Sebastian

Prawo jazdy

Polecane posty

HorPol65    1

A nie wiecie jaki osrodek organizuje prawko na T w Zamosciu??


URSUS C-360 to potega polskiego rolnictwa!!

URSUS C-360 jakies 12 tys 350 ha z gospodarstwem 9 mln radocha z bronowania bezcenna:)

Jesli chcesz wykorzystac moje foty z AF to pamietaj o prawach autorskich.
Jesli skusisz sie zapytac o nie to i tak Ci pozwole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ja myśle że najlepiej sprawdzić na stronie internetowej lub samemu się przejść do ośrodka :blink:


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiekQ    9

ja zdawalem 3 razy na ciagnik ale zdalem wreszcie teraz do maja musze czekac na samochod na egzamin . a mam pytanie ile u was czeka sie na egzamin na kategorie b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek    4

to bardzo duzo czekacie ja zdawałem w WORD Piła zdałem 21 marca a osiemnastke miałem 14 marca :P

u nas czeka sie max 7 dni na poprawke czeka sie do miesiaca ale były takie korki na poprawki ze zrobili WORD na dwie zmiany czyli sa egzaminy od 7 do 18 :) a wczesniej od 8 do 16

ile czekaliscie na prawko?? ja czekałem 2 tyg. bez jedneg dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Mój kolega ustalał sobie egzamin 7 marca to egzamin będzie miał 13 maja WORD Siedlce niestety ale w tym WORD-zie chyba się naj dłurzej czeka a przy tym jest naj mniejsza zdawalność 1/10


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

prawko zdałem 2 stycznia, wniosek do urzędu wpłynął 8 stycznia a 13 juz miałem do odbioru :P


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no to nie zle w WORD Toruń nie wiem ile jest zmian ale wiem ze sa egzaminy od 7 do 19 ja mialem na 19 poprawke a z placu wyjechałem o 20.50 .. nie wiem jak teraz sie czeka na egzamin czy poprawke ale cos kolo miesiaca z hakiem ... a ja na prawko czekalem 3 dni 28 sierpnia musialem jechac poprawic podpis a 1 wrzesnia mialem do odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

A ja będę miał egzamin w czerwcu w Poznaniu i za poprawką czeka się około 2 miesięcy. Słyszeliście coś może o skróceniu egzaminu praktycznego do 20 minut, bo dużo się o tym mówi ale oficjalnie nic o tym nie wiadomo.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

właśnie ma być skrócony do 20 ale czy ta zdawalnośc się polepszy to wątpie, ja mam nadzieje że będe zdawał egzamin na starych jeszcze zasadach dopiero 10 godz wyjeździłem to do maja mi zejdzie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24
A ja będę miał egzamin w czerwcu w Poznaniu i za poprawką czeka się około 2 miesięcy. Słyszeliście coś może o skróceniu egzaminu praktycznego do 20 minut, bo dużo się o tym mówi ale oficjalnie nic o tym nie wiadomo.

 

Mój egzamin (początek marca) trwał właśnie 20-25 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mishells    0

ja mam 16lat i zdałem za pierwszym razem na Kategorie T, i mogę się poruszać legalnie po drogach;) a co do kosztów to około 1000zł wszystko:

-KURS 600zł

- Badania 40zł

- Dowód Osobisty 40zł

- Zapłata z egzamin 152zł

- Odebranie prawka 70zł

Wszystko;)

Egzamin miałem 26 Marca 2009 a prawko odebrałem 8 Kwietnia;D

Moim zdaniem nie opłaca się czekać do 18;D teraz też śmigam trochę samochodem bo zapłacę mandat tylko za brak uprawnień;/ do 500zł

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

jak nie masz nic zarejstrowanego ani zapisanego na siebie to nie musisz placic .. ale to chyab dopieor po 18 roku zycia bo tak to komornik pojdzie do rodzicow .. kumpel tak komornika zrobil za mandaty on nic nie ma i nic mu nie wziol haha .. no ale ciagnikiem mozesz lagalnie smigac po drogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1991    10

Siema ja za 2 miechy kończe 18 no i chcem sie zapisać na prawko, ale mam pytanie czy moge od razu robić B+E, czy najpierw B, a potem E. Bo potrzebóje do jazdy ciągnikiem z przyczepami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Do zrobienia jakiejkolwiek kat. potrzebujesz podstawy czyli B z wyjątkiem motocykli i ciągników.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bili    2

Moje prawko ''B''czeka już na mnie w urzędzie tylko nie mam czasu żeby je odebrać zdałem 24 kwietnia WORD Słupsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo    0

Ja jestem w trakcie kursu na kat. B i po zdanym egzaminie zapisze sie od razu na kat. B+E tylko trzeba wziąć zaświadczenie że ma sie zdane na B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1540

ja juz jestem po teorii i mam wyjezdzone 3 godziny no a w tym tygodniu nastepne 2 godziny bede jezdzil. i cale szczescie ze bede mial egzamin z teorii razem z praktycznym. licze ze jak dobrze pojdzie to na ok. 20 lipca bede mial prawko, o ile zdam za 1 razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

ja na początku czerwca będe miał egzamin Na kat. B tylko lipa bo egzamin o 12:30, we włocławku, do egzaminu aby 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Ja zdawałem prawko na B 3 kwietnia w Płocku i jeździłem normalnie 40 minut. A na odbiór czekałem dokładnie 2 tygodnie ;)


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosek xu li    4

Witam, czy jadąc ciągnikiem z beczkowozem na tandemie jest wymagane prawo jazdy T czy wystarczy B? W robocie zmieniamy pole do wywozu gnojowicy gdzie trzeba jechać kawałek asfaltem i nie wiem czy będę dalej mógł wozić. szkoda by było stracić taką fuchę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Ile wazy ciągnik a ile beczkowóz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez suffeks
      wymienili słup i takie coś zostało na polu, należy się odszkodowanie chyba? 

    • Przez jopi1991
      Przyszedłem dziś się poradzić.mam taki problem ze 1/3 gospodarki ma brat....1/3 mam ja i 1/3 jescxe ojciec  brat oświadczył że on robić nie ma czasu...za dużo oboowazkow  i praca z której na nieporównywalnie więcej.proponuje mi pracę na jego części jako pracownik (wynagrodzenie płatne od godzin) mówił że wtedy odpada koszty napraw paliwa nawozów itd ogólnie tylko mam wykonać pracę jak zwykły pracownik zatrudniony w firmie ale na KRUS.  W zimę mogę iść do pracy do niego na czarno ( posiada firmę w innej branży)Czy zgodzić się na to czy może jakieś lepsze pomysły? Dzierżawa na mnie za jakąś niewygórowaną kwotę? (wtedy jego maszyn nie tykam)Czy może wynagrodzenie procentowe od zysku? Jeżeli tak to jaki procent  zawolac?Oczywiście wszytko będzie spisane notarialnie obojetnie jak miałaby wyglądać nasza współpraca. 
    • Przez Kurwer21
      Witam, aktualnie zaczynam prawo jazdy kategorii B, mam zamiar do żniw dorobić jeszcze B+E, ale nie wiem czy to sie uda, wiec stad te pytanie, czy po kategorii B mogę prowadzić kombajn zbożowy? I jak to wygląda w sytuacji gdy trzeba ciągnąć wózek za kombajnem? Jednak jest na kołach, więc nie wiem jak to się odnosi do przepisów, z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj