ciągnik byście polecili , kasa jaką chciałbym przeznaczyć to około 80 tyś więc oczywiście używany 
      Pierwszym ciągnikiem jaki brałem pod uwagę to Renault z silnikiem MWM , skrzynią 40 bo to dla mnie istotne i z elektrycznym rewersem ale takich egzemplarzy jest mało 
      Drugi ciągnik to Fastrack i o nim wiem najmniej , podoba mi się ze względu na prędkość ale jakoś nie bardzo wiem np. jak jest z widocznością przy podczepianiu maszyny na podnośnik , raczej kiepsko , jak z ceną części 
      Trzeci to Valmet , skrzynie mają 50 km/h ,podobno bardzo proste ciągniki , z małym zapotrzebowaniem na paliwo i podobno ceny części tanie w porównaniu do powyższych 
      Piszcie co wiecie 

• Przez zolo2
      Witam,
      Poszukuję opinii rolników którzy posiadają ciągniki z napędem hydrostatycznym. Jak się sprawuje? Jaki jest komfort pracy? Czy polecacie coś takiego, czy jednak lepsza jest skrzynia manualna?  Bardzo proszę o odpowiedzi. Dziękuję.
    • Przez PatrycjaFrelek
      Witam. 
      Spada mi ciśnienie w ciągniku ursus 914 z 4 na 2.8 przy 1600 obrotach 
      Czy ktoś miał podobnie ? Co może być przyczyną ?
      Z góry dziękuję 😉
    • Przez Fugeo
      Jaki ciągnik w przedziale mocy 85 - 95 koni mocy byście mi polecili? Ciągnik musi być z ładowaczem czołowym, do pracy z opryskiwaczem 1000 - 1200 l zawieszanym o wadze na pusto ok 750 kg, wybieranie obornika, do pracy z agregatem uprawowym.
      Ciągnik może być mechaniczny, jednak mile widziany reweres chociażby hydrauliczny.
      Mi osobiście w oko wpadł John Deere 6300 i 6400 lub Renault Ceres 355.
      Co sadzicie o tych ciągnikach?
      Cenowo powiedzmy do 75 tys brutto.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.