Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez KaOZetAKa
      Witam. 
      Posiadam ciągnik deutz fahr 6.30 i  nurtuje mnie jedno pytanie do czego służy wajcha znajdująca się pod wejściem hydraulicznym z tyłu  zamontowana w tzw plecaku ? 
    • Przez Karloss
      Witam. Co sądzicie o rozrzutnikach URSUS?  Niewielki ok 6-8 T Czy lepszy będzie Metaltech ?? Jak z czyszczeniem obsługą i trwałością ??
    • Przez janek884
      Witam,
      Chciałbym się Was poradzić w sprawie wycieku z przedniej zwolnicy. W miejscu gdzie zaznaczyłem na zdjęciu strzałką wycieka olej i jest luz w miejscu w którym wałek wchodzi do koła.  Luz jest wyczuwalny ręką i wynosi ok 2mm. Niedawno został wymieniony uszczelniacz w tym miejscu, jednak luz powoduje to że olej wciąż cieknie (po kilku mth od naprawy).
      Wyciek jest od strony koła, a od strony mostu przedniego jest szczelnie.
      Ma ktoś pomysł jak usunąć luz 2mm w miejscu strzałki na zdjęciu? Dodam że w drugim kole jest bez luzu.

• Przez Heniu95
      Witam wszystkich.

Chcę kupić ciągnik 95-115 km, myśli nad DF k420 lub NH t6030, ale to tylko przykład. Ciągnik ma być głównym w gospodarstwie tzn. miał by pracować z pługiem 4x50 i zestawem siewnym 3m. Cena jaką dysponuje to 120tys brutto.
      Ciągnik musi być oszczędny, mało awaryjny i musi być od roku 2008 wzwyż. 

Pozdrawiam
    • Przez kopokop
      Witam jaki byście polecili tani w zakupie ciągnik 4x4 cena do 30-35 tys. Ciągnik pracowałby na ok 20ha .Chciałbym żeby ciągnik miał zapas mocy bo przewidywane jest powiększenie gospodarstwa w najbliższym czasie.Moc to od 80km do 100km. Traktor ma być w miarę komfortowy,z niskim spalaniem,z łatwo dostępnymi tanimi częściami i oczywiście mało awaryjny. Ziemie lekki ale jest 2ha gliny.Jeszcze nie wiem z jakimi maszynami będzie współpracował. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.