Cihu

Co was najbardziej kręci u panienek?

Polecane posty

banan575    104
Powien krótko szkoda ze nie można składać zamuwień do Boga na idealną dziweczyne.Prawda.

Dobra dobra swietych juz niemieszjmy w te sprawy. :);) Adam zamowil to dostal Ewe :):D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

ja lubię popatrzeć na ładne laseczki, a które mi się podobają i chciałbym je poznać to druga sprawa.nie szukam dziewczyny dla zabawy tylko na stałe.czyli takiej co nawet cudem natury nie jest ale żeby miała trochę w głowie ułożone.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

dla mnie to liczy sie co kobieta ma do powiedzenia i jaki ma charakter, po co komu sliczna i głupia albo fajna ale majaca cie gdzies, choc nie mowie ze piekno i rozum nie ida w parze. ( jak opakowanie sie zestarzeje to bez dobrej zawartosci nie ma czym sie radowac) ;) pozdro dla normalnych


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Dla mnie panienka powinna jakoś wyglądać żeby sie z nią nie wstydzić pokazać na mieście lub gdzieś....Powinna też o siebie dbać

Oraz kochać Swojego wybranka i go wspierać w rużnych chwilach..


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rastafarmer    0

popieram black 08!! :D ale zdarzają się inteligentne i ładniutkie ;) dla mnie wygląd nie jest najważniejszy, ważniejsze są indywidualne gesty każdej z Pań:) np. sposób uśmiechania się, patrzenia oczkami:) po co komu super barbi jak się nawet uśmiechać nie potrafi? :) ok. bless ya

pozdrawiam!

 

Szymek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojack1014    0

musi być ładna przede wszystkim, w końcu każdy chłopak chce mieć ładną dziewczynę :)

inteligentna, szczera, i żeby w głowie miała poukładane

a co do pytania do tematu to odpowiem że i tego i tego po trochu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

ten tekst o "kakaowym oku" to mega przegięcie...a później bedzie jakie te chłopy prymitywne i wulgarne i... i... itd :)

 

 

mieć Lubą i piękną i mądrą...to jak wygrać w totka

Pierwsza Dama gospodarstwa skończyła szkołę z wyróżnieniem od rektora a do tego 90x60x90 :) :) dysponuje nie tylko apetycznym ciałkiem :) Rrrrrr i pięknym umysłem, do tego kręci Ją Farming, jeździmy ciągnikiem :) chce mi pomagać niestety w tej materii jestem nieustępliwy i nie pozwalam. Jest moją dumą i sensem życia...wiem wiem napisałem jak ostatni lalusiowaty facet ale cóż po prosto się kochamy :) a resztę mam gdzieś :)

a tak off to najlepsze wymiary dziewczyny informatyka? 1024x768 :)


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

OcZy (cycuszki) ;)

Zawieszenie B)

Dupcia :)


ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0

w sumie Panowie koledzy mają racje ciało to nie wszystko jeśli nie szuka sie dziewczyny na jeden raz ... chyba że na jedną noc to wtedy co innego... pierw patrze na twarz potem tyłek a potem na cycusie


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Jak dla mnie to wygląd aż tak bardzo nie jest ważny, ważny jest rozum :)

 

to się rozpisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OcZy (cycuszki) :)

Zawieszenie :)

Dupcia :)

Rozum jest bardzo ważny oraz charakter najlepsze jest dla słowo "Zetorka12" ZAWIESZENIE hehe.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdziarz    12

1 musi mieć w głowie poukładane (nie siano)

2 nie może mieć się za księżniczke

3 zgrabna i dobrze obdarowana przez nature :) (jeden z dwóch najgłówniejszych czynników)

4 i musi był Wierna powtarzam WIERNA!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex16    0

1 z graby tyłek

2 ładne oczy

3 musi mieć ostry charakter

4 musi być inteligentna

5 ładne piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Dokładnie.... wierna....najważniejsza cecha- Wierność!

Czowiek sie stara i stara a ta i tak nie uwierzy u kicha wychodzi...

Ale z dziewczynami tak jest :)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Jak buzia nie ładna to nawet pupa i biuścik nie pomoze hehe :)

W miare ładna, spory biuścik, kształtny tyłek no i głowie poukładane, wierna przedewszystkim.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

To co w temacie jest wązne ale u mnie odgrywa największą role calkowita gora z zewnątrz i w środku i ostra jak jest lubie takie mrrrr :) Aniaj ka się wkurzy ostra jest lubie jej zdenerwowana mine zakochać sie można :) i przynajmniej nic dodac nic ujać nie za chuda, nie za gruba nie za wilekie nie za małe :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trancemann    0

ja najbardziej cenie sobie zestaw słodka buzia-ładna pupa:D fajnie jak dziewczyna ma tez ładne nogi i fajne "ucho" <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

a ja wole moją dziewczyne ale wam nie opisze jej hehe:)


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczy sie wnętrze kobiety. Wygląd na drugim miejscu ,ale nie bez znaczenia:)


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek22    3

Dziewczyna powinna miec zgrabne nogi :) a jak ma ładne nóżki to tyłek tez

Ale bardziej liczy sie to ma w srodku :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj