Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
thecook    0

Witam,

Czy ktoś korzysta z programu Agrar Office? Ciekawią mnie informacje nt temat. Ogólnie szukam dobrego profesjonalnego programu do zarządzania większym gospodarstwem, kilkustanowiskowego z modułami kart pól, rol. precyzujne, dane ekonomiczne, co polecacie?

luk2782    19

zwróc uwage na BitFarme tani program i mam mozliwosc rozbudowy sam wybierasz co ci jest potrzebne.

Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

thecook    0

Nie interesuje mnie "dzwonienie" do przedstawiciela firmy, znam ich opinię że program jest fantastyczny i najlepszy na rynku. Interesują mnie opinie użytkowników.

Misi3k    0

BitFarma kosztuje 170+VAT ;) a ceny agrar office nie znalazlem na stronie firmowej

Sklep z filtrami do maszyn rolniczych --> kingrabat.pl

Kolego jeśli jesteś zainteresowany Bitfarmą (oczywiście legal, prosto z Centrum Doradztwa Rolniczego to napisz do mnie na Pw) ale to by było po nowym roku.

No właśnie,czy warto, to będę wiedział w pierwszych dniach stycznia, gdy się z tym zapoznam, bo propozycję dostałem we wtorek, a dokładnie co i jak będe właśnie wtedy wiedział. No ale z tego co się rozglądałem w internecie to ciekawy program i polski.

yacenty    1653

teraz właśnie sciagam demo agronoma - jest swiateczna promocja i wersja dla gospodarstwa 40ha kosztuje 200zl brutto wiec kto wie, kto wie, moze sie skusze - czekam co pokaze demo

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MonikaSzot
      Szukam programu do zarządzania gospodarstwem w dobrej cenie.
    • Przez kwiapa
      Witam,
      zastanawiam się nad subskrypcją tego systemu. Aktualna cena to ok 1100 zł netto za rok. Tylko jeżeli się już wejdzie w to to trzeba kontynuować bo szkoda tracić mnóstwa wprowadzonych danych. Proszę napisać o ewentualnych "minusach" tego systemu lub alternatywnych programach.
    • Przez maciek0400
      Witam,
      Reprezentuję zespół zajmujący się autonomicznymi robotami mobilnymi. Od jakiegoś czasu zastanawiamy się, nad wejściem w branżę rolniczą z własnym produktem i analizujemy pod tym kątem rynek. Chcielibyśmy skonfrontować nasze pomysły z potencjalnymi przyszłymi odbiorcami naszych produktów stąd ten post.
      Naszym celem jest zbudowanie robota rolniczego. Koncepcyjnie, robot miałby być zainstalowany na stałe na polu wraz ze swoją stacją w której byłby dokowany. Oprócz autonomicznego poruszania się po polu, miałby dokonywać detekcji chorób, szkodników oraz monitorować aktualny stan upraw a z zebranych danych generować mapy rolnicze i przesyłać je do chmury. Ponadto rozważamy możliwość wyposażenia robota w opryskiwanie selektywne i/lub mechaniczne usuwanie chwastów tak, by każdą z tych operacji można było "zlecić" zdalnie.
      Czy mógłbym prosić o opinie, które z tych funkcjonalności były by najbardziej pożądane? A może jest jeszcze coś, co warto było by rozważyć ponieważ brak odpowiedniego rozwiązania na rynku? Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki i podpowiedzi.
    • Przez rafal11195
      Siemka . Mam taki pomysl tylko nie wiem czy da sie to zrobic. nie chce kupowac palmtopa bo troche drogo jak dla mnie, jak sadzicie , daloby sie zamontowac do laptopa jakis nadajnik gps, pobrac dane wspolrzednych z geoportalu i na tej podstwaie wyznaczyc sobie granice?? bo na dzien dzisiejszy w laki u mnie malo kto jezdzi , ja sam tylko 2 razy a wszystko powolo zarasta od sasiednich torfowisk, co myslicie o tym , jaka bylaby dokladnosc ?? doradzcie, pozdrawiam
    • Przez Adi001
      Witam, chciałbym zasięgnąć opinii większej ilości rolników odnośnie chęci/potrzeby stworzenia strony internetowej wyspecjalizowanej w usługach rolniczych/ogrodniczych (głównie usługi maszynami i wypożyczanie maszyn) … takie olx z większą ilością parametrów pod usługi rolnicze (sortowanie cena za ha/h, wynajem/usługa itp.). Czy może już coś takiego jest ale zniknęło w czeluściach googla (szukałem dla "usługi rolnicze" do 5 strony googla nie znalazłem odpowiedniej)? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj