Cihu

Co was najbardziej kręci u panienek?

Polecane posty

Pronar82a    179

Ta dziewczyna ma nasrane w głowie ^_^

A wracając do tematu to dziewczyna powinna mieć to i to ale nie żeby rozmiarów XXXL :);) no i oczywiście musi być inteligenta i wyrozumiałą :)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek53    0

dziewczyna musi mieć dobrze poukładane w głowie no i do tego oczywiście piękny biust i tyłeczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Ja tam lubie intieligętne , i takie z którymi można gadać o wszystkim i o niczym , i żeby pracować umiała . A na temat , biustu i pupy , i to od przybytku głowa nie boli ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dla mnie to musi coś mieć w głowie a z resztą to jak kolega wyżej napisał od przybytku głowa nie boli ale mnie dzisiaj bardzo boli bo wczoraj roździelałem 3 bijących się kombajnistów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

Przypominam ze pytam sie co wazniejsze tyłek czy cycki...

 

jak ktos pisze ze inteligencja to nie do konca rozumie temat.... hehe jak narazie jest chyba 3 do 2 dla tyłeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ale cycki i pupa to nie wszystko ! a najpeiej to jak bedzie i to i to w rozsądnych proporcjach i rozmiarach ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

Dla mnie tyłek, bo piersi raczej nie mogą byc zdeformowane jak u niektórych panienek tyłek przybiera zaskakujące rozmiary i kształty, a cycki są male lub duże, większośc panienek ma je całkiem calkiem ;] ]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

hahahaha co?????????????????!!!!!!!!!!!!1 ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

A o co im poszło??

Ha ha ha ha ha ha ha, zaraz ze śmiechu pęknę ;)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

z przodu plery z tyłu plery gdzie te cyce do chol**y hehe ale tak na serio to zeby miała to i to takie nie za duze nie za małe


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Dla mnie tyłek, bo piersi raczej nie mogą byc zdeformowane jak u niektórych panienek tyłek przybiera zaskakujące rozmiary i kształty, a cycki są male lub duże, większośc panienek ma je całkiem calkiem ;] ]]

to żes mało cycków się nagesutował :) , zakładasz kolego że każda ma baloniki, a są takie co nei mają prawie wcale i co wtedy ;) dupeczka jaka jest każdy widzi, najgorzej jak ta dupeczka kończy się w kolanie :) ale mniejsza o to jak to ujołeś deformacje, w laskach najwazniejszy jest calokształt i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

hehe albo u niektórych takie zwisy jak u krowy na ocieleniu ;):)


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1
Duże piersi, duże uda, lepsza grubsza niż za chuda...;):) znacie tą piosenkę, hehe
Moj kumpel mowi ze z gubsza dziweczyna lepiej bo w lato cien da, a w zime ogrzeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
A o co im poszło??

Ha ha ha ha ha ha ha, zaraz ze śmiechu pęknę :)

Na jednym kombajnie sie akurat zmieniali kombajniści i jeden sie poszedł odlać w kukurydze i jechał koleś drugim kombajnem i nie widział że ktoś tam jest i potrącił go hederem koleś sie cały obsikał i od tego sie zaczęło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Moj kumpel mowi ze z gubsza dziweczyna lepiej bo w lato cien da, a w zime ogrzeje ;)

A w zime ogrzeje :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
(...) zastanawiam się co napisze @Kasztanka, (...)

 

No to się już nie zastanawiaj, tylko czytaj poniżej :)

 

Mężczyzna przeważnie zawsze wykaże reakcję oglądając "dziewczynki" (piersi :) ). On reaguje biologicznie na takie skarbulki. Nie mniej jednak pupa też kręci mężczyznę, bo mężczyzna lubi kobiece krągłości ;P.

 

Ale powiem Wam, że osobiście znam lekarza, który nie znosi dużego biustu. Otóż wynikło to z tego, że on będąc dzieckiem miał nianię z przeogromnym biustem. I ta niania podczas kąpieli swego podopiecznego, pochylała się nad nim myjąc go, a jego głowę zanurzała w swoje piersi (a to niania pedofilka! :) ). On tego nie znosił! Od tamtej pory ów mężczyzna ma uraz do dużych piersi...

 

A z kolei najbardziej sexownym męskim organem jest...MÓZG! ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

to miał naprawde cięzkie dzieciństwo...


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Piersi falujące jak łany zbóż rogrzane sierpniowym słońcem i muskane orzeźwiającymi podmuchami wiatru ;) .


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj