Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Demilio

Gdzie kupic prase??

Polecane posty

Demilio    0

Witam czy wiecie gdzie moge kupic prase wielkogabarytowe?? I ktora kupic najlepiej?? Ktora ma najlepsza wydajnosc i cene w miare rozsadna. Wiem ze sa to drogie prasy ale bardzo mi zalezy na takiej. Pozdrawiam

wsk125ccm    11

Jesteś nowy, więc napisz na jaki areał potrzebujesz daną prasę, z jakim ciągnikiem będzie pracowała, ile masz pieniędzy do wydania, oraz za jakimi modelami już się rozglądałeś?

Demilio    0

Witam ciagnik tez bede kupowal napewno powyzej 150KM ( jeszcze nie wiem jaki- jakies propozycje?? Ciagnik 2-3 letni najlepiej ) na prase mam do wydania ok 300 tys brutto . Classy chyba to Quadrant , w sumie nie wiem jakie sa jeszcze do wyboru. Prosze o rady .

Wiadomość z agroFakt.pl

Turbina    9

Wiesz co ja jak w Danii pracowałem to oni używali tam przeważnie pras takich firm jak New Holand albo Heston no ale do tego to trza mieć ciągnik min 200km bo te prasy robiły sporo większe kostki a niżeli np: Claas Quadrant. Mi sie wydaje że Claas robi bardzo dobre prasy ale nieco drogie bo wiadomo tam już zapłacisz za markę, Ja na twoim miejscu uderzył bym w New Holanda.

Demilio    0

ale gdzie to kupić?? i jaka cena?? a co za ciągnik polecisz 2-3 letni tak ok 160- 200 tys zl

dawid6b1    0

no wiesz pras jest dużo ale słyszałem ze KRONE BigPack są dobre bo wytrzymałe a 150 konny ciągnik powinien starczyć ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować