Zaloguj się, aby obserwować  
marcin_kost1

John Deere American Farmer

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
silver95    1

galem w nią kiedyś ale się przyrzuciłem na simtractor


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ja miałem. Gierka o wiele fajniejsza od podstawki. Ale jak mi się wirusy na kompie obudziły to musiałem formata walnąć i gierki już nie mam. Znajomy mi ją z neta ściągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3869

gierke mozna kupic na amazone.com - w polsce niestety nie maja swojego oficjalnego dilera - jak ktos bardzo chce moge pomoc w zakupie


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lupek    1

Ja mam JD american farmer deluxe, jest to chyba najnowsza wersja. Ale niekoniecznie trzeba ją kupować przez Amazone :huh: Gra nie jest warta swojej ceny, szybko się nudzi bo jest strasznie monotonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3869

american farmer deluxe nie jest chyba najnowszy, nie wazne, a co do wartosci gry to masz racje - jest strasznie nudna


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

Zgadzam sie z Toba. Po jakimś czasie się nudzi.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu nie ma idealnej gry, czyli takiej w którą chciało by się grać cały czas, poza Simtraktor :huh: hehe


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Simtraktor też w końcu ci się znudzi :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Simtractor sie nudzi jak znasz kod na Sapard. Potem jak kupisz wszystkie maszynki, to już żadnej motywacji nie ma prócz dobrego plonu oczywiście.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

mam problem z wpisywaniem kodow do simtractor,czy moglby ktos napisac po kolei co zrobic zeby wpisac jakis kod?? :huh:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krus3k    0

Witajcie ! :)

 

Otóż na płycie nie mam ikonek z menu i z gry.

 

beztytuuyk4.th.jpg

 

Kto gra mógłby zapodać w .RAR (Spakować) i mi wysłać ? (Rapidshare.de)

 

Będe bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

U mnie też tak było. A wine mają sterowniki od karty graficznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktośjak można z z wersji Johne Deere Nort American Farmer przenies maszyny do wersji Johne Deere American Farmer??? był bym bardzo wdzięczny za tą informację


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj