deer

Czy warto kupowac nasiona w centrali?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
atomik    148

czy ktoś zna cenę kukurydzy OPOKA ? cene dytkuje chemirol


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

160 zł.(wydaje mi się troche dużo) Przy większym zamówieniu można dostać jakiś rabat.


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

w zeszłym roku też tak była po 160


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrianm    2

KWS Saldago 288,00

Silvestre 204,00

Bellevue 202,00 CENY BRUTTO!!!

Za wcześniejsze zamówienia są rabaty do 4%.

LG 32.32 270,00

LG 32.58 299,00

LG 32.85 271,00 (świetnie wyszła na kiszonkę w 2010r.)

Ceny BRUTTO !!!

 

Resztę cen innych firm (DEKALB,SUMIAGRO, czy PIONEERa mogę wysłać na priv ,email lub gg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KacperMTZ10    0

Tak z centrali lepiej kupować nasiona bo jest to sprawdzone :D Ja siejąc z centrali gdzie obok znajomy siał swoją z ubiegłego roku pszenicę i różnica była ogromna :P


MTZ 82 + UNIA Combi 3,7 = Dobrze uprawione pole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasiona są drogie, ale jak kupimy w centrali to od razu widać lepsza jakość, lepszy wzrost, lepszy plon uprawianej rosliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warto kupować z centrali sam co roku kupuje na parę hektarów są lepsze zbiory


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmowski1939    3

A jak ceny? Byłem wczoraj w centrali w Białej Podlaskiej, to mieli trzy odmiany pszenicy jarej po 200 zł za 100 KG I kilka odmian jęczmienia po 190 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

@Dmowski1939 to wcale nie wysokie ceny jak na ten rok. Jesienią ceny kształtowały się na poziomie 160-180 zł za 100 kg, a cena teraz przy końcu roku i początku nowego jest dużo wyższa niż wtedy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja co roku kupuje na część pól nasiona z centrali tak aby nie siać dłużej jednej odmiany jak 2-3 lata. Z odmian zakupionych w centrali są lepsze plony lepsze przezimowanie ozimin. ;)


red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Dzwoniłem za żytem jarym to materiał siewny na dzień dzisiejszy kosztuje 205 zł+5%vat. Cena jeszcze w miarę w porównaniu do cen zbóż paszowych, ale jednak wysoka <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan29    0

Warto kupować bo taniej cie wyniesie z centrali ziarno aniżeli swoje ja zamówiłem 4 t jęczmienia po 178zl za q centrala w srodzie śląskiej handluje już parę ładnych lat z nimi solidna firma nie pamiętam kiedy ostatnio sialem swój materiał bo mi się nie oplaca sialem nawet jak nie było dopłat do materiału siewnego drugi plus tego ze siejesz z centrali to taki siałeś kilka odmian i poruwnójesz która ci odpowiada a która nie ja tak robię i jest ok i co roku próbuje dwie nowe odmiany

 

błędy!

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

w mleczarni Łowicz na zamówienie teraz a odbiór w kwietniu Bellevue jest po 193 zł


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrodnikPPL    0

Na pewno warto wprowadzać nowe odmiany ponieważ prawie co roku są jakieś nowości a naprawdę jeśli się trafi z odpowiednią na dane warunki siedliskowe to jest duża różnica w plonach. Takie porównanie starej z nową odmianą daje najlepsze rezultaty co do decyzji o tym czy wymieniać materiał siewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

wie ktoś gdzie jest najbliższa centrala koło Częstochowy ??? i jakie tam są ceny zbóż ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel7820    0

Kozienice, mazowieckie. Drogo czy tanio?

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Znalazłem pszenice jarą po 2200zł/t netto, jak uważacie z tą ceną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj