Skocz do zawartości

Polecane posty

thecook    0

Witam,

Czy ktoś korzysta z programu Agrar Office? Ciekawią mnie informacje nt temat. Ogólnie szukam dobrego profesjonalnego programu do zarządzania większym gospodarstwem, kilkustanowiskowego z modułami kart pól, rol. precyzujne, dane ekonomiczne, co polecacie?

luk2782    19

zwróc uwage na BitFarme tani program i mam mozliwosc rozbudowy sam wybierasz co ci jest potrzebne.

thecook    0

Nie interesuje mnie "dzwonienie" do przedstawiciela firmy, znam ich opinię że program jest fantastyczny i najlepszy na rynku. Interesują mnie opinie użytkowników.

Kolego jeśli jesteś zainteresowany Bitfarmą (oczywiście legal, prosto z Centrum Doradztwa Rolniczego to napisz do mnie na Pw) ale to by było po nowym roku.

No właśnie,czy warto, to będę wiedział w pierwszych dniach stycznia, gdy się z tym zapoznam, bo propozycję dostałem we wtorek, a dokładnie co i jak będe właśnie wtedy wiedział. No ale z tego co się rozglądałem w internecie to ciekawy program i polski.

yacenty    557

teraz właśnie sciagam demo agronoma - jest swiateczna promocja i wersja dla gospodarstwa 40ha kosztuje 200zl brutto wiec kto wie, kto wie, moze sie skusze - czekam co pokaze demo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się