Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kadman

MF 3095 -Przecieki w przednim moście

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kadman    0

tak jak w temacie czy ktoś z was miał taki problem jak to naprawić i jaki olej wlać z góry dzięki

post-5911-1217514533_thumb.jpg

rafik256    19

masz najprawdopodobniej uszkodzony taki bardzo duzy uszczelniacz, który znajduje sie na złączeniu zwolnicy pomiedzy jej częścią stacjonarna a ruchomą. Koszt orygianlnego, króry jest duzo wytrzymalszy ok 3x wytrzymalszy od zamieninników wynosi ok 150 zł. nie kupuj byle czego bo juz nie jeden pró bował i góra pół roku u jest to samo a oryginał wytrzyma przy dobrym zamontowaniu kilka lub kilkanaście ładnych lat.

Wiadomość z agroFakt.pl

robigal    0

Rafik czy byś mógł sprawdzić w katalogu jak go posiadasz numer tego uszczelniacza dla MF'a 3095.

rafik256    19
Rafik czy byś mógł sprawdzić w katalogu jak go posiadasz numer tego uszczelniacza dla MF'a 3095.

Prosze bardzo oto numer katalogowy tego uszczelnienia

3019960X1 a jego wymiary to 190x220x20

kadman    0

Ceny mnie troche zszokowały, ale części orginał to dłużej potrzyma w końcu zachodni to co się dziwić jak ktoś chciał się zoriętować to uszczelnienie kosztowało 580 zł przy okazji zmienił łożysko 620 zł takie ceny są w Greene i olej Titan Gear nie pamiętam oznaczeń 1L= 30 zł. Jak poszukam to podam parametry oleju. Pozdrawiam!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rademenes
      Czy wie ktoś może jak rozkręcić pompę wtryskową LUCAS. Chodzi o tę część z której wychodzą rurki do wtryskiwaczy. Chce to zrobić ponieważ ciągnik nie chce wejść na duże obroty. Wiem że ma ta pompa małe sitka które się napewno zabrudziły.
    • Przez grzesiek19863
      Chce kupic ciagnik Massey Ferguson 3125 i mam do wyboru skrzynie 16+16 i czy to jest skrzynia PowerShift?? na desce nie ma zadnych lampek od skrzyni wiec nie wim jaka to skrzynia.Sasiad ma MF 3095 i ma na desce lampki A i B ludek stojacy i biegnacy to co innego jak w tym MF 3125 co podalem w linku?? inna skrzynia? czy ma jakas inna nazwe? dokladnie to jest ten traktor http://www.allegro.pl/item932539922_mf_massey_ferguson_3125_126km_4x4_igla.html. Czy moze jest lepsza skrzynia DynaShift?? bo tam sa chyba A B C D tak? Wiec ktora skrzynia jest najlepsza? Bez lampek na desce czy z lampkami A B czy z lampkami A B C D?? Jest ktoras z nich mechaniczna?? Ktora jest najmniej wadliwa??? POMOCY!!! gubie sie w tym!
    • Przez pawel1234
      witam
      Jestem nowym posiadaczem takiego mf i mam problem z wskaznikiem poziomu paliwa nie wiem co jest zepsute bo cały czas wskazuje pół baku i jesli sie doleje np 5l to wskaznik wskazuje pełen bak po jakims czasie spadnie znaów na pół baku co moze byc zepsute?? Czy to jest pływak tylko czy cos jeszcze??
    • Przez Piechu
       Mam pewien problem a mianowicie paręnaście dni temu kupiłem MF 3070 1989 rok Wyposażony one jest w 2 wajchy którymi ustala się prędkość obrotową wałka przy danych obrotach silnika Jeżeli pierwszą od kierowcy ustawiam na 2000 obrotów silnika i włączam wałek wszystko pięknie działa Płynnie przechodzi z 540 na 1000 i odwrotnie. Ale jeżeli przełączam pierwszą wajchę na 1550 (obroty silnika) i włączam wałek nic się nie dzieje. Nie ważne czy 2 wajcha jest ustawiona na 540 czy 1000 wałek nie kręci się. Jeżeli wie ktoś z Szanownych Kolegów w czym tkwi problem będę bardzo wdzięczny za okazaną pomoc
    • Przez wojtek4321
      Witam
      Chciałem zapytać czy wie ktoś jak naprawić wskaźnik paliwa w mf 3050 problem tkwi w tym że jak przekręcę kluczyk to wskazówka za miast iść do góry to idzie na du <ogranicznik już się urwał> jak wyłączę kluczyk wskazówka wraca na swoje miejsce nie wiem w czym tkwi problem jak by ktoś wiedział coś na ten temat proszę o odpowiedz .
      (próbowałem też coś tam złączać te kable przy pływaku ale nic nie pomogło w jednym przypadku tylko pokazywało pełno ale to nie jest to ;/ )