Skocz do zawartości
ROLNIK7

Zewnętrzne wyjścia hydrauliki w Belarusie

Polecane posty

18mateo18    0

witam zastanawiam sie jka sterować wyjściami hydrauliki zewnętrznej skoro jest 6 wyjść a 3 wajchy nigdy jeszcze nie podłaczałem 2 przewodów a teraz jestem do tego zmuszony bo kupiłem prase sipme Z 279/1 i ona właśnie ma 2 przewody i jak nią sterować wiem napewno żę 1 wyjście z tyłu działa wajchą pierwszą od prawej a to drugie wyjście którą wajchą się obsługuje ?????

Tomasz78    287

tom samom tylko w przeciwnym kierunku (jedna wajcha obsługuje jedną parę złącz)

Wiadomość z agroFakt.pl

Sadek    446

Teoretycznie tak, tylko podając olej na jedne złącze w drugim złączu jest powrót, więc nie wiem czy to będzie działało prawidłowo , czy nie bedzie potzreba wykorzystać drugiej pary złącz ( z każdej pary po jednym złączu).

18mateo18    0

no właśnie niewiem muszę sprubować tylko najpierw muszę kupiś złączki bo w traktorze mam euro a w prasie polskie i włąsnie nad tym myślałem żeby puścić węża od przodu od tych złączek i przenieść jedno wyjscie do tyłu

murtek    122

Czy ktoś próbował skonstruować w MTZ tzw. wolny powrót ??? Przy opryskiwaczu sterowanym hydraulicznie jest to rzecz niezbędna i nie wiem jak się za to zabrać.

Sadek    446

Ja wolny powrót mam zrobiony że przewód wchodzi bezpośrednio w zbiornik poprzez otwór którego przeznaczenia nie znałem (był zaślepiony) i go wykorzystałem.

• Like 1

UrsusCzesio    303

Puszczasz wąż pod kabina to zaślepki na zbiorniku przy korpusie filtra hydrauliki. W wersjach Niemieckich to standard

• Like 1

murtek    122

ooo super. Właśnie tak planowałem tylko nie wiedziałem czy zda to egzamin. A masz może jakieś zdjęcie gdzie ten przewód puściłeś dokładnie do zbiornika ?

tomek73    186

Ja dałem na górę do filtra. I jakimś wężem do tyłu. Tam było parę wejść, a z 2 zaślepione.

• Like 1

murtek    122

I rozumiem, że pomogło ? Pompa nie tłoczy oleju na siłę...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się