Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kadman

MF 3095 -Przecieki w przednim moście

Polecane posty

kadman    0

tak jak w temacie czy ktoś z was miał taki problem jak to naprawić i jaki olej wlać z góry dzięki

post-5911-1217514533_thumb.jpg

rafik256    19

masz najprawdopodobniej uszkodzony taki bardzo duzy uszczelniacz, który znajduje sie na złączeniu zwolnicy pomiedzy jej częścią stacjonarna a ruchomą. Koszt orygianlnego, króry jest duzo wytrzymalszy ok 3x wytrzymalszy od zamieninników wynosi ok 150 zł. nie kupuj byle czego bo juz nie jeden pró bował i góra pół roku u jest to samo a oryginał wytrzyma przy dobrym zamontowaniu kilka lub kilkanaście ładnych lat.

Wiadomość z agroFakt.pl

rafik256    19
Rafik czy byś mógł sprawdzić w katalogu jak go posiadasz numer tego uszczelniacza dla MF'a 3095.

Prosze bardzo oto numer katalogowy tego uszczelnienia

3019960X1 a jego wymiary to 190x220x20

kadman    0

Ceny mnie troche zszokowały, ale części orginał to dłużej potrzyma w końcu zachodni to co się dziwić jak ktoś chciał się zoriętować to uszczelnienie kosztowało 580 zł przy okazji zmienił łożysko 620 zł takie ceny są w Greene i olej Titan Gear nie pamiętam oznaczeń 1L= 30 zł. Jak poszukam to podam parametry oleju. Pozdrawiam!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez antoniekek
      Witajcie, postawiłem na noc  ciagnik Renault  651 na delikatnym spadzie terenu. Przodem niżej.
      Rano pod ciągnikiem była plama oleju, kapie po zawleczce za misą olejowa tak jakby pod  sprzęgłem, tak jak na zdjęciach. Pierwszy raz widzę tam olej. Jakieś pomysły jaka może być przyczyna wycieku? Po przestawieniu ciągnika na równy teren kąpanie ustało.

• Przez center
      Hey,
      Kto mi podpowie skąd ten wyciek w zetorze 7211?  czy to olej czy płyn ? pod ciągnikiem na kapane.  Ubywa mi płynu hamulcowego ale prawy cylinderek nowy i przewód reszta sucho, lewy przewód suchy... Pod spodem  prawa strona skrzyni mokra i spód. miedzy mostem a skrzynią.. z góry dekiel suchy, tylko dołek  przy dźwigniach terenowe szosowe mokry. Czy może to cieknąć z dźwigienek bo jest na nich luz ?

Pozdrawiam!

• Przez Piters182
      Witam, mam taki problem w K410 jest wyciek płynu hamulcowego, z tyłu ciągnika od góry zwolnicy leje się płyn po bloku zwolnicy. Prawdopodobnie będzie to uszczelka na cylinderku? Miał ktoś z was taką awarię ?
    • Przez Maniek24240
      Witam wszystkich, mam problem z hydrauliką w deutzu, zaczeło mi coś cykac pod kabina i teraz po około 5 min od uruchomienia silnika zaczyna przerywać hydraulika. Dodatkowo muszę wszystko uszczelniać bo co chwilę nowy wyciek na rurkach pod kabina . Stan oleju jest a nie stety hydraulika przerywa, proszę o pomoc 
    • Przez Ogrodowa
      Witam mam pytanie odnośnie przedniego napedu do zetora 7211, czy moge zalozyc naped od 7245 na oponach 9,5/9-24 bo tyle sa 16,9-28 i moje pytanie czy to zgerywalo by sie  razem ze sobą??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.