Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kadman

MF 3095 -Przecieki w przednim moście

Polecane posty

kadman    0

tak jak w temacie czy ktoś z was miał taki problem jak to naprawić i jaki olej wlać z góry dzięki

post-5911-1217514533_thumb.jpg

rafik256    19

masz najprawdopodobniej uszkodzony taki bardzo duzy uszczelniacz, który znajduje sie na złączeniu zwolnicy pomiedzy jej częścią stacjonarna a ruchomą. Koszt orygianlnego, króry jest duzo wytrzymalszy ok 3x wytrzymalszy od zamieninników wynosi ok 150 zł. nie kupuj byle czego bo juz nie jeden pró bował i góra pół roku u jest to samo a oryginał wytrzyma przy dobrym zamontowaniu kilka lub kilkanaście ładnych lat.

Wiadomość z agroFakt.pl

rafik256    19
Rafik czy byś mógł sprawdzić w katalogu jak go posiadasz numer tego uszczelniacza dla MF'a 3095.

Prosze bardzo oto numer katalogowy tego uszczelnienia

3019960X1 a jego wymiary to 190x220x20

kadman    0

Ceny mnie troche zszokowały, ale części orginał to dłużej potrzyma w końcu zachodni to co się dziwić jak ktoś chciał się zoriętować to uszczelnienie kosztowało 580 zł przy okazji zmienił łożysko 620 zł takie ceny są w Greene i olej Titan Gear nie pamiętam oznaczeń 1L= 30 zł. Jak poszukam to podam parametry oleju. Pozdrawiam!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez WojtekLewandowski
      Witam. Problem jest z ładowaniem w MF 8110. A dokładniej gdy dodam gazu zaczyna lepiej ładować. Na wolnych obrotach 12,5 V. Radio nie chce się włączyć, a lampy przygasają.
      Dodam tylko że regulator wymieniłem na nowy i sprawdziłem przewody.
    • Przez WojtekLewandowski
      Witam. Problem jest z ładowaniem w MF 8110. A dokładniej gdy dodam gazu zaczyna lepiej ładować. Na wolnych obrotach 12,5 V. Radio nie chce się włączyć, a lampy przygasają.
      Dodam tylko że regulator wymieniłem na nowy i sprawdziłem przewody.
    • Przez Dzidek122
      Witam. 
      Mam problem ze sprężarka w mf 255,bierze olej
      Nie jest mi potrzebna, dlatego chcę ją wymontowac, proszę o jakieś wskazówki 

• Przez Dzidek122
      Witam. 
      Mam problem ze sprężarka w mf 255,bierze olej
      Nie jest mi potrzebna, dlatego chcę ją wymontowac, proszę o jakieś wskazówki 

• Przez bob124a

witam mam problem z mf 3050 nie da sie wyłączyć przedniego napędu .Po skończonej robocie na polu próbowałem wyłączyć naped  ale sie nie dało wróciłem do domu zgasiłem ciągnik , zapłon a kontrolka od napędu cały czas swieci. wczoraj też robiłem w polu cały dzień i napęd  działa ale nadal nie da sie go wyłączyć zauważyłem też że nie da sie właczyć blokady i nie  świeci kontrolka od ciśnienia oleju a poza tym raczej wszystko działa .co może być? gdzie szukać usterki?  
      dzisiaj patrzyłem bezpieczniki sa wszystkie dobre, czujnik sprzęgła ok. stopu też jest dobry.włącznik napędu ok. byłem przy przełączniku to odpiołem komputer a ona nadal świeci. pod ciągnikiem niby wszyskie kable dobrze .Jeszcze tylko nie patrzyłem tych elektrozaworów bo nie wiem który to i nie wiem jak się za niego zabrać i czujnika ciśnienia oleju bo też nie wiem gdzie go szukać 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.