Cihu

Co was najbardziej kręci u panienek?

Polecane posty

zetor    4

deer mickiewicz to przy tobie pikuś ;) super wypowiedz.


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

...... i w sobotnia goraca noc wszystko sie z nia uda hahaha ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saymon    0

decyzja jest strasznie trudna :) ale ja jestem za pupa ;), tak na marginesie zbyt inteligentna dziewczyna to też nic dobrego(wiem z własnego doświadczenia niestety :) , żeby nie było ja też do najgłupszych nie należę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

@saymon czyżby zabolało, że dziewczyna była mądrzejsza??

ale zgadzam się pupa a potem dopiero piersi ;)


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saymon    0

@chudy100 nie wiem czy do końca przeczytałeś mój post???? napisałem że "ja też do najgłupszych nie należę" może świadczyć o tym np dobrze napisana matura itp, a że jest mądrzejsza ode mnie to nie zaprzeczam bo to nie wstyd być "głupszym" od dziewczyny która ma zdolności sporo większe niż przeciętne jeżeli rozumiesz o co mi chodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

mnie u panienek kręci z wyglądu: figura, gracja, ładna, styl, a następnie patrzę na twarz, tyłek, piersi, brzuszek, nogi

a z charakteru: optymistka a lepiej realistka, mająca dobry instynkt macierzyński, często się uśmiecha, wie czego chce, nie jest przesadnie rozgadana, skromna, potrafi docenić to co ma

 

ale w sumie i tak nie wiadomo w jakiej się zakochasz, a wtedy nie ważne jaka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek89    1

kurcze powazny dylemat mam:D ale chyba jestem za piersiami bo wtedy mozna sie na nich polozyc po pracy i normalnie do rana nie wstawac :D Ale oczywiscie poza tylkiem i piersiami to ogolnie nie moze byc chuda. Nie lubie chudych dziewczyn, nie maja ani piersi do przytulenia ani tylka do klepniecia a ja osobiscie lubie czasem swoja klepnac :lol: a dziewczyny ktore maja kolana szersze jak uda to mnie brzydza niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

"Szukając dziewczyny, musisz wybierać takie egzemplarze które mają bogatych rodziców" - Pan Janek spod "Żabki"

:lol:

 

Oczywiście nie kieruję się radami pana Janka. hehe

Tyłek czy piersi? Jak to mówią nie bądź taki do przodu bo ci tyłu zabraknie...dobrze żeby wszystko było na swoim miejscu i w normalnych rozmiarach i kształtach czyli żadne wynalazki. :D

 

Też nie lubię za chudych dziewczyn...oczywiście fajnie jeśli dziewczyna dba o siebie i nie wygląda jak te blondyny co w chlewiku stoją ale jak u dziewczyny widać same kości to sory ale mnie to odstrasza :D heheh


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem takiego zdania jak poprzednik... na pewno nie chciał bym dziewczyny która by miala z przodu taki zderzak jak w tirze... wszystko musi być w sam raz do reki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Jak dlamie to najwarzniejsza jest twarz a puziniej pupa musi byc jedrna


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Jak to kiedyś kumpel powiedział ważne żeby odróżnić tyłek od twarzy :lol:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

moim zdaniem to co was moze krecic to ubior dziewczyny(bluzka z dekoltem i mini spodniczka).

Bo bardziej pociagajaca jest dziewczyna seksi ubrana niz gole cycki albo gola d*pa


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

ee tam pierdoły piszecie, wyraźnie w temacie jest balony czy dupcia a wy od razu o buziach się rozpisujecie, więc trzymając sie tematu najbardziej kręcą mnie ballony i im wieksze tym lepsze, ale koniecznie muszą być dobrze wyeksponowane, tyłek jaki jest każdy widzie duży czy mały też można się o tym rozpisywać ale cycuszki nawet jak dziewoja jest gruba albo ma nienajlpeszą figurę ale ma dobrze wyeksponowane bujne cyce przyciąga tak samo jeśli twarz nei ejst najpiękniejsza, ale to tylko uroda, bo jednak dziewczyna to całokształt i znam piękne laski ale maja taki sposób bycia ubierania zachowania że nic w nich nie pociąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

No Ferdek07 wiesz w mim miemaniu twarz jest najwarzniejsza a ze ty patrzysz tylko na balony


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cycuchy powinie być doże ale nie za bardzo tz. proporcjonalne do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

hehehe ale macie temat cycki vs pupa.

To tak jak by bylo pytanie do nas? co nas kreci bicepsy czy ptak??


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Eee... cycki vs. pupa... sory ja na to nie patrze.

Już tu chyba wcześniej pisałem. Musi mieć piękna twarz no i taki uśmiech żebym wymiękł od razu....


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

<oczko> :lol:

 

o tych oczach to chyba wiem o kim :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Zdecydowanie wolę ten uśmiech... :lol:


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2
moim zdaniem to co was moze krecic to ubior dziewczyny(bluzka z dekoltem i mini spodniczka).

Bo bardziej pociagajaca jest dziewczyna seksi ubrana niz gole cycki albo gola d*pa

 

Strzał w dziesiątkę !!! :lol: Przynajmniej w moim przypadku :D

 

Nie chodzi tu tylko o duży dekolt czy mini spódniczkę ale ogólnie o typowo kobiece ciuszki :D

Najbardzej intrygujące jest przecież to czego nie widac :D


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj