Polecane posty

Moze wiecie gdzie można dostać części do kombajnów Massey Ferguson albo dorabianie trybów. Bardzo mi pilno bo żniwa rusyły a ja stoje. Oklice małopolski, moga mbyc sąsiednie województwa.


Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

W miejscowości POCZESNA Tato kiedyś kupował do MF620 Ale był też gdzieś koło Krakowa jakiś skład ale nie mogę sobie przypomnieć dokładnie gdzie.

A o jaki tryb Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzio16    0

Tu masz telefon do Poczesnej 0601419115 ma tam dosyc uzywanych i nowych części, dzis tam niestety byłem 3 razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorki    1

Wojewódzwtwo Mazowieckie a dokładnie siedlce znajomy kupował tam wczoraj sprzęgło i cepy do MF 520 wszystko od ręki lub drugie rozwiązanie ####zbuczyn#### ale tu to raczej na zamówienie jak już cos lub Międzyrzec podlaski tam też jest składnica części do kombajnów każdej marki ;) to tyle co mogę poradzić radził bym do Siedlec walić jak już nic nie znajdziesz tam u siebie bo tam wszystko raczej mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyczyściło mi tryby w przekładni kątowe ta którą jest pod ślimakiem pionowym i która go napędza od wysypu ziarna. jak narazie juz sobie poradziłem tryby zostały napawane i obrobione tak ze te żniwa skończe a po żniwach zrobi sie nowe w wytwórni w Krakowie ale już będą z dużo mocniejszego metalu.


Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanz    0

Może w Wiśniowej koło Myślenic by to było. On tam ma dużo części Tel:602274829


JOHN DEERE- siła i niezawodność!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m11031993    3

jak cześci do MF to olfo Olkusz -proszowice albo u mnie w świętokrzyskim Psary tam jest tego najwięcej i najtaniej albo możesz też w grene spytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typoli1    0
jak cześci do MF to olfo Olkusz -proszowice albo u mnie w świętokrzyskim Psary tam jest tego najwięcej i najtaniej albo możesz też w grene spytać ;)

 

Witam

czy możesz podać nr telefonu w tej firmy w Psary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacu    4

Jak z małopolski to to:Proszowice i Pietrzejowice.Tam kupiłem kombajn i tam zawsze kupuję części.


Zapraszam do oglądania moich fotek.
Jesteś ze świętokrzyskiego??Napisz na PW!!
Sprzedam rozdzielacz do Ursusa C-330(ten na błotnik).
Info na gg o PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Ktoś sie orjentuje gdzie do kombajna new holland s1540 skład części używanych znajde w podlaskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33
Ktoś sie orjentuje gdzie do kombajna new holland s1540 skład części używanych znajde w podlaskiem?

A co potrzebujesz do tego NH??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

A oriętuje sie ktoś gdzie można nabyc części do kombajnó Mf w woj . opolskim , chce wymienić bizona na mf750 i nie wiem czy późnie nie bede za częściami po całej polsce dzwonić i jeździć...


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kazim11
      Witam czy ktoś z was spotkał się z takim kombajnem ponieważ rozważam kupno tego modelu a wiem że w Polsce jest ich strasznie mało czy ktoś wie jaką pojemność ma zbiornik??
    • Przez Pietras892
      rok Temu kupiłem 29xp. bardzo fajna maszyna chciałbym sie zapoznać z waszymi spostrzeżeniami na temat tego sprzętu gdyż ostatno pojawia się ich coraz więcej na naszych polach
    • Przez trufel11
      witam
      mam w kombajnie założony przełącznik od którego kable idą do skrzyni biegów na skrzyni jest założony przekaźnik i taki jak gdy by silniczek i to połączone jest z linka od załączania biegów i czy możliwe jest ze tym uradzeniem załączą się 3 bieg w tym kombajnie w kabinie mam wajchę tylko na dwa biegi . zdoiłem pokrywę skrzyni biegów i jest tam tam wolna jedna zębatka czy wie ktoś czy ten kombajn ma 3 biegi i czy jest możliwe ze tez silniczek elektryczny załącza 3 bieg???
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj