rafal13113

Bizon Z050 wycena

Polecane posty

rafal13113    144

witam

 

mam pytanie gdyż zastanawiam się nad sprzedarzą bizona 50 z 1975 roku i nie wiem ile może być on warty gdyż posiada on rozdrabniacz słomy orygilnalny płocki, stół do rzepaku z 2007 roku, kabina naglaka najbogtszym wyposażeniem z przyciemnianymi szybami ma założoną klimatyzację nowe opony dwa komplety bagnetów bezstalkowych, w tym roku zostały wstawione nowe koła na bęben młucący i odrzutnik wiosną 2007 roku zostały w nim wymienione praktycznie wszystkie łożyska oraz podłoga, obudowa wentylatora, łańcuchy na podajnkach i wiele innych części, kombajn jest ogólnie w stanie bardzo dobrym. od 1991 roku jest w naszym posiadaniu prędzej pracował tylko u jednego właściciela. ciekawe jest to że jest to wersja wystawowa gdyż w latach 70 był prezentowany w szwecji na targach. tylko mankamentem jest rok budowy. na ile byście go wycenili. zdjęcia niestety nie są idealnej jakości ale chwilowo innych nie posiadam dodam tylko że kombajn teraz nie ma bliźniaków.

post-5474-1217766112_thumb.jpg

post-5474-1217766181_thumb.jpg

post-5474-1217766191_thumb.jpg

post-5474-1217766206_thumb.jpg

Edytowano przez krolikNH
Błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanz    0

Myśle że gdzieś 25-30tys. zł. bo troche go trzyma rocznik


JOHN DEERE- siła i niezawodność!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

Wygląda ładnie bo pewnie był malowany ;) ludzie teraz jakoś niechętnie kupują Z050 i wątpie że ktoś by go kupił za 20 tys. zł bo za taką kase spokojnie juz można kupić Z056 z sieczkarnią i w dobrym roczniku. U nas wsi jest Z056 z 1980 rok z kabiną i z nowymi gumami za 12 tys. w dobrym stanie i niemoże koleś go sprzedać :)

Według mnie cena od 15 - 18 tys. zł :o

wiadać że dużo w niego włożyłeś, ale ten rok :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

za 15 t chyba bym go nieoddał lepiej niech stoi w garażu w zapasie bo tyle to w tamtym roku daliśmy w remont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

Lepiej byś może na nim wyszedł jakbyś na cześci rozebrał i sprzedał, bo tak nikt ci nieda więcej niż te 18 tys. bo nikt niechce Z050 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Tak to jest włożyłeś w sprzęt i co z tego??? Przecież nikt nie jest głupi Z050 to nie novum i niestety @morowa91 ma rację, ja osobiście bym za niego dał ok 17tys nic więcej... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek3p    0

Ja gdybym miał kase to 20tys spokojnie bym dał spodobał mi sie tem bizone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazurfarm    0

Kombajn jest elegacki ale widze ze duzo juz w nim przerobek bo ma swiatla ustawione jak zo56 , heder tez jest od zo56 a jak jest z napedem nagarniacza czy zostal oryginalny czyn jak zo56 ? Ogolnie kombajn wyglada swietnie ja mam wlasnie zo50 i jestem z niego zadowolony pomimo wieku , po zatym pierwsze bizony z lat 70-tych byly lepiej budowane pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

max dostaniesz za niego 14-16 tyś ja kupiłem swojego za 15500 84r z kabina tez naglaka sieczkarnią i z nowymi oponami z przodu szerokimi od pierwszego właściciela . gościu Likwidował GOS i pilnie potrzebował pieniędzy to była okazja ... 


a powiedz mi pas transmisyjny tez masz jak w 56 ?? potrójny klinowy czy płaski jak w oryginale z050  mają ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kris148a
      Witam ,czy orientuje się ktoś jakim ciśnienie jest napełniony wyżej wymieniony akumulator hydrauliczny ?
    • Przez patrykc360
      Witam czy ktoś orientuje się gdzie można kupić lub czy jakiś producent na zamówienie zrobi klepisko oraz cepy  do bizona z040 .a może ktoś ma z tz. Starych zapasów😁😁
    • Przez YeLoN3
      Witam. Wiem tematow takich jest juz sporo ale odpowiedzi zadnej.
      Remontuje bizona i wymienilem pompe hydrauliczna, dzielnik strumienia i orbitrol. Problem jest taki ze krecac kierownica w prawo kola skrecaja w prawo, ale krecac kierownica w lewo kola tylko sie prosuja. Kierownica kreci sie o jeden obrot. Jezeli podniose tylna os to kola skrecaja sie normalnie. Jak zamienilem przewody przy silowniku sytuacja sie nie zmienila tez kola skrecaja w prawo tylko ze przy skrecie kierownicy w lewo a w druga strone kola sie tylko prostuja. Dzielnik strumienia zamienilem tak ze zamiast na rozdzielacze olej szedl na orbitrol nie pomoglo to tylko bardzo ciezko kierownica chodzila. Dodam jeszcze ze zwrotnice skrecaja lekko w rekach byly robione niedawno a silownik regenerowany teraz i jest prosty.
    • Przez beja
      Witam, Panowie jestem od niedawna posiadaczem Z050 i wiele częsci pasuje od Z056 ale niektóre np do hedera już nie. I tu moje pytanie czy macie jakiś namiar na sklep internetowy z częciami do Z050 ? W rolmaszu powiedzieli mi że na hurtowni już do nich nie ma.
    • Przez Majkel92
      Witam, 
      Prosze o poradę w sprawie montażu scinacza słomy w bizonie z050 która została zdemontowana z innego kombajnu.Nie wiem jaki jest to typ ani producent?
      Scinacz został zdemontowana bez ramy która przymocowana jest do kombajnu. Jeżeli ktokolwiek wie jaki to typ, gdzie ewentualnie można nabyć części potrzebne do montażu (jeżeli się jeszcze da) by zmontować to jak należy, lub posiada wiedzę jakich błędów niepopełnić podczas wykonania tej ramy, to proszę o informację😉. 
      Każda informacja się przyda. Będe ogromnie wdzięczny za pomoc.
      Załączam zdjęcia scinacza zamontowanego w kombajnie z którego był ściągnięty. 




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj