Skocz do zawartości
Sebastian

Prawo jazdy

Polecane posty

bili    1

za jazdę bez prawka to po staremu 500 złotych tak ładnie się to nazywa" brak uprawnień do prowadzenia pojazdu"

Challenger    3

A mojego kumpla kiedys zgarneli bez prawka samochodem tylko ze jacys mlodzi policjanci i spytali sie go czy chodzi juz na kurs Prawa Jazdy a on powiedzial ze tak i puscili go wolno ;) !!!Ja bym tak nie ryzykowal na jego miejscu ale teraz juz ma prawko ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

pitermtk    6

tak to prawda można mieć prawo jazdy na kategorię T mając 16 lat wiem bo kolega nie dawno robił ;)

paulus841    64

Łooooo ja mam kat A,B,C+E Ale o kodeksie drogowym a dokładnie o zmianach to wiem mało. Ale jak słysze o tych zmianach co chcą wprowadzać to bebechy mi się wywracają.......... :angry:

Piochu    7

Oczywiście nadal możesz zdawać na kategorie T i to od 16 lat.

macin87    42

W marcu na 90% ma się zmienic dużo na kategorie B (ale czy to nastąpi nikt nie wie)

Piochu    7
W marcu na 90% ma się zmienic dużo na kategorie B (ale czy to nastąpi nikt nie wie)

A wiesz może co mają zmieniać? (bo od marca idę na kurs)

macin87    42

Jak mi mówił instruktor (ja robie na kat.C) to ma być tak:

1. Skrucony czas rozwiązywania testów (w niedalekiej przyszlości :) ma być symulator skrzyżowań i na nim będzie szybko podjąć decyzje nie tak jak na tescie że masz 25 minut na wszystkie pytania)

2. Jeżeli popełnisz błąd na tescie (lub na placu jakiś manewr będziesz poprawiał) to czas jazdy na "mieście" wynosić będzie 45min., a jak będziesz miał zero błędów (na placu, z testu) to czas jazdy po mieście będzie wynosił tylko 25min

3. Kurs i sam egzamin ma być droższy

Jeszcze takie coś do przyszłych zdających jeżeli nie zatrzymacie sie na znaku STOP i przy tym nie wymusicie pierszeństwa to liczy to egzaminator jako błąd (2 błędy dyskwalifikuja z prawka), ale jeżeli na znaku STOP przejedziecie i wymusicie pierwszeństwo to po egzaminie!!! - dla mnie to śmieszny przepis (dla mnie nawet w pierwszym przypadku powinno dyskwalifikować takiego przyszłego kierowce- widać ewidentnie że na znaki nie patrzy). Te polskie przepisy aż człowieka żal d.... ściska. Pomyście ilu takich kierowców przez głupi przeis dostaje prawko!!! :):):)

szczupak    1

witam Panów, jutro o 10.40 moja czarna godzina, teoria + jazda kat. b, trzymać kciuki <_<

stasiex    23

Ja miałem wczoraj - teoretyczno-praktyczny (kat B ), czas z oczekiwaniem 2 godz. Po samym mieście jeździłem niecałe pół godziny (faktycznie nieco zaostrzono przepisy - oblewasz za pojedynczą ciągłą itp) - no ale zdało się... <_<

Avendrion    39

@stasiex

No to gratulacje <_<

A co do tych polskich przepisów to bez komentarza :) co tydzień nowe przepisy... a wszystko po to aby więcej kasy zarobili...

talek48    0

Ja mam pierwsze 4 godziny wyjezdzone i tylko po toruniu i na placu jeszcze ani razu nie bylem heh...

Piochu    7

@talek48 W Toruniu jest WODR?

Ja chodzę dopiero na wykłady.

@stasiex Gratuluje, mnie też czeka egzamin w Poznaniu.

talek48    0

@Piochu tak jest... ale jazde mam w szkole w CKU Gronowo a tylko egzamin w toruniu ;)

stasiex    23

@Piochu - wiedz, że ezgaminatorzy lubią (oprócz Winograd) Śródkę i Zawady - jeśli będziesz miał jazdy w Poznaniu, to przejedź się po tych dzielnicach; ja np. miałem parkowanie równoległe przed... Pałacem Arcybiskupim ;)

Avendrion    39

@MURZYN

A później że na drodze są wypadki... ciekawe co zrobicie jak raz wam się nie uda i was złapią.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 

Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 

Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 

Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  

dzięki!
    • Przez Arni
      Czy musieliście zrobić plan i dostać pozwolenie od sąsiadów żeby zrobić dach na oborze?
      Jak to było u was?

Pozdro Arni
    • Przez xPatrx
      Siema! Jak się odnosi prawo do jazdy traktorem z pasażerem?? Mówię o takich zwykłych ciągnikach jak T25, c330, c360, itp? Bo wiem, że te nowe mają wbudowane 2 siedzenie.