Sebastian

Prawo jazdy

Polecane posty

bili    2

za jazdę bez prawka to po staremu 500 złotych tak ładnie się to nazywa" brak uprawnień do prowadzenia pojazdu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    4

A mojego kumpla kiedys zgarneli bez prawka samochodem tylko ze jacys mlodzi policjanci i spytali sie go czy chodzi juz na kurs Prawa Jazdy a on powiedzial ze tak i puscili go wolno ;) !!!Ja bym tak nie ryzykowal na jego miejscu ale teraz juz ma prawko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitermtk    6

tak to prawda można mieć prawo jazdy na kategorię T mając 16 lat wiem bo kolega nie dawno robił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulus841    173

Łooooo ja mam kat A,B,C+E Ale o kodeksie drogowym a dokładnie o zmianach to wiem mało. Ale jak słysze o tych zmianach co chcą wprowadzać to bebechy mi się wywracają.......... :angry:


Praca na roli wszystkich zadowoli!!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

tą kategorię T nadal można zdawać ?


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

W marcu na 90% ma się zmienic dużo na kategorie B (ale czy to nastąpi nikt nie wie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

trzeba skorzystać jak jest od 16 lat :)


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Jak mi mówił instruktor (ja robie na kat.C) to ma być tak:

1. Skrucony czas rozwiązywania testów (w niedalekiej przyszlości :) ma być symulator skrzyżowań i na nim będzie szybko podjąć decyzje nie tak jak na tescie że masz 25 minut na wszystkie pytania)

2. Jeżeli popełnisz błąd na tescie (lub na placu jakiś manewr będziesz poprawiał) to czas jazdy na "mieście" wynosić będzie 45min., a jak będziesz miał zero błędów (na placu, z testu) to czas jazdy po mieście będzie wynosił tylko 25min

3. Kurs i sam egzamin ma być droższy

 

Jeszcze takie coś do przyszłych zdających jeżeli nie zatrzymacie sie na znaku STOP i przy tym nie wymusicie pierszeństwa to liczy to egzaminator jako błąd (2 błędy dyskwalifikuja z prawka), ale jeżeli na znaku STOP przejedziecie i wymusicie pierwszeństwo to po egzaminie!!! - dla mnie to śmieszny przepis (dla mnie nawet w pierwszym przypadku powinno dyskwalifikować takiego przyszłego kierowce- widać ewidentnie że na znaki nie patrzy). Te polskie przepisy aż człowieka żal d.... ściska. Pomyście ilu takich kierowców przez głupi przeis dostaje prawko!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

heh.. parodia z tymi przepisami :) Juz nie wiedza co wymyslać :angry: :angry:


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

witam Panów, jutro o 10.40 moja czarna godzina, teoria + jazda kat. b, trzymać kciuki <_<


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Ja miałem wczoraj - teoretyczno-praktyczny (kat B ), czas z oczekiwaniem 2 godz. Po samym mieście jeździłem niecałe pół godziny (faktycznie nieco zaostrzono przepisy - oblewasz za pojedynczą ciągłą itp) - no ale zdało się... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

@stasiex

No to gratulacje <_<

 

A co do tych polskich przepisów to bez komentarza :) co tydzień nowe przepisy... a wszystko po to aby więcej kasy zarobili...


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

Ja mam pierwsze 4 godziny wyjezdzone i tylko po toruniu i na placu jeszcze ani razu nie bylem heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

@Piochu tak jest... ale jazde mam w szkole w CKU Gronowo a tylko egzamin w toruniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

@Piochu - wiedz, że ezgaminatorzy lubią (oprócz Winograd) Śródkę i Zawady - jeśli będziesz miał jazdy w Poznaniu, to przejedź się po tych dzielnicach; ja np. miałem parkowanie równoległe przed... Pałacem Arcybiskupim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYN    0

Ja,tato,dziadek jeździmy bez prawa jazdy i jest git ;)


Czy mi smutno czy mi źle -U-R-S-U-S- zawsze przy mnie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

@MURZYN

 

A później że na drodze są wypadki... ciekawe co zrobicie jak raz wam się nie uda i was złapią.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
    • Przez Okisz
      Czesc,
      Czy bedąc czynnym płatnikiem VAT mogę wystawić fakturę rolnikowi ryczałtowemu? 
      Znajomy chciałby kupic odemnie soję, natomiast ja potrzebuje mieć na tą sprzedaż fakturę. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj