Gość Profil usunięty

Co kupić w miejsce Ursusa C-360??

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A więc potrzebuje ciągnika w miejsce Ursusa C-360, będzie obrabiał na 15 ha, kwota do 20 tysięcy złotych, nie musi być jakiś super ekonomiczny, byle by dobrze robotę zrobił. I będzie jeszcze musiał współpracować z tur'em. Aha i części łatwo dostępne, żebym nie musiał czekać w razie czego na kilka dni.

Ciągnik nie jest mi potrzebny od zaraz, może być i za kilka miesięcy, albo i dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Moc do 68 bo tak mi się napisało;p, chociaż wiekszy nie zaszkodzi, ale nie potrzebuje olbrzymka, o mocy 75 albo 80 koni, bo maszyn nowych nie mam zamiaru kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

5011 6011 7011-nie koniecznie ekonomiczny, do tura wersje 4x4 +wspomaganie wygodne i do 20 tys coś może znajdziesz choć będzie ciezko, części teraz przynajmniej u mnie w małopolsce od groma-wszędzie i wszystko jest mozna by rzec ;) Ceny nie są wiele wyższe nićdo 360

Ja swojego szukałem z pół roku i dopiero kupiłem więc nastaw sięna kolejny sezon z nowym ciągnikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

A dlaczego do 68 km? Za 20 tyś. kupić można Ursusa 385 lub 902. Zawsze się może przydać taka moc a maszyny wcale nie muszą być nowe czy drogie wystarczą te od 360 poco odrazu kupować mu większe maszyny.


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Moc mi nie będzie potrzebna, jak na 15 ha to na 15. C-360 ciąga 3*35 w orce spokojnie więć C-385 latałbym po polu 20 km/h z 3 skibowym:P Wiem, że nie znajdę szybko czegoś pewnego więc chcę poznać wasze sugestie, opinie i po oglądać po komisach. Co do tych 68 km tak mi się napisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

Ja bym ci zadził tak jak @LukaszRol wziąsz C-385 bo za 20 tys. to już spokojnie jaką kupisz, a z częściemi też niema problemów i wcale tak dużo niespala jak mówią, bo sam miałem i mam kilika C-385 i polecam bardzo te ciągniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Też bym radził 385 bo nie ma co szukać zabardzo do 20tyś ;) traktor pewny i z cześciami nie bedzie problemu a te 15ha to sobie oblecisz :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@grzecho106 nawet fajne te MF'y. A czy w C-385 jest ciszej niż w C-360?? Bo jeszcze nie jechałem. Gdybym ja wybierał to bym chyba wziął U C-385, ale deyzja do mnie ostatecznie nie należy.

Czy ktoś ma tur'a w C-385 i mógłby powiedzieć jak się sprawuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzecho106    0

Ja na wiosnę możę kupię takiego mf-a ale na twoim miejscu wziął bym mf-a ponieważ C-385 więcej spali a to samo zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

To jest bardzo podobne konstrukcyjnie do naszego 4512 wiec cześci spokojnie powinieneś znależć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

a nie lepiej jeszcze parę tysiaków dozbierać i kupić 7045??? Myśle że do tura będzie idealny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek53    0

jak za 20tys. to tylko jakaś c385 albo dozbierać troche kaski i kupić jakiegoś zetora 70..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid6b1    0
Też się zastanawiam nad MF'em tylko 560 albo 575 moc akurat i do tur'a powinien być w sam raz. Tylko ciekawe jak z częściami do nich jest.

Co sądzicie o tym;

http://nowe.allegro.pl/item401736952_masse..._4_cylindr.html

no całkiem fajny ale jak do tura to przydałoby się aby miał wspomaganie ale widzę ze ma bo do tura to naprawdę sie przyda tym bardziej jak masz nawracać gdzieś z załadowanym czymś tam na turze będziesz musiał sie nie źle nakręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kaski dozbierać się niestety nie da ;) Najwyżej jak by był ten MF to wspomaganie może by się dało jakieś samemu dołożyć. Myślę jeszcze nad jakimś Zetorem 50.. 60.. 70..

Co do tura to jeszcze nic pewnego, ale na 70% będzie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

Ursus 912 bądź 914


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@GSX za takie wypowiedzi wiemy co grozi:P No i do czego ja podłączego 912/914 do pługa 3*35 albo może do kultywatora z wałkiem 2,10?? to było by śmieszne. Wole tego MF'a bądź Zetora z serii 50/60/70 i bez napędu ale takiego wielkiego nie potrzebuję, bo nie mam sprzętu. Widziałem kilka Zetorów za 20 tys i było w bardzo dobrym stanie. I teraz będzie dylemat co wybrać. Jak mówiłem tur może będzie może nie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153

kup tak jak ci każdy mówi tego c385 albo 902 co ci zaszkodzi mieć pare kucyków pod maską więcej a


trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mnie jeszcze ciekawi cena tura do tych ciągników, bo za nawego to chyba sporo dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochen    65

wez sobie zetora 5211 albo 7211 znane i dobre ciagniki i za 20 tys znajdziesz tylko dobrze szukaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj